Poze de la intalnirea Dc din Bucuresti, 12.07.03

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dana d spune:

Se incarca mai greu, dupaamiaza vedeam doar doua, acum am vazut mai multe si mai sunt de venit. Mai incercati.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Ufff, tocmai p-astea din Bucuresti nu poci sa le vad, tre' sa mai insist.
ici,
Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Frumoase poze! Si a fost tare fain la intalneala!!!!!!!!!!!!!!!!!1


marina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raducu spune:

Au iesit niste poze foarte reusite!
iar cele cu tot grupul sunt de-a dreptul mortale! sa vezi asa multi copiii si mamici sau viitoare mamici!
Cand se mai organizeaza urmatoarea intalnire sa venim si noi?
Mi-a parut tare rau ca acum n-am fost si noi

Sa o tineti tot asa in fiecare week-end ca vara e lunga!!!!



Mamica lui Raducu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alba spune:

BRAVO ! Superbe poze !

Ce "invazie" de copilashi dragutzi
Cine zicea ca in Ro natalitatea este scazuta, nu a vazut pozele cu intilneala de la DC


***Alba***
http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album%20principal&mid=499&cid=78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia-daniela spune:

Bä, da ce misto e gagiul äla care o tine pe tanti in brate!!!


Cami.
Nu pot sä le väd, dar mai incerc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Eu am reusit sa le vad si va felicit ca ati reusit sa va intilniti. Nu ma pot abtine... mamici din Montreal, noi ce facem? Ca doar stiti cit de repede se termina vara aici!

Cornelia, mamica Agatei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arabella spune:

Mey ca bine zici ,Neli.In Toronto se fac ca ploua fetele

arabella & angelo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia-daniela spune:

Am reusit sä väd pozele!!!!.....uraaaaa!!!!!
Oaaaau!...primul gind a fost: "mamä, ce de gagici in parc!!!....brunete, blonde, roscate, satene!!!!....care mai de care!!!! Si copilasii sint super dulci!!!
Dar nu stiu care, cine e....poate ne explicä si nouä cineva....please! Singura pe care am recunoscut-o este "floare de colt" / Camelia, olandeza.....
Poza generalä este mega geil!!!...ca sä mä exprim ca Alex!

Pupici,

Cami.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EDDY spune:

Taaaare imi pare rau ca nu am fost shi eu acolo!Vazind o parte din pozici,ma gindeam cu nostalgie shi lacrimi in suflet,ca undeva,printre acei castani trageam cite o fatzea-ascunselea cu ani in urma,iar ceva mai intr-o parte cite un fotbal cu "golanii"de la bloc shi inca multe altele dar...eu sint aici acum,parcul a ramas acolo cu amintirile mele shi ce sa ma mai pling,FELICITARI pentru frumoasa intilnire !!!Nu am vazut niciodata live un asha minunat grup de prieteni:mamici,tatici shi eroii principali COPILASHII frumoshi shi zimbarici!Nu pot decit sa multzumesc pentru ca am atitzia prieteni kiar daca doar virtual momentan shi SPER ca in Decembrie,cind v-om veni shi noi pe acasa,sa reushesc sa cunosc personal macar jumatate din membrii care au fost la aceasta intilnire.Shi va spun eu sigur ca Parcul I.O.R arata super shi iarna ca sa ne putem intilni shi intrece la un saniush .Apropos,mincaratzi ceva bun "La Tramvai",ca eu am papat vara trecuta nishte mititei dupa care shi acum tinjesc



Eddy & Antonia Naomi

Mergi la inceput