*** LA REDOUTE *** (58)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns denisabia spune:

assa din pacate eu am vazut cam tarziu gecuta si nu stiam cat e de lunga , io mi-s de 20 de ani , dar sunt in contracurent fara burice la vedere.
Bluza aceea nu merita 120 de Roni , ca am stat si le-am analizat erau toate culorile acolo.La Marks&Spencer greu gaseai sub 100 Roni , e drept ca si pe site sunt cam scumpe.Si Deichmann n-are asa marfa buna ca in afara , eu am luat incaltaminte si raportul calitate/pret e cu totul altul.
Scuzati-ma dar uneori rabfunesc cand vad ca la noi nu se schimba lucrurile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

la noi nici nu se vor schimba lucrurile inca mult timp de acum incolo.De ce?Pentru ca merge!Exista o gramada de clienti care platesc fara sa clipeasca preturile aberante afisate de vanzatori.Iar vanzatorii ar fi tare fraieri sa nu-si puna adaos comercial de 300% daca treaba merge.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

apropos de preturi.Alt magazin on line:
www.alabalakid.ro
cred ca Lr-ul e pui pe langa astia.

Monikka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maimu spune:

am folosit azi 21 407 - mi-a redus taxele de transport- nu f mari ,oricum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

quote:
Originally posted by maimu

am folosit azi 21 407 - mi-a redus taxele de transport- nu f mari ,oricum



????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

taxele de transport sunt 10% din valoarea comenzii.Nu se pot reduce cu nici un cod.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Graviduta spune:

quote:
Originally posted by Jasmine

taxele de transport sunt 10% din valoarea comenzii.Nu se pot reduce cu nici un cod.



Nu mai sunt de 10%. Eu am comandat sapt asta in valoare de 120 si ceva de euro si am avut taxe de pana in 5 euro.

Alina si Mara (27 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

cred ca acum sunt 5%,nu m-am uitat.
Dar stiu ca nu se pot reduce folosind coduri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Graviduta spune:

Am ajuns pe pagina 2!!? Pai se poate? Stai sa inceapa perioada de reduceri, ca ajungem iar in fruncie. A primit cineva vreo comanda din 23 octombrie? Stiu ca e putin probabil, dar sper si eu...

Alina si Mara (27 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Eu am din 18 comanda...n-a aparut inca, dar incep sa urmaresc cutia postala

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567608176/" target="_blank">Antalya 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput