Va multumim pentru donatii! Targul de Jucarii

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cornelia_laura spune:

roandre, vad ca inca nu esti prin zona. Eu o sa plec acum ca am niste treburi de rezolvat. Iti dau tel pe PM. Poate ne vedem dupa 4. Daca mi-ai da adresa exacta as putea trece eu cu masina sa ti le aduc dupa ce iau copiii de la cresa, in jur de 4.30-5.00. Ce zici?

Mephala - Gusta - Cornelia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Eu vreau pt. mine jucaria de la pozitia 78. Am dat PM proprietarei.
Restul le-am rezolvat deja, am facut schimburile.
Am si eu o sugestie, sa nu lasam chiar pe duminica stabilirea locului intalnirii...se poate sa-l stabilim de sambata seara? ca daca nu-mi mai merge net-ul duminica...eu ce ma fac? Multumesc!


Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laurina spune:

Buna!

Eu fac tot posibilul sa vin duminica cu banutii si sa mai aduc ceva jucarii, dar am o problema nu pot intra pe net de acasa, cum pot afla si eu unde sa vin?
Eventual trimteti-mi pe pm un nr. de telefon unde sa pot suna duminica pentru confirmare...
Multumesc


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:

Sincer? Eu sunt asa de friguroasaaaaa! Si fumatoare.
O sa vin fara copilu', pentru ca i-au aparut niste bubite dubioase si mancaricioase (o fi varicela?).
As prefera la mall.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

Buna!

Am achitat 30 de lei pentru jucariile adjudecate de mine de la aidaciolac - un soricel vedeta si de la elyanne - renul.



Ana, mamica de bondar bzzzzz - cu aripi si acusor - Stefan de 3 ani si....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cloreta spune:

Eu nu am cum sa ajung la mall:((
As fi dat banii la intalnire, acum ca s-au schimbat planurile o sa ii pun luni in cont si jucaria as vrea sa o am prin posta sau sa ma vad cu cineva dar nu la mall vitan:)

"Mami, unde sunt papucii cu Nemo?"
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelia_laura spune:

Si eu zic ca ar fi bine sa stabilim de azi detaliile pt intalnire. Parca in parc era la ora 11. La Mall la cat ???
Daca e mai tarziu de 11 eu nu mai ajung. La 13 are loc botezul fetitei lui Tzuni si nu vreau sa lipsesc. E o chestiune de suflet. Azi am aflat ca botezul e duminica. Asa ca eu fac tot ce pot sa ajung si la intalnire. In caz ca nu ajung e vreo fata care sta in sectorul 3 zona Titan??? M-am intalnit cu Roandre si i-am dat cele 4 jucarii adjudecate. Si mi-a dat cei 40 RON pt jucaria adjudecata de la Buburuza. Plus o punga cu jucarii pentru pijamalute.
aida, inca nu au sosit jucariile.

Mephala - Gusta - Cornelia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

Doamnelor,
Facem cum vreti si cum va e mai bine. Ideea cu mall-ul a aparut ca sa nu inghetam afara daca ploua si e frig. Nu e musai sa mergem la mall. Va rog sa hotaram atunci in seara asta unde vreti si la ce ora. Eu am propus ora 11.30 la Tineretului. Daca ploua, la mall.
Daca aveti alte sugestii, de ora sau de locatie, va rog.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andruskandu spune:



Nu s-ar putea organiza o intalnire in Cismigiu? E cumva accesibil pentru toti. De ex. noi venim din Pantelimon, nici nu stiu cum se ajunge in Tineretului. Sau in Herastrau...




Andreea lui Andreiut Puiut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

quote:
Originally posted by ana_a

Buna!

Am achitat 30 de lei pentru jucariile adjudecate de mine de la aidaciolac - un soricel vedeta si de la elyanne - renul.



Ana, mamica de bondar bzzzzz - cu aripi si acusor - Stefan de 3 ani si....





ana mii de . Din greseala si bucurie ca am cu ce sa trimit jucariile , am trimis si soarecu la cornelia_Laura , iar Cornelia iti va trimite tie jucaria.

Inca o data



Aida - mama de pisica mica.


nov2006 , vara2007 , septembrie2007

Matza Emma in actiune

Mergi la inceput