Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (1)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Gata, pupic de noapte buna dulcetilor si papanasilor nostri, si gospodinelor minunate care le-au facut! Hi hi hi...acum am 2 pui la clubul scutecelor.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

quote:
Originally posted by carpatina

Tu iar esti singura acasa? Ma rog, un fel de singura...

de Ioana (27.09.2007)



Da, un fel de! Adica nu e sotiorul plecat, dar a venit tarziu ca de obicei. M-ai prins! Dar sa stii ca ma descurc, ai vazut ca nu ma mai vaicaresc ca nu ma descurc cu 2, deja am creat o rutina si am adaptat programul ambilor incat sa ne descurcam si cand sunt doar eu cu ei.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Si n-a scobit nimeni (in afara de mine) un dovleac? Eu fac asta din vremea copilariei... de fapt atunci o faceam vara, nu la sfarsit de octobrie.

de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Tu ai scobit dovleac pentru azi? Alex cred ca s-ar fi bucurat, datorita petrecerii de la gradi ei ii place sarbatoarea. Eu nici nu ma pricep insa la scobeli din astea si nici dovleci ca lumea nu gasesti pe aici, stiu ca anul trecut am cautat de am innebunit ca au cerut la gradi.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

quote:
Originally posted by Roxana_G

Tu ai scobit dovleac pentru azi? Alex cred ca s-ar fi bucurat, datorita petrecerii de la gradi ei ii place sarbatoarea. Eu nici nu ma pricep insa la scobeli din astea si nici dovleci ca lumea nu gasesti pe aici, stiu ca anul trecut am cautat de am innebunit ca au cerut la gradi.




Am scobit, cum sa nu.. Si l-am pus afara, sa-l vada toata strada...
Ma mir ca nu sunt dovleci in Romania, ca mare tam-tam am vazut ca se face cu sarbatoarea asta. Da' in lipsa mergea si cu pepene galben.


de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Ce zici Rox, terminam capitoul asta pana maine dimineata
Ce tare ar fi..


Gata, ma duc in pat.. macar sa-mi intind picioarele pana se trezeste Ioana.



de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

acu va culcati cand am venit si eu....
ce sa zic, a fostintr-adevar o odisee frumoasa, prima pt mine pe forum desi sunt la bebedoiu.
Pe vremea Sofiei nu existau odisee:)

Eu nu pot decat sa imi doresc ca armonia care ne caracterizeaa sa se mentina pana om fi babe si nepotii nostri ne vor barfi pe forum, iar noi, cele producatoare de dulceturi si papansi, ne vom alina batranetile [i[zaharisite[/i] la clubul pensionarilor:)



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

quote:
Originally posted by Sabina
Pe vremea Sofiei nu existau odisee:)


Pai daca ai fost precoceeeeeeee!
Pana la urma spune merci ca existau pampersii

Acum chiar ca ma duc in pat. Noapte buna!

de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Pai daca ne punem mintea il terminam. Eu am limbarita, ii tot zic sotiorului de o ora ca ma culc si tot butonez. Noroc ca el e jos in birou si nu ma vede.



Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Capatinoooo, esti o dulce. Rad de nebuna singura aici. Auzi la ea, bine ca existau pampersii. Si stii ceva, daca ma gandesc mai bine pot sa termin singura capitolul pana dimineata.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput