Colectia de toamna-iarna 2005 (159)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pumba spune:


cristina- poate daca muti biblioteca in fata tv-ului. ai mai mult succes !!!!!!!!!!!
noki- pretu e super pt electrocutare,dar rezultatele? se vad? eu as vrea pt " coaja de portocala - "vreau sa ajung la "coaja de piersica"
- un ex cat de inocenti ,dar duri in sinceritatea lor sunt copii - Claire a venit ieri fericita ca a intrat in " clubul 100" ( cei care stiu sa nr pana la 100),eu o intreb cine mai e in club, bla ,bla, merg la scoala azi ,parinti, bunici,copii ,claire in gura mare " mama uite, e el cutarica care nu a stiut sa nr" ,nu stiam cum sa-i astup gura si sa plecam de acolo

Adeline( 16.12.2005)Claire(7.12.2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha2006 spune:

CRISTINAN multam' stiam io ca nu ma lasi balta si o.
eu pun linkul cu poze noi sa-mi spuna careva daca merge so',enjoy pt cine are chef si pofta de vizionat.

MIHA SI IULIA BUBULINA (22.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Uau, geamana Miha ce bucle, ce domnisoara!

Maria speram ca in seara asta nu mai face Cristi febra. Si daca mai face, sa fie doar o viroza si noapte buna va dorim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumba spune:

miha - e o scumpa!!! o papusa de fata!!


Adeline( 16.12.2005)Claire(7.12.2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha2006 spune:

... si daca tot am trimis-o pe Iulia afara cu tatasu mai am putin timp de taclale si mi-am adus aminte de o perla a Iuliei...
I-am cumparat stelute fosforescente si i le-am pus pe tavan si intr-o zi o intreb:
mama: Iulia ce ai tu acolo?
copilu: steute
mama: si luna ai?
copilu: am
mama:si comete ai?
copilu: am (dupa care n-o mai intreb nimic)
... se gandeste 2-3 sec si zice: SI TAVAN AM, MAMI!

MIHA SI IULIA BUBULINA (22.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_77 spune:

Miha, m-am indragostit de fii-ta

Maria(29.11.2005) si Ioana 35+

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ea9815662d7c2a948441b&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">1 an
Septembrie07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha2006 spune:

lavi, pumba, ioana multumim de laude, sper sa nu ni se urce la cap, tatasu zicea ca-si cumpara mitraliera.

Eu o vad frumoasa ca doar e a mea dar ma opreste si lumea pe strada sa-i faca poze. Ma gandeam sa trimit niste foto mai reusite la ceva reviste pt copii sau agentii serioase care se ocupa cu asa ceva, poate are noroc sa-i fac un fond de studii pe munca ei...n-ar fi rau... deja o iau razna.
... IOANA daca faci baiat ti-o dau de nora

MIHA SI IULIA BUBULINA (22.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Pumba, da, are efecte, pielea este vizibil mai intinsa. Iar daca faci in termocuverta, slabesti cam 300-400-500 grame pe sedinta, ceea ce e super.

Miha, superba pitica ai! Si figura de nu se poate!

CristinaNegara, baaaaaai, ne faceti concurenta la habaucenie si acrobatii?????

Leea, psihoza? Dubla?...n-am priceput...sunt dupa electro, deci se explica....

-

Sunt plina de spume. Cica sunt la invatamant la distanta. Azi mi-au afisat orarul si am ZILNIC cursuri si seminarii. Or ei in mod normal ar trebui sa le puna in intervalul vineri-duminica.
Ba mai rau, am seminariile - care-l cm importante - in timpul saptamanaii, de luni pana vineri si full de cursuri in week-end. De la 7.30 dimineatza, normal!Va las, ca plec d ela mama acasa sa culc ploduletul. Pup colectia!


Poze cu Sarah si mami
www.dropshots.com/Saralyna#albums/ANTALYA%202007" target="_blank">POZE ANTALYA
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah

Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Miha, am ramas cu gura cacata la pozele Iuliei! Doamne, ce bucle are, sa nu fie de deochi!!!

Cristina Negara, m-a terminat Elise ... cum escaladeaza ea patutzul! Tre' sa stai cu ochii pe ea ca pe butelie!




Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_77 spune:

Miha, pai sa stii ca baiet este. SI garantez ca iese inalt, asa, sa nu se streseze nora ca-i vreo piticanie

Maria(29.11.2005) si Ioana 35+

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ea9815662d7c2a948441b&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">1 an
Septembrie07

Mergi la inceput