Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (14)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

Nanamulta bafta azi , sa vii cu vesti bune

noi ne pregatim sa iesim in parc, e asa frumos afara

pupici

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns afibebe spune:

si Cristi se intoarce la fel de vreo 2 saptamani.

la cateva zile se intoarce..... si se agita.
face barca.cand l-am vazut ca-si ridica funduletul cu tot cu picoare in sus si in acelasi timp capul am ramas paf.toata greutatea era pe burtica.

de vreo 4 zile sta mereu asa cateva secunde.asta pana oboseste apoi se odihneste si o ia de la capat.




AFIBEBE mamica fericita de Cristian Nicolae 22.08.2007

http://community.webshots.com/album/561331134CKhBEa?start=24#total-tags.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns afibebe spune:

s-a trezit printul.
trebuie bagat in seama.altfel e mare mare galagie.









AFIBEBE mamica fericita de Cristian Nicolae 22.08.2007

http://community.webshots.com/album/561331134CKhBEa?start=24#total-tags.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

fata mea doarme ,recupereaza noaptea pierduta ,iar eu ma pregatesc de plecat la servici SIM spor la cumparaturi , BETTY odihna placuta !

BIKMARIAmamica de dulceata micaMARIA TEODORA(05-09-07) side papanas maricel ALEX(14-07-96)poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Nana, tinem pumnii sa vii cu vesti bune.
Sim, ai grija sa nu te destrabalezi la Cora , mai lasa si pentru altii. Iti multumim de capitol. As iesi afara si eu, dar tocmai a adormit printesa si nu vreau s-o scol. Mai tarziu, e intr-adevar f.frumos si e pacat sa ratam ocazia. Pacat ca n-am caruciorul, e la tati in masina. O sa incerc s-o pun in marsupiu sa vedem daca sta. Daca nu, o sa ma plimb cu scoica de la masina pe mana , nu e prima data.

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze avem in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

intreba cineva cat costa cutia de NAN in tara ,la TARGOVISTE este 20 lei la supermarket si 24lei la farmacii

BIKMARIAmamica de dulceata micaMARIA TEODORA(05-09-07) side papanas maricel ALEX(14-07-96)poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Ia vedeti aici cum ne facem noi siesta cu teveul urland la cap, stiri sau R&B sa fie in fundal ca noi dormim tun. Noaptea nu se poate dormi ca e prea multa liniste, asa ca azi noapte ne-am distrat vreo 3 ore, de la 2 la 5, de-am zis ca ma apuc iar de fumat daca ma mai freaca asa inca o noapte.

http://community.webshots.com/user/Andriesh

La mine laptele a cam disparut, ceea ce era si de asteptat, dar mami se bucura de ritmul de crestere al maimutzoiului urlator, azi are 2960g!! Pana la urma ligeea are dreptate, laptele praf e pentru bebei nu pentru extraterestri.

Si parca, parca imi trece si mie viroza asta nenorocita, mai fetelor paziti-va ca e nasoala rau de tot, te racaie gatul pana iti pierzi vocea si nu mai poti sa inghiti. N-am luat antibiotic pentru ca n-am ajuns inca la ORL si dupa ureche nu mai iau ca deja am facut doua ture de antibiotic in ultimele 6 luni, nu mai e cazul de inca una. Si vad ca incet, incet cedeaza, dar totusi prea incep pentru rabdarea mea.

Ma duc sa citesc din urma ca n-am apucat. o zi minunata va doresc !!!



Andries

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

LUY e pacat sa ratezi ocazia ,mai ales ca este soare . O pregatesc si eo pe TEO si o scot afara doar ca eu o tin in brate ,vreo jumatate de ora ,ca are 5.5kg si mai mult nu pot si nici timp nu am

BIKMARIAmamica de dulceata micaMARIA TEODORA(05-09-07) side papanas maricel ALEX(14-07-96)poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

fetelor va las ,sa aveti o zi buna si linistita cu bebei cumintei .PA plec la serviciu,mai vb deseara

BIKMARIAmamica de dulceata micaMARIA TEODORA(05-09-07) side papanas maricel ALEX(14-07-96)poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Roxana.. de la 17 ani?? Bravos!! E un record cred, eu am "copilarit" pana la 26 , pana la husband m-au mai cerut cativa de nevasta, da' am fugit ca de dreaq gol... pana m-a pacalit al meu. Mai acum cateva saptamani imi si spune "acum cu doi copii nu cred ca mai pleci nicaieri" si io de colo " ei da? crezi?". Daca-ai stii ce bine e sa-i spui din cand in cand: "tu m-ai cerut de nevasta, eu nu ti-am zis nimic, acum ce te plangi? stiai cu cine te-nsori"

Andries

Mergi la inceput