*** LA REDOUTE *** (56)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

Jasmine,

eu si ta-su copilului suntem o exceptie; eu eram pe masa, ma cuseau si mi-au adus un copil care semana cu Basescu adica un ochi inchis si unul semideschis cu care se uita cash si mi l-au dat sa-l pup si atunci eu am intrebat: toti bebelusii sunt asa urati in prima zi? si dupa, l-au dus si sotului care era in camera cealalta, astepta pe canapea cuminte sa-si vada odorul si l-am auzit punand aceeasi intrebare.
Intre timp, lucrurile s-au mai schimbat, adica fizic, a devenit nu frumos, dar foarte dragalash iar noi ne-am indragostit de zambetul lui irevocabil.


, mamica de David (24.04.2007)
poze David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

quote:
Originally posted by ella_74

Jasmine,

eu si ta-su copilului suntem o exceptie; eu eram pe masa, ma cuseau si mi-au adus un copil care semana cu Basescu adica un ochi inchis si unul semideschis cu care se uita cash si mi l-au dat sa-l pup si atunci eu am intrebat: toti bebelusii sunt asa urati in prima zi? si dupa, l-au dus si sotului care era in camera cealalta, astepta pe canapea cuminte sa-si vada odorul si l-am auzit punand aceeasi intrebare.
Intre timp, lucrurile s-au mai schimbat, adica fizic, a devenit nu frumos, dar foarte dragalash iar noi ne-am indragostit de zambetul lui irevocabil.


Ella, mamica de David (24.04.2007)
poze David




ella tu esti chiar comicami-a fugit si somnul de cand rad aici

oare reactia asta o voi avea si eu??

de fapt daca stau sa ma gandesc bine cand am vazut-o prima data pe erica la fel am zis si eu...doar ca in gand ca era si ma-sa si tac-su prin zona si am zis ca poate mi-o iau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Ella lasa ca si eu am zis ca a fost foarte urat marco, si inca sustin.
Dar acum cine e cel mai frumos blondin cu ochi mari si albastrii? spiridusul meu, cel mai pervers copil si smecher din cale afara. si doamne ce-mi place, ca nu am vrut un pampalau, care sa traga de fusta mamei.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Felicitari Nushu!
Sarcina usoara si un bb sanatos!

Cate lucruri frumoase ati cumparat fetelor!
Vad ca vin destul de repede comenzile acum.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Nushu felicitari! Ce ma bucur pentru tine Sa fie intr-un ceas cu noroc!

28+
Poze Laura
Puiul nostru drag
Sarcina 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Nuschu,felicitari!
Sa fie intr-un ceas bun!Dumnezeu sa va ocroteasca,sa fiti sanatosi si bucurosi unul de altul!Sarcina si nastere usoara!
Si eu cand l-am vazut pe Radu al meu la nastere(acum are 9 ani si e frumos de-l pici cu ceara)ca e tare urat si sotul a fost si el de aceeiasi parere.Dar doar prima data mi s-a parut asa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

Buna seara!
N-am mai apucat sa citesc demult, dar am vazut ca avem o burticuta noua si ma grabesc sa o felicit:
Nushu, sa fie intr-un ceas bun! Sa ai o sarcina usoara, un bb sanatos si mancacios!

Mie mi-a venit o scrisoare voluminoasa la posta. Abia astept sa ma duc sa o iau. Am dat 3 comenzi ca sa reglez de tot conturile cu ei. Va zic ce am dupa ce le iau.

O seara buna!




Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005
Delu Prichindelu'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alinus25 spune:

Felicitari Nusha!
Ce ma bucur pentru tine draga mea. Sa ai o sarcina usoara si un bebe sanatos si sa va bucurati de el! Sa ai grija de burticutza.
Ma rog la Dumnezeu sa te ajute sa fie bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

mamaaa ce de felicitari primesc!!!multumesc frumos!!!

scuze celorlate fete care citesc pentru off-topicul pe care l-am cauzat inca din capitolul trecut

mada poate ar tb sa editezi titlul subiectului

noapte buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Nushu, felicitari!
Sarcina usoara si bebe sanatos, voios, frumos si mancacios!!! Doamne ajuta sa decurga totul bine si tu sa ai mare grija de tine!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput