Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (261)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

ponei-dar nu de 350euroi
http://www.toysrus.ca/product/index.jsp?productId=2875435&kw=&origkw=&parentPage=search&f=Taxonomy/TRUSCA/2567269

Denisa 'de Emma Andreea (17 Ian.2006)si Mark Alex(5 Iulie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loren@ spune:

Foarte frumos poneiul!
Noi suntem la ora de desenat..tocmai am desenat un porc, pe bona, 2 fetite, o pasare si o pisica..."am talent" cacalau!

Bia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anymony spune:

FETELE!!!! Tocmai am aflat ceva nasol!
Simbat aau fost la mine 2 copii-o fetita de 1 an si 6 luni si un baietel de 3 ani. Ioana s-a jucat cu ei-nu au stat mult, dar fetita avea o eruptie pe fata. am intrebat-o pe bunica-sa ce are ca nu imi parea ceva normal si mi-a zis ca are intoxicatie, ca o are de o saptamina. I-ma zis ca mi-e sa nu aiba vreo boala contagioasa si zicea ca a vazut-o pediatrul si ca nu e....EI BINE...azi vine si imi zice ca are VARSAT DE VINT!!! sa lesin nu alta...
DECI...urmatoarea saptamina geana pe Ioana, sa nu faca febra sau bubite. Faza si mai naspa la ei e ca mama fetitei e gravi cu bb3, are vreo 3 luni parca.

OFFF OFFF.cum am lasat-o sa se joace cu ea

Any si Ioana-Catalina (12.02.2006)

www.dropshots.com/anymony/" target="_blank"> poze Ioana-Catalina

Povestea nasterii Ioanei-Catalina

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=21fc06911023d376aa686b" target="_blank">Iubirea noastra Ioana-Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Anymoni in caz de face varsat Ioana, poate sa fie un stadiu mai usor, doar cateva bubite.Eu i.am dat pe ai mei cu mixtura mentolata (oare de ce iti spun tocmai tie? ) si a trebuit sa.i tin la caldura. Sper sa nu faca boala printesa
Denisa pai e altfel poneiul ala din Canada, e frumos dar alta mancare de peste....pupici...

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ursoaica spune:

Fetelor, unde gasesc in Bucuresti reprezentanta Adidas? Pe unde stiam eu au disparut...




www.dropshots.com/Ursoaica" target="_blank"> Filmulete si cu Raisa Ioana

Ursoaica acum ursulinei Raisa Ioana (5.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anymony spune:

Monica da sa inteleg ca Angelo a facut??Normal ca mixtura si paracetamol pt febra!Ca in rest-are mama natura grija.

Any si Ioana-Catalina (12.02.2006)

www.dropshots.com/anymony/" target="_blank"> poze Ioana-Catalina

Povestea nasterii Ioanei-Catalina

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=21fc06911023d376aa686b" target="_blank">Iubirea noastra Ioana-Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Ursulina pai normal ar fi sa gasesti in Unirea, asa cred....

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Nu Any, era vorba de Robert si Roxana Ei au facut la gradi, a luat unul si a facut si celalalt.

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

Maraki, ma bucur din tot sufletul ca Angelo e bine acum.

Cristina, mami de Razvan (31.01.2006)

www.dropshots.com/asteryaro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

unde disparurati toate?
eu am fost la sedinta, dar voi?
Marco nu a mancat nimc, doar ceva cereale cheerios goale. ii dau eu laptele+cereale prin somn...of....

Any lasa ca e mai bine sa faca acum cand e mica, poate face forma usoara. asta e acum....
Denisa e fain poneiul ala, dar vorba lui maraki...alta mancare de peste.
Cata nu pui poze cu desenele? eu numai trenuri desenez zilnic. asta-mi cere spiridusul.
Ursu pai nu e in Mall reprezentanta Adidas. si voi aveti har domnului o groaza de mall-uri.

merg sa-l culc, caci nu vrea.......
I-a pus laterala la patut, sper sa doarma bine, ca acum nu mai poate pica din el.

Clau e racit, rau de tot, il dor plamanii...sa vedem maine cum va fi, poate ajnungem pe la dr.



_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput