Piticodromul Festiv de Sept-Oct 2005 (192)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

zino, poti vineri sau saptamina viitoare?
Irina cuscra, tu cind poti?
Antonia, nasol, te inteleg foarte bine. Te admir pentru putere - eu nu cred ca rezist.

Ioana, mama Mirunei si a Smarandei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexuta2005 spune:

Ce faceti fetelor iar va intalniti fara mine?Acus ma supar si pe voi caci si asa sunt eu cam suparata ca zilele astea mai imbatranesc inca un pic .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kristinutza spune:

la mine la munca s-a aglomerat treaba, asa ca m-am apucat de citit forum si chiar de scris.
radu nu prea se uita la desene, nu ca nu i-ar placea... dar nu prea are timp. la gradi se joaca, acasa mananca, doarme si iese pe afara sau se joaca prin casa (si el e inca f incantat de o masina veche, luata de craciunul trecut, de-aia de se impinge cu picioarele - impinge o ora-doua incontinuu la ea, cred ca face niste febre musculare...). il mai lasam la baby einstein, un pic de bebe tv (cred ca la vreun sfert de ora pe zi, in medie).

vreau si eu in principiu la intalnire. iar daca vreti sa ne vedem si cu copiii, pun la dispozitie spatiul de la cerc (care e pe aproape de mall vitan).

cristina, mama de radu (09.10.2005)
www.flickr.com/photos/cristina_balanean/sets/" target="_blank">poze si www.dropshots.com/new.php?userid=128437&cdate=20060625&cimg=0" target="_blank">video
www.cercrecreativ.go.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexuta2005 spune:

Am prins si eu un moment calculatorul liber si am intrat pe aici.Eu momentan stau intr-un birou cu 4 colegi si un singur calculator.asa ca e greu sa intru pe forum da las' ca o sa am si calculatorul meu, atunci nu mai scapati de mine.

Alexia s-a plictisit de filmulete sa desene la tv.
Acum ea are treaba serioasa domne', ea invata.Toata ziua citeste niste manuale de gradinita(activitati matematice pt 3-5 ani).A repetat "cercul" si acum a trecut la "patrat", sau citeste din carti de colorat-adica imi explica mie ce desene sunt acolo.
A inceput sa manance si seara desi recunosc(nu ma certati va rog prea tare!!!) am facut mari concesii, adica mai un cremwusti mai un iaurt de fructe ...
Ieri am cantarit-o:11,5 kg imbracata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b_irina_c spune:

salutare...

Intre 2 sedinte am bagat o juma' de oki. Am omologii pe cap saptamana asta .

Daca e vorba de intalniri ma bag si eu, mai ales daca e in cartier la mine . Atat ca eu ajung mai tarziu, ca deh nu pot s-o tulesc mai repede cu astia pe cap .

Pupaturi la toata lumea!

Irina, mami de Vladut (26.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Casiana, la multi ani! Nu poti face rost de o delegatie la bucuresti?

Eu prefer sa vin la intilnire fara copii pentru ca stau cu copiii 24/7. Vreau sa basculez un kfc in liniste.

Irina, succes cu omologii!

Ioana, mama Mirunei si a Smarandei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b_irina_c spune:

Casiana la multi ani !!!

Ioana merci !

Votez intalnire fara copii pentru ca vreau sa stam si noi la taclale, lucru imposibil cu copii dupa noi .

Irina, mami de Vladut (26.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexuta2005 spune:

Ioana Irina vineri e ziua mea,merci pt. urari.
As vrea eu o delegatie dar nu pup eu asa ceva.
Ma duc si eu in Mall sa mananc la kfc ca mi-ati facut pofta.Ieri am mancat de la Mc. sa-i iau Alexiei masinuta(vedeti ce nu face o mama pt copilul ei?nici nu se gandeste la calorii)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BiuMil spune:

Eu as veni cu Milan daca e vineri...ca maine e tati la datorie toata ziua si vineri e randul meu. Unde? Tot la Mall?

Bianca si bb Milan 20 octombrie 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kristinutza spune:

aha, deci o serbati pe casiana la kfc.
eu vineri nu pot sa ma prezint mai devreme de 8.30 seara. daca e prea tarziu... ma resemnez.

cristina, mama de radu (09.10.2005)
www.flickr.com/photos/cristina_balanean/sets/" target="_blank">poze si www.dropshots.com/new.php?userid=128437&cdate=20060625&cimg=0" target="_blank">video
www.cercrecreativ.go.ro

Mergi la inceput