Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (263)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

n-am auzit,da amanunte

MONI SI DIANA (01.01.2006)
www.dropshots.com/moni2" target="_blank"> NOUTATI
"Cand te ocupi prea mult de defectele altora, n-ai timp sa le indrepti pe ale tale."
Jean de la Bruyere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marchplayer spune:

LA MULTI ANI OACHI!
Ca n-am avut minte m-am dus si i-am luat Ioanei ditamai casoiul care imi ocupa jumatate de camera. Era la reduceri in Sel ca este casuta de gradina. Ii place asa si asa, ar fi mai fun daca ar avea companie...nu stiu ce sa zic.

daniela cu minunile ioana alexandra (05.02.2006)si rares stefan (15.07.2007)
www.dropshots.com/marchplayer" target="_blank"> filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns T_Ioana spune:

quote:
Originally posted by marchplayer

Holla, hai ca ma bag si eu in seama pe aici in fuga. II fac ceva de papa Ioanei, Rares doarme si eu mai bag cate un ochi pe aici, mai citesc, de scris nu prea pot.
De unde iau si eu pijamale cu totul???Sa folositi sanatosi masina Ioana!

daniela cu minunile ioana alexandra (05.02.2006)si rares stefan (15.07.2007)
www.dropshots.com/marchplayer" target="_blank"> filmulete


Daniela multumim de urare!
Oare la Real nu gasesti? Nu m-am mai uitat la hainute in Real ca turba sotul dar tin minte de la Real CT ca erau scumpitele alea frumoase. In Auchan chiar am fost impresionata de raportul calitate pret! I-am luat si un pulover de lanita in 2 culori tot la 15 lei, si blugi la 11 lei si maieu la 1,2 lei...erau si body la 4,5 lei buc dar era set de 5 buc si se vindeau doar impreuna.........superbe!!!! Doar ca cea mai mare marime era 86........dar erau absolut minunate!
Habar n-am daca este si la CT Auchan!
Pupici la bebici

Ioana si www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1bb14a37cece1022bc3177&skin_id=0" target="_blank">Razvan (03.12.2005) (montaj)
www.dropshots.com/T_Ioana" target="_blank">1
www.dropshots.com/T_Ioana2" target="_blank">2


"Nu plange ca s-a terminat,zambeste ca s-a petrecut !"



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Moni lasa munca si netul, mai da o geana si la stiri. doamne fata...cum nu sti?
Ioana super fain, lasa ca se plateste bine la alegeri, doar ca vei fi moarta la sf.
parca si tu ziceai ca ti-e rau in masina, asta stiu ca se mosteneste, de aceea o fi si razvanel asa.
march eu i-am luat pijama cu totul de la TCM la 18 lei, super faina si colorata.
Any ce mai zici?

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marchplayer spune:

Hai ca habar nu am nici daca este auchan in cta si nici ce-i ala TCM Giova pupicei la prichindelul neastamparat. Bine ca vine totusi sa mai ia cate o lingura de papa ca Ioana uita si trebuie sa ma duc eu dupa ea prin casa cu lingura. da zau ca nu ma plang, ea chiar mananca bine. Doamne fere sa se aseze cineva la masa si sa nu vada si ea ce se papa. macar sa guste.

daniela cu minunile ioana alexandra (05.02.2006)si rares stefan (15.07.2007)
www.dropshots.com/marchplayer" target="_blank"> filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Aaa pai eu intentionat nu mai ascult/citesc stirile politice de vreo 2 ani,destul mi-am pierdut timpul inainte.
Acum am alte pasiuni
Ca de exempu sa ii dau Dianei sa manance Chinul de pe lume ,sa stau langa ea pana se mosmondeste cu supa aia Mai ales ca azi a vrut LINGULA MICA Si mai si taie cu linguritza bucatile de morcovi - taiate initial de mine tot cu linguritza - dar de ce sa nu ma imite ea si sa le taie mai marunte? Ce-mi place e ca se apleaca peste farfurie sa duca lingura cu supa la gura ,pana acum n-am observat asta ...
Din fericire a venit mami sa ma salveze ca tocmai ma enervasem pe Diana,care evident nu a lasat agrafele sau clipsurile in par.Si colac peste pupaza,cum intra mami pe usa ii striga : MAMI ULLA!!! Paracioasa,nici macar nu am strigat la ea,doar am dus-o in dormitor ca zbiera si se tavalea pe jos de nervi si auziti,cica eu urlu!!!



MONI SI DIANA (01.01.2006)
www.dropshots.com/moni2" target="_blank"> NOUTATI
"Cand te ocupi prea mult de defectele altora, n-ai timp sa le indrepti pe ale tale."
Jean de la Bruyere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns d_melli spune:

Bai Auchan nu e chiar asa mic incat sa treaca neobservat deci nu exista inca in Constanta dar intra curand , ca si Cora de altfel.
Iar pt alegeri mai e si referendumul pt votul uninominal deci nu numai europarlamentarele , deci votam d edoua ori duminica asta.
Revin cat de curand anul asta cu vesti proaspete si foarte interesante.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Aha , ceva cu votul uninominal stiam,adica mi-au sarit cu de-a sila niste titluri in ochi,dar nu stiam ca deja-s alegeri asa repede.

MONI SI DIANA (01.01.2006)
www.dropshots.com/moni2" target="_blank"> NOUTATI
"Cand te ocupi prea mult de defectele altora, n-ai timp sa le indrepti pe ale tale."
Jean de la Bruyere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marchplayer spune:

Giova, aia este Eva, verisoara lor
Casuta am incercat eu s-o "mobilez" dar eu le bag pe o parte ea pe cealalta le scoate, intr-una din poze tocmai arunca carutul.
Robert a fost in Polonia o saptamana si le-a adus copiilor ceva lucrusoare de la coccodrillo. Foarte dragute. La Rare o camasa si o vestuta si Ioanei sarafanul din poza.

daniela cu minunile ioana alexandra (05.02.2006)si rares stefan (15.07.2007)
www.dropshots.com/marchplayer" target="_blank"> filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns d_melli spune:

Hai ca am timp fix 2 minue dupa care tre sa plec urgent si d eazi inainte nu stiu dc am sa mai intru si cand.
Vestea interesanta era ca ...s-a produs si primul divort din secta....asta e ...dragoste cu de-a sila nu se poate...deci inaintam cererea de divort.
Va pup si sper sa ne mai auzim.
Observati ca nu am mai scris doua randuri de kkt cum mi s-a zis ci mai multe...sper sa nu fie si astea la fel.
Pupici

Mergi la inceput