Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (252)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns loren@ spune:

Si cica e weekend!

Bia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns T_Ioana spune:

Pastreaza-ti arhivele de mess........acum ai vrea sa improsti cu venin si kk in toate partile! Eu nu-s curioasa si sunt convinsa ca nici restul fetelor nu vor sa citeasca niste discutii private.....ca de aia sunt private....iar asta de aia eu un forum PUBLIC sa discutam deschis ce se poate discuta!

Ioana si www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1bb14a37cece1022bc3177&skin_id=0" target="_blank">Razvan (03.12.2005) (montaj)
www.dropshots.com/T_Ioana" target="_blank">1
www.dropshots.com/T_Ioana2" target="_blank">2


"Nu plange ca s-a terminat,zambeste ca s-a petrecut !"



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns T_Ioana spune:

Am dormit aiurea asta noapte si ma doare gatul, o vena pe acolo. Ce i-ati zis Anei sa ia pt asa ceva, Diclofenac gel pt masaj? Eu am Fastum, o fi bun? Any, unde esti cu informatiile pretioase!?

Ioana si www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1bb14a37cece1022bc3177&skin_id=0" target="_blank">Razvan (03.12.2005) (montaj)
www.dropshots.com/T_Ioana" target="_blank">1
www.dropshots.com/T_Ioana2" target="_blank">2


"Nu plange ca s-a terminat,zambeste ca s-a petrecut !"



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Corect ce ai spus Ioana. In sfarsit iti dau dreptate . Dar respecta asta inclusiv tu, si nu mai face cu ou si otet pe mess!!
Si nu vreau sa improsc cu noroi pe nimeni, daca vroiam asta o faceam demult. Astept sa vad pana unde se merge cu jignirile si daca e cazul spun si eu ce am e spus. Dar cineva va iesi foarte sifonat"a" din treaba asta. Inca ma abtin!!!
E totul un joc de culise

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Alte poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralirali spune:

Ingrid, am pierdut eu sirul. Ai reinceput munca? Diana cu cine sta?

Ralu si strumfita Anastasia(01.01.2006)
Poze si filmulete Anastasia www.dropshots.com/anastasia5 " target="_blank"> Noutati

www.flickr.com/photos/14405706@N03/" target="_blank">Poze cu familionul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns T_Ioana spune:

quote:
Originally posted by Biancas

Corect ce ai spus Ioana. In sfarsit iti dau dreptate . Dar respecta asta inclusiv tu, si nu mai face cu ou si otet pe mess!!
Si nu vreau sa improsc cu noroi pe nimeni, daca vroiam asta o faceam demult. Astept sa vad pana unde se merge cu jignirile si daca e cazul spun si eu ce am e spus. Dar cineva va iesi foarte sifonat"a" din treaba asta. Inca ma abtin!!!
E totul un joc de culise

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Alte poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...



Cred ca ai niste probleme cu memoria...ai uitat ce mesaje ai trimis catorva fete de aici? eu m-am ingrozit efectiv....

Ioana si www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1bb14a37cece1022bc3177&skin_id=0" target="_blank">Razvan (03.12.2005) (montaj)
www.dropshots.com/T_Ioana" target="_blank">1
www.dropshots.com/T_Ioana2" target="_blank">2


"Nu plange ca s-a terminat,zambeste ca s-a petrecut !"



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ingrid S spune:

Ce-i Cata, nu crezi ca-i weekend? Nu se simteeee?
Ioana, ai punctat bine.

Ingrid S si Diana
http://www.dropshots.com/Ingrid28_photo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Nu retin despre ce e vorba. Dar una e sa trimiti mesaje scrise de tine, si alta e sa trimiti mesaje din discutiile avute cu cineva.
E o mica mare diferenta!! Eu despre ele vorbesc!!
Eu acum incep sa ma "ingrozesc" ca ce am discutat confidential cu cineva a ajuns la urechile tuturor. Oare de ce ?

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Alte poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ingrid S spune:

Rali, am venit la servici ca sa ma relaxez. Cum suna? Nu-i asa ca bine? Stau, beau cafea, fumez si ma uit pe DC. Trai neneaca pe banii lui Trahanache (asta-i tatal meu). Dar plec acusi, ca la masa de la 13, eu sunt baza, fara mine nu papa fata. Plus ca sotzul este usor disperat, l-am simtit din voce..

Ingrid S si Diana
http://www.dropshots.com/Ingrid28_photo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ingrid S spune:

Mama, ce ras nebun m-a apucat...auzi confidential..pai parca tot asa era si discutia de aseara, cum vezi Doamne, a ajuns la urechile tuturor? Sau la ochii tuturor, mai precis...

Ingrid S si Diana
http://www.dropshots.com/Ingrid28_photo

Mergi la inceput