Cantar de bucatarie electronic

Cantar de bucatarie electronic | Autor: alinabojuc

Link direct la acest mesaj

Scurt si la obiect! Vreau sa-mi cumpar un cantar de bucatarie electronic. Voi aveti? De care? E bun?



alina

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alecxa spune:

Da, am Tefal, cintareste pina la 4 kg, sunt foarte multumita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirrella spune:

Eu mi l-am dorit si primit de ziua mea pe acesta.Sunt foarte multumita de el,e precis si usor de folosit,ieftin...Ti-l recomand

www.domo.ro/Electrocasnice/Aparate_mici_de_bucatarie/Cantare_de_bucatarie/Camry/Cantar_de_bucatarie_Camry_EK3250" target="_blank">http://www.domo.ro/Electrocasnice/Aparate_mici_de_bucatarie/Cantare_de_bucatarie/Camry/Cantar_de_bucatarie_Camry_EK3250


La ce bun sa contrazici o femeie? E mult mai rentabil s-o lasi sa-si schimbe singura parerea. - Jean Anouilh

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinabojuc spune:

quote:
Originally posted by Mirrella

Eu mi l-am dorit si primit de ziua mea pe acesta.Sunt foarte multumita de el,e precis si usor de folosit,ieftin...Ti-l recomand

www.domo.ro/Electrocasnice/Aparate_mici_de_bucatarie/Cantare_de_bucatarie/Camry/Cantar_de_bucatarie_Camry_EK3250" target="_blank">http://www.domo.ro/Electrocasnice/Aparate_mici_de_bucatarie/Cantare_de_bucatarie/Camry/Cantar_de_bucatarie_Camry_EK3250


La ce bun sa contrazici o femeie? E mult mai rentabil s-o lasi sa-si schimbe singura parerea. - Jean Anouilh


Sigur e la pretul ala? nu e greseala?
De cat timp il ai? La banii astia merg acum si-l iau, dar vreau sigur sa stiu ca e bun. Are garantie? Daca are atunci e ok. Ar trebui sa aiba ca mi-am luat si o rasnita cu 45 de lei si are garantie. nu mai tin minte cat.

alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

si eu am Bosch asa: http://www.domo.ro/Electrocasnice/Aparate_mici_de_bucatarie/Cantare_de_bucatarie/Bosch/Cantar_de_bucatarie_Bosch_MKW_0120 si tot asa is ff multumita de el.

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Si eu am www.compari.ro/cantare-de-bucatarie-c3181/tefal-79891-02-ovelys-p3933362.html" target="_blank">cantarul asta, tot Tefal este, in plus fata de poza are un vas care se poate pune deasupra (gliseaza pe niste sine mici) pe care il folosesc destul de rar totusi. Poti cantari cu el si lichide (are functie prin care comuti pe cl/dl). Eu il am de ani de zile deja (nici nu mai stiu de cand, dar sunt cel putin 5) si inca functioneaza impecabil.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinabojuc spune:

quote:
Originally posted by Alynutza

Si eu am www.compari.ro/cantare-de-bucatarie-c3181/tefal-79891-02-ovelys-p3933362.html" target="_blank">cantarul asta, tot Tefal este, in plus fata de poza are un vas care se poate pune deasupra (gliseaza pe niste sine mici) pe care il folosesc destul de rar totusi. Poti cantari cu el si lichide (are functie prin care comuti pe cl/dl). Eu il am de ani de zile deja (nici nu mai stiu de cand, dar sunt cel putin 5) si inca functioneaza impecabil.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year



Alina exact la acel cantar m-am "oprit" si eu. Acum chiar nu stiu ce sa fac. Vad ca mai exista si cantare ieftine rau, dar nu stiu daca m-ar tine mult. Avand in vedere ca stiu ce-mi poate capu sunt sigura ca voi folosi cantarul zilnic de o suta de ori. Inclusiv sa-mi cantaresc perusul.
Asadar sunt in ceata!

alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Chiar nu stiu ce sa te sfatuiesc. Acum e plina piata de tot felul de lucruri, insa eu raman la ideea ca daca vreau un lucru de calitate, iau un brand consacrat, mai ales la electronice. Eu pe asta l-am primit cadou mai demult, cand nu prea aveai de unde alege.
Uitasem sa-ti spun ca este un cantar sensibil, in sensul ca daca imi functioneaza robotul/mixerul si vreau sa cantaresc, il afecteaza micile vibratii produse de acestea. Nu stiu daca vei putea cantari ceva care 'misca'.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirrella spune:

quote:
Originally posted by alinabojuc

quote:
Originally posted by Mirrella

Eu mi l-am dorit si primit de ziua mea pe acesta.Sunt foarte multumita de el,e precis si usor de folosit,ieftin...Ti-l recomand

www.domo.ro/Electrocasnice/Aparate_mici_de_bucatarie/Cantare_de_bucatarie/Camry/Cantar_de_bucatarie_Camry_EK3250" target="_blank">http://www.domo.ro/Electrocasnice/Aparate_mici_de_bucatarie/Cantare_de_bucatarie/Camry/Cantar_de_bucatarie_Camry_EK3250


La ce bun sa contrazici o femeie? E mult mai rentabil s-o lasi sa-si schimbe singura parerea. - Jean Anouilh


Sigur e la pretul ala? nu e greseala?
De cat timp il ai? La banii astia merg acum si-l iau, dar vreau sigur sa stiu ca e bun. Are garantie? Daca are atunci e ok. Ar trebui sa aiba ca mi-am luat si o rasnita cu 45 de lei si are garantie. nu mai tin minte cat.

alina




Il am din primavara,si l-am vazut la magazin zilele trecute la acelasi pret de pe site.Cantaresc des cu el si nu am avut probleme pana acum,am si spus ca e si foarte precis.Nu stiu pe unde mai am actele de la el ,dar sigur are garantie,doar e obligatoriu...
Daca as fi avut buget,mi-ar fi placut sa am Bosch,dar sunt multumita si asa.Isi face treaba.


La ce bun sa contrazici o femeie? E mult mai rentabil s-o lasi sa-si schimbe singura parerea. - Jean Anouilh

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinabojuc spune:

Eu sunt total in ceata insa sotul meu e hotarat sa-l luam pe cel ieftin. Nah o sa vad. Maine mergem la cluj si poate mai vedem oferta.
Multumesc mult pentru raspunsuri.

alina

Mergi la inceput