Piticlonti de iulie-august 2004 (239)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Dupa cum vedeti va citesc, dar nu prea apuc sa scriu.

MIHAELA, sa fi sanatoasa si sa te bucuri de familia ta!

Nicole, super casa, ati avut curaj nu gluma sa va avantati in asa o renovare. Abia astept sa o vad cand va fi gata.
Apropo de case, Gabriela si a voastra este tare frumoasa, daca ne vom apuca vreodata sa construim o casa va voi cere proiectul. Si sunt curioasa cat va costa pana la final.
Si eu m-am apucat sa fac liste pentru Craciun, dar nu stiu cum voi merge la cumparaturi, probabil cu Matei in ham, cu toate ca deja ma rupe de spate. Am fost marti la vaccin si avea 6590 gr si 63 de cm, la nici 3 luni. Este o scumpete, chiar daca azi noapte a fost prima noapte cu scandal. Sper sa fie si ultima

Cu Stefi parca este mai bine. In week-end nu a mers deloc tv si am fost asa si noi obligati sa-i dam mai multa atentie si parca ne-am inteles mai bine cu ea. Adevarul este ca eu mai ma descurc cu ea, dar al meu sot este complet calcat in picioare de Stefi. Bineinteles este si vina lui, dar nu prea vrea sa recunoasca. Plus o gelozie manifestata nu impotriva lui Matei, ci ceva de genul "se duce tati la Matei, mami hai la mine"

Ma duc sa stau de vorba cu Matei, tare mult ii place sa vorbesti cu el, incearca sa-ti raspunda, e simpatic foc.

Pupici,
Andrea de Stefania (13.08.2004) si Matei (04.09.2007)
Poze Stefi mai vechi si mai noi
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44241" target="_blank"> O poveste despre o raza de soare

Mergi la inceput