Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (251)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns loren@ spune:

Giova felicitari pentru pp lui Marco la olita..Bia ma anunta dupa in general sau in timpul, asa ca nici nu ma mai agit sa o duc la olita sau wc...las ca pina la vara scapam si noi de pampersi!Oricum bine ca ma anunta ca "pute" ca nu-i place sa stea nici o secunda murdara!

Bia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Mama mia GIO doar un pampers pe zi (fie si dupamiaza) ??? Domnie curata! Pai la Diana e cu varf dimineatza si mai face pishu seara la olitza si dimineatza si peste zi de mai multe ori.Dar tot se umplu pampersii mereu! Si cum ii simte plini,ii da singura jos de-acum.

MONI SI DIANA (01.01.2006)
www.dropshots.com/moni2" target="_blank"> NOUTATI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Cata, Marco nu-mi zice ca face. dar il intreb eu si atunci ori e NU, ori e PIPI. dar am vazut ca la 2 ore face.
Moni pai la gradi nu stiu cate ii pune, oricum si acolo face la olita, acasa vine il dau jos, si nu e plin. il las fara, caci il duc la wc sau olita. inainte de culcare ii pun unul curat, care dim. e uscat si-l las tot pe ala. vom vedea in weekend cate folosesc. dar daca ma tin de el, sper ca pana la 2 ani sa nu mai purtam.
Oricum e tare ciudat sa-l vad fara, ii pica pantalonii de pe el, n-are , tare slabanog arata fara. si nu am maieuri, trebuie sa-i cumpar, si cativa chilotei ca numai 2 are.

ati vazut-o pe Columbica la "oral"?

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova2" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loren@ spune:

uite cum invat acum
http://www.cofetariaalice.ro/media/torturi%20aniversare2.swf
Am vazut doar o parte din oral..patetic, jalnic...ca ea!

Bia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns d_melli spune:

Cata bafta la examen.
Giova chiar misto ca scapati incet incet de scutece.
Mario nu a baut lapte asear si nici azi dedimineata nus tiu de ce nu vrea.In schimb il gasesc ud pana in gat dimineata...trecemla chilotei de la Libero ca altfel nu se poate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toanca spune:

Eu dimineata in gesesc pe Matei cu pampersul de bubuie; face la pisu noaptea; ziua mai stam si noi fara pampersi, dar noaptea nu stiu cand o sa scapam.
Aseara era fata pampersi si, desi i-am spus sa ma anunte cand face pisu....n-a facut-o; a venit la mine ud tot: "MAMI PISU".
L-am dezbract si a luat-o la fuga prin casa in fundul gol; s-a dus la sertarul lui cu hainute a luat o pereche de chilotei si a venit la mine: "MAMI ATU (altul)
Ce sa-i mai zic la faza asta?!?


Toanca si Matei Alexandru 06.01.2006

poze

http://www.dropshots.com/toanca
http://www.dropshots.com/toanca1
http://www.dropshots.com/toanca2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loren@ spune:

Dar ce chiloti folisiti? Eu de la modelul nou de Pampers o gaseam uda peste noapte..noroc ca am gasit din aia model vechi cu elastic lat..aia sunt buni la noi!

Bia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

DIANA abia pe la 11 s-a trezit (normal ca de la 5 la 7,30 s-a jucat ),acum e cu mami,ca Ghita s-a carat la taica-su.
Eu nu stiu cand o sa scapam de pampersi.Cert e ca nu ii mai place cu ei deloc,dar nici nu se cere cum trebuie la olitza.Se cere des, dar aiurea de multe ori - de exemplu cand sunt eu acasa,ca sa imi atraga atentia.O sa incerc in WE sa o "cronometrez" si eu sa vad cat de des face,poate o prindem noi tot aiurea,taman dupa ce a facut in pampers...

MONI SI DIANA (01.01.2006)
www.dropshots.com/moni2" target="_blank"> NOUTATI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

si eu il gaseam ud de la chiloteii Libero. cica nu au asa mare capacitate de absortie ca si scutecele normale.

Cata imi faci pofta cu torturile. si eu trebuie sa ma gandesc unde-i tin ziua, ce torutlet facem.....cheltuiala mare va fi in 6 ianuarie.
plus ca trebuie sa duc tort si sampanie si mai stiu eu ce si la gradi. si acolo duc pt. toti copii, ca la toti le da.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova2" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

GIOVA am fost pana ieri in activitate azi si maine liber


unde e columbica???pune ti linku

Mergi la inceput