Va multumim pentru donatii! Targul de Jucarii

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cornelia_laura spune:

aida, nu au sosit inca jucariile. Oricum azi sunt toata ziua acasa asa ca astept.
Witchie, am tras un ochi la "pijamalute" si am vazut ca Tzuni nu poate veni la intalnire si ca ati avea nevoie de cineva care sa tina jucariile pana luni seara. Eu as putea face asta.
Jucariile scoase de mine si castigate de Roandre(masina de pompieri, ocomotiva, ciocanul, pestele) nu ajung la copiii din orfelinat. I le voi da eu ei. Dar am mai pun jucarii in plus nelicitate.

Mephala - Gusta - Cornelia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns qsar spune:

40 RON pentru 104. "piramida" de animalute din plus.

Jucaria la pijamalute, banii duminica.




Honi soit qui mal y pense...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

Cornelia Laura, merci am aranjat deja cu diana21 sa le duca la ea pana luni, ea va veni cu masina.
Daca duminica e prea frig sau ploua, sunteti de-acord sa ne vedem la un mall? La vitan de ex? Acolo chiar langa locul de joaca e si o cafenea micuta si putem sta cu ochii pe ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Da, eu una sunt de acord si cu mall-ul.

Raluca, leoaica cu Pui Nazdravan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gaby spune:

dragutelor, mai licitati....bravo!

din pacate se pare ca nu voi ajunge, Razvan ar febra mare si nu cred ca ma mai tin baierele...sunt super obo...deci chiar daca isi revine o sa dorm toata ziua...va urez sa va distrati la mall sau parc, unde va tin "baierele" si copii sanatorsi!

cred ca vb cu Natalia (balbina) daca vine ea,sa-i dau banii ei, cei 130 lei;vad ce si cum, poate totusi reusesc////


va pup,
cu stima,


omul cu... banca la cap! www.bankingjobs.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Supralicitez si eu pozitia 103, panoul textil - 40 RON !


Mihaela ,Robert Andrei20.01.2007 si Alexia- Maria26.08.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

eu mi's de acord si cu Mall Vitan, numa' bine ca stam si la o vorba, la caldura



Ce mai citim noi
The moment scatters.
Motionless, I stay and go: I am a pause

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anelis4u spune:

Anda,eu opresc doar masinutza cu remorca si papusica de portelan,restul merg la pijamalutze.
As vrea sa stiu daca mai e nevoie de jucarii, ca azi mi-a zis o prietena ca mai are niste papitoaie de plus prin casa ...

Mircea(02.07.2002) si Anne

POZE
POVESTEA NOASTRA
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=9c26bf2cb852e748ad50f" target="_blank">Mircea
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=9c7152888cafc1187f281" target="_blank">DownSindrom.RO

Lacrimi pentru Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

Deci... Nu mai punem jucarii noi dar probabil vom avea un nou targ de jucarii in decembrie.
Din pacate activitatea pe licitatia aceasta s-a cam relaxat asa ca o vom inchide in seara asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

Well, doamnelor, mai licitam ceva sau m-apuc de inchis?

Mergi la inceput