Strumfi de iulie-august 2007 (24)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mita.2000 spune:

Lia super Mirunica ta!! e frumusica tare si zau ca-ti seamana! - ma roade si pe mine o intrebare - cu toate ca am zis ca nu mai fac comparatii - ea cate kg are??? si ce mananca?? tzitzi sau bibe?

Dana scuze acum am vazut ca esti din Ploiesti - deci si fotografii la fel! dar daca nu gasesc nimic p'aici sa-mi placa poate indraznesc sa te rog sa-mi dai tel unuia - poate vrea sa vina la Buc...iar dupa Dariuta sunt innebunita - te rooooog mai pune poze cu frezele ei! ma omoara ce draguta e! si arata-ne si noua poze botez de la celalat fotograf daca tot te-ai laudat..........te rooog

Mychidutza eu am dacia logan si sunt ff multumita - o am de 2 ani si o folosesc doar eu ca sotul are de la servici si sunt fff multumita - am dus-o la service doar pt revizii!! iar de spatiu ce sa mai zic - cred ca n-ai probl cu nici un carucior din lume.

http://www.flickr.com/photos/15173416@N06/sets/72157602520632971/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

cred ca e adevarat cu obisnuitu copilului cu zgomot de mic. la sfatul unei prietene eu de mik l-am invatat cu zgomot: radio mergea toata ziua destul de tare. am vorbit in preajma lui tare, adik nu l-am ferit niciodata de zgomot si vad ca acu doarme chiar si cand e bazaiala in jur!
eu de spalat in ultima vreme il spal in apa chioara in care arunc un galbenus.
madalina merci de raspuns! exact pe principiul "spatiu" l-am luat si noi si la pretu lui nu gaseam masina la fel de incapatoare

*mihaela*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ddanagh spune:

Va scriu acum ca una care ar face reclama la tarta lui Deni. Pe cuvant ca infulec o ditamai bucata. Super buna da kalorii la greu

Madalina celalalt fotograf il recomand din toata inima. daca vrei pot sa iti trimit un PM cu numarul lui si vezi ce faci. Oricum el este foarte ocupat si depinde cat de repede ai tu botezul. sunt sanse slabe sa il prinzi asa. Am vazut niste poze facute de el la niste prieteni cu baietel m-am cracanat de ras (scuze de expresie) - prelucrase cateva cu gagici pe langa baietel si tot felul. Din pacate nu iti pot pune de la botez poze de la el intrucat nu am CD-ul cu ele inca. Am in schimb de la nunta , daca te hotarasti sa il contactezi.


Dana mamica gingasei Daria Stefania (20 iulie 2007)

poze cu Dariuta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiarama spune:


Avem 2 dinti !

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicabo spune:

Gabi, felicitari.
Care dintisori i-au aparut, cei 2 de jos?
Cate luni are baietelul tau?
Andreea are 4 luni, inca nu au aparut

Monica (Andreea Ioana - 11 iulie 2007)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefania_97 spune:

quote:
Originally posted by gabiarama


Avem 2 dinti !

GABI ,de 3 ori mama
Poze



Felicitari si la mai multi!!!!

stefania mamica Catarinei din 25 aug 2007
http://salexandre.blogspot.com/
http://www.flickr.com/photos/balexandre/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samadhi spune:

NMA: bine ca ai gasit pozele,mai incerc sa trimit cum am timp...

DDANAGH: daca vrei poezii poti sa-ti trimit 2 volume cand vin in Romania, vezi adresa mea in email-ul comun si scrie-mi adresa unde sa le trimit ca vad ca esti din Ploiesti si eu voi merge in Bucuresti, dar ti le pot trimite de acolo pe posta.Mai vrea cineva cartile mele???Sa spune-ti acum pana nu imi fac bagajele de plecat ca sa stiu cate sa iau cu mine.......

ALINA: multumesc mult!Cand pot mai trimit si eu sunt prinsa cu una cu alta, acum deabia am reusit sa va citesc din urma.... cum pot am sa mai trimit, si cand poti tu le atasezi... da intr-adevar ti-ai luat un mini-job fain ca sa te uiti la poze... Cum ti s-a parut poza de la nastere???Am cautat prin toate sa nu se vada burta in sange ca celelate asa erau... Merci si pentru complimente.Te pup.

Mami de Maxima Andreea 13.08.2002 si Merwana Tahira 17.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mita.2000 spune:

Dana noi facem in ianuarie ca atunci ne vin nasii! super daca ai putea sa-mi dai pm cu datele lui - poate daca il contactez acum pt ianuarie?! multumesc mult!

http://www.flickr.com/photos/15173416@N06/sets/72157602520632971/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

quote:
Originally posted by gabiarama


Avem 2 dinti !

GABI ,de 3 ori mama
Poze




bravo gabi!!!!felicitari!

alina mamica bulinei Elisa (20 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aylin_tarcan spune:

cu zgomotul: in burtica sarmana nu a avut parte de prea mult zgomot, eu singurea cuc acasa, de unde zgomot? iar dupa ce a iesit din burtica, zgomot a fost pe saturate (si de la ea, stiu ca la asta va ganditi ). si totusi, niciodata nu a putut sa doarma pe zgomot. cum scartaie ceva (la mine parchetul), ochii sunt larg deschisi. asa a fost din primele zile. si ca sa adoarma, la fel, trebuie liniste. si la papaciune, la fel. nu mananca decat daca are conditii fata. muzica si semiintuneric ar fi ideal. si zau ca nu am invatat-o eu asa. abia de curand m-am prins....

gabi, la mai multi!



Aylin cu mica broscuta Alma (20.08.2007)

broscuta gargarita

Mergi la inceput