Piticlonti de iulie-august 2004 (237)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Hahahaha, Carmen, supercuuul, bine ca din jungla dacolo nu a raspuns nimeni, ca altminteri nu mai plateai doar un euroi !
Nora, apoi io vazui numa "obectu" premierii, coronita nu stiu pe unde si-a pus-o, ca in poza nu erea !! Da' pe cuvint ca putea tine o tavitza lejer pe "bombeuri" !!

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Carmencita acu' sincer io nu crez ca numa un zero desparte vasluiu de america centrala,io stiam ca-s mai multe cifre...da' gasesc neshte scuze penibile,io am renuntat de mult la ei,nu ca rcs ar fi ingerasi,nici nu-mi pusesem telefonul ghini ca-mi si veni factura,intreb si eu de ce,cica am vorbit cu mobifon,buun zic ca vreau sa vaz si eu exact factura....a stati un pic ca nu-i asa usor..dar dvs pe ce va uitati cand ziceti ca am vorbit cu mobifon,nu pe factura?...zice nu,ca nu exista inca factura, eu am presupus ca ati vorbit

www.dropshots.com/emig" target="_blank">filmuletze,www.youtube.com/profile?user=gorodika" target="_blank">filmulete noi,gorodeii,
aripile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

quote:
Originally posted by g_ioana
..buun zic ca vreau sa vaz si eu exact factura....a stati un pic ca nu-i asa usor..dar dvs pe ce va uitati cand ziceti ca am vorbit cu mobifon,nu pe factura?...zice nu,ca nu exista inca factura, eu am presupus ca ati vorbit



Exceptionaaaaaal !! Rideati voi de romtelecom, dar vad ca rcs-ul ii da clasaaa !!

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

ioanoo, rizi tu da` daca vrea bunica de la buzau sa te sune si baga un zero`n plus ca deh, s-o uitat fimeia okelarii acasa ghici unde suna?;)) in Sierra Leone iar daca ai noroku` sa vrei sa suni la arad si bagi alt zero`n plus numeresti in Burundi nu mai zic ca daca dau s-o sun pe bunica jeni la marasesti pot nimeri in Camerun;)) asa... daca vrei sa suni pin prahova te trezesti in angola, in dolj poti nimeri in Etiopia si gata, ma opresc aci, mac sa`mi parolez tilifonu`;))

...anii cei mai buni sunt cei care-or sa vina...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Io am renuntat demult la romtelecom, avem doar rcsul, e ok la cat vb eu dp fix :-)
Carmen - tare de tot incidentul, sper sa nu se mai repete si sa nu mai ai surprize neplacute !
DuoamnaBibi - io ma supar daca nu mai treci pe la noi, ca pe vremuri ! Pupici lui Bobo si multa sanatate !

Sunt prin zona ... voi pe unde umblati ???



Daria & GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

akwWAHDskadhakdaidhkakhdkhahkahksdakhsdkasakdakaqasda;sd;adk;kdadadad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Oote, Dorsilica deja a vorbit cu cineva de prin zona mentionata de Carmen !! Lioooo. ce prefix greshishi ????? Ai invatat burundeza?

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

hahaha, ca tare m-ati amuzat mai gagici cu telefoanele voastre si-mi para rau ca intru mereu la spartu' targului cand plecati acasa.
felicia, pai si mie mi-a iesit anormal chiar taman dupa sarcina si al doilea a fost ok, imi amintesc ca si eu aveam emotii ca habar n-aveam ce inseamna dar iti tin pumnii sa iasa bine.
eu ma trezesc cu noaptea-n cap si cand n-ar trebui ca nu m-am obisnuit la noua ora pe care abia am schimbat-o duminica asta. azi chiar n-am avut chef de sala, dar maine ma scol iar la 5.
pupici si ne auzim mai tarziu

philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Guuuud morning americaaaa ! Andreea, sa ai o superzi la birou azi ! Da' si voi schimbati ora ??
Mey, io tocma ce primii un mesaj de la un fost coleg, pe undeva prin decembrie se pare ca avem intilnirea de dpuaj de ani de la terminarea liceului !!! Maiculitaaa, ce a mai trecut timpul !! Am ajuns babaaa !! Pot iesi la pensie, pliz pliz pliz ??
Gata, va las azi, am de terminat inca niste trebi paicea, ca sefii acu lucreaza cel mai bine, la ora plecarii acasa !
Va pup pe toate si va doresc o dupaamiaza cu sanatate !

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

alice, sa traiesti si te invidiez ca tu te duci acasa si eu abiaincep ziua! da, si aici se schimba ora, anu' asta mai tarzior asa
v-am savurat la cafea, m-am gatit acu ma invart in jurul copilului care doarme de la 7 jumate aseara si-i aproape 7 acu. drept, el nu mai doarme la pranz, mai sunt copii care nu mai dorm?


philip&andreea

Mergi la inceput