Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (27)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

NOAPTE BUNA mamici ,NOAPTE BUNA bebici !Sper ca mosul sa ajunga la casele tuturor ,daca se poate si la copii saraci ,care se bucura nespus si de o eugenie ,of oare cati copii se vor trezi maine dimineata si vor gasi ghetutele goale?sper din tot sufletul ca foarte putini ,sau poate mosul va fi darnic si va duce tuturor un dar ,cat de mic ar fi dar sa lase o urma ,sa vada copilasi ca a trecut mosul si pe la ei .ce poate fi mai trist decat un micut care seara se culca,visand la ce ii aduce mosul ,iar dimineata nu gaseste nimic?nici macar o bombonica ?of,of ,iar ma apucat starea asta ,,,

BIKMARIAmamica de dulceata micaMARIA TEODORA(05-09-07) side papanas maricel ALEX(14-07-96)poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

Rares de Pinacolada
Gheo de Sabina
Stefan de Mariadia
Vlad de Ancasilv
Eliza de Ramonaianis
Ana de Pico

tuturor sarbatoritilor de azi

si printesa mea face azi 3 lunisoare



poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

MARTA sa-ti traiasca printesa ,sa creasca mare si frumoasa ,sa aiba viata cer senin ,sa va aduca numai bucurii!LA MULTI ANI ! MIRUNA

BIKMARIAmamica de dulceata micaMARIA TEODORA(05-09-07) side papanas maricel ALEX(14-07-96)poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

La multi ani tuturor piticutilor care se aniverseaza azi! Multumim de urari, are mama baiat mare:)
si la multi ani tuturor celor care poarta numele Sfantului! eu am 3: Bunicutzul meu drag, Unchiul si Cumnata.



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diwana spune:

Sabina, abia acum am vazut mai multe din pozele tale. Mai vazusem pe flickr cateva dar care m-au convins de talentul tau. Oricum m-au lasat paf astea noi (ma rog, noi pt. mine). Tare mi-ar placea sa te mai aud si cantand la pian. Daca as fi avut un dram de talent si ureche care sa-mi serveasca la mai mult decat drept suport pt. cercei, pianul ar fi fost instrumentul meu. Dar DD nu m-a dotat in acest sens. Sunt muta de admiratie

Diwana si pitic Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

a venit si la noi moshulica mai devreme si nu prea au incaput darurile in ghetele lui Miru nr.18, asa ca le-a pus pe langa, dar ea a fost mai intai incantata de ambalaj a primit o vacuta cantatoare , o broscuta de plus care colinda, niste papucei si o lampa steluta, a fost foarte incantata de vacuta muzicala

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

LA MULTI ANI! tuturor dulceturilor si papanasilor ,mamicilor si taticilor ,care poarta numele de nicolae,nicoleta..

BIKMARIAmamica de dulceata micaMARIA TEODORA(05-09-07) side papanas maricel ALEX(14-07-96)poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Diwana, iti multumesc frumos! La pian insa, n-0am cantat de ani de zile:(
e aiurea rau...mi-am pierdut f mult indemnarea, ca m-am ocupat mai mult de compozitie in ultimii ani.




Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diwana spune:

Maria, tu vrei sa ma faci sa plang?

La multi ani tuturor sarbatoritilor de azi, si cadouri multe de la Moshu.

Diwana si pitic Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

multumim de urari

Sabina unde vad pozele noi?


poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput