LMA spiridusi de ianuarie-februarie (270)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

A ce frumos deci se intalneste Ana cu Mira,super!
Noi am trecut prin Elvetia mai mult noaptea cand am mers in Italia,ce am vazut din ea inspre ziua mi s-a parut superba, sper sa mai ajungem acolo ca e tare frumos.
Giova Alain mai nou devasteaza garajul se pune cu fundul pe el,oricum zic ca merita pt orice spiridus pasionat de masina,in cazul nostru asta e jucaria lui preferata.Acum i-am facut soseaua separat si avem si pista. despre masinute nu stiu ce sa iti zi ca merg cu viteza intre 5 si 10 km la ora, depinde de model,copilasul ala cazuse pe o alee in parcacare era in panta si se lovise urat ca era faca casca si l-a prins sub masina. Noi o sa ii luam masinuta lui Oui Oui asta e Nady cred ca asa se scrie de pe Minimax, nici nu stiu cum ii mai zice la copilasul acela.Binenteles ca sa ii iei linistita, eu nu vreau sa ii iau daca chiar inparculunde o samergemnoi s-a lovit un copil credca daca s-ar intampla ceva cu Alain m-ar manca Jean ca vb aia el"mi-a zis sanu ii iau".
Moni tare fainute jucariile alea, o sa ii caut si eu.

Silvi si strumf mic Alain 19.01.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loren@ spune:

Super tare Daniela..imi place la nebunie!

Bia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_ene spune:

Am adaugat poze la
Razvan de Bistrita
Mario
Jasmine
Angelos
Diana
Anastasia
Bia (doar una, Cata!!!)
Sebi
Raisa
Marco (am primit mailurile, Giova!)
Mateias
Daria
Dav
Tibi
Clarita
Emma
Alain
Razvanel de Astery
Ioana de March
Selin
fii-mea
Andrew
Vladimir
Stef
Ioana Catalina
Andrei de Acina
Iarinutza
Sabinutza

Am mai adaugat cateva la Mos Nicolae 2007, la Paste 2007 si la Surioare si Fratiori.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_ene spune:

quote:
Originally posted by loren@

Super tare Daniela..imi place la nebunie!

Bia




Asemenea!


Au ras astia la birou ca nebunii.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:


P-aci si eu,am stat cu Dia cat sa adoarma si aproape am adormit si eu.A reusit sa isi faca un cucui cat toate zilele in frunte,a dat cu capul de masutza ,ca a alunecat de pe taburet,atat i-am tot spus sa stea locului , dar n-am cu cine
Acum doarme tun,se vede ca a fost la aer,prin oras.
Nu mai pot,merg si eu in pat totusi,sunt ca o molusca,simt ca ma scurg toata Daca dorm o ora poate reusesc totusi sa mai fac ceva azi,mai ales la acte am ceva urgent,naiba sa le ia,ca iar le-au incurcat de nu-i adevarat .Macar mi-a trecut capul,am luat un algoremin,ca nurofem n-aveam acasa.

MONI SI DIANA (01.01.2006)
www.dropshots.com/moni2" target="_blank">

" Fiecare om pe care il īntālnesc in drumul meu imi este superior prin ceva. De aceea incerc sa invat cate ceva pe langa fiecare." ( Sigmund Freud )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana_m spune:

Hi hi , Cata mi-ai dat de lucru
http://www.elfyourself.com/?id=1324358223
Cosmi La multi ani pt printesa ta !

Ana si Clara Francesca (16.01.2006)
http://www.dropshots.com/ana_m

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana_m spune:

Ups, am gresit sper ca acum merge http://www.elfyourself.com/?id=1326176870


Ana si Clara Francesca (16.01.2006)
http://www.dropshots.com/ana_m

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_ene spune:

Ana !!!!!!!!!!1


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Noi am pictat!!!

cum puneti pozele vostre pe site-ul dat de Cata?

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Ana, dana super tari sunteti!!! si eu vreau .
Dana mersi de poze, trimit si cu mos Nicolae imediat. le pui cand ai timp.
Silvi asa e ca sunt pericuolase oricum. Doamne fereste!!!

Ma tot intreaba lumea ce sa-i ia de mos la marco. azi vara-mea zicea de laptop, acum sa vad ce gasesc prin magazine.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput