Singuratatea in doi nu-i de noi

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tonsis spune:

eu am dus o copie dupa hotarare si dupa programul de vizita si nu are voie sa le ia de la gradi decat cu acordul meu. nu ca s-ar omori sa le ia....i-am zis si eu la inceputul anului ca tre sa platesc fondul clasei,rechizite si a zis ca ma ajuta si el si a venit intr-o zi la gradi si a adus rechizite ////adica un top de hartie si niste pixuri,creioane.....si le-a dus el personal educatoarei,nu cumva sa ii fur eu din ele!....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

Tonsis ,eu cred ca a dus la gradinita personal rechizitele ca sa arate ca participa si el la cheltuielile pentru fete.ia vezi tu ,nu cumva domnul coace ceva de vrea sa iasa in fata?

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Tonsis, nu e de gluma cu exul tau! Ai rezolvat ceva cu avocatul?

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
poze


Totul despre alaptat!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tonsis spune:

gabi....elyda....inca nu am rezolvat nimic...o sa merg la avocat cat de curand ,asa ma enerveaza ca sunt tot timpul in viteza,timp liber nu am niciodata...ma zbat sa ies la suprafata cu platile si am inceput sa ma simt ca un robot.fac bani,ii impart ...si cam atat...azi i-am zis exului cand a venit dupa fete sa ii dea lui sisi cu betadina pt ca a avut niste bube si i le-a ars la dermatolog si mi-a zis sa o dau cu betadina... si el imi zice ...pai de ce nu mi-ai adus-o pe a ta? pentru ca vreau sa o beau....ce sa ii zic???cand e cred ca nici 50 000 lei un flacon....
idiotul!
val77 trimite-mi si mie nr avocatului pe PM,te rog sau da-mi adresa ta de mesenger sa vorbim...
weekend placut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

quote:
Originally posted by tonsis

gabi....elyda....inca nu am rezolvat nimic...o sa merg la avocat cat de curand ,asa ma enerveaza ca sunt tot timpul in viteza,timp liber nu am niciodata...ma zbat sa ies la suprafata cu platile si am inceput sa ma simt ca un robot.fac bani,ii impart ...si cam atat...azi i-am zis exului cand a venit dupa fete sa ii dea lui sisi cu betadina pt ca a avut niste bube si i le-a ars la dermatolog si mi-a zis sa o dau cu betadina... si el imi zice ...pai de ce nu mi-ai adus-o pe a ta? pentru ca vreau sa o beau....ce sa ii zic???cand e cred ca nici 50 000 lei un flacon....
idiotul!
val77 trimite-mi si mie nr avocatului pe PM,te rog sau da-mi adresa ta de mesenger sa vorbim...
weekend placut!


Tonsis ...astept sa te mai linistesti ca vad ca esti in priza de catva timp.rezolva-ti problemele cat poti de repede sa poti si tu sa-ti tragi sufletul ca altfel...exul tau dupa cat vad eu iti va face mereu figuri asa ca cel putin legal pune totul la punctsa poti sa fi linistita.revin cu parerea mea ca dumnealui coace ceva...nu stiu de ce cred asdta ,dar cred.gaseste un avocat bun care sa ia in calcul orice posibilitate,sa-ti asigure drepturile pe care le vrei , sa mai fi trecut prin astfel de cazuri ca sa stie toate chichitele alea avocatesti .te astept cu noutati!restul lumii nicio noutate?Espiritu...tu ce-ai facut?restul fetelor ...ce faceti?

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

in zona... weekend cu tati... si io la munci acasa:(((((

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
poze


Totul despre alaptat!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

si eu am plecat la plimbare...cu aspiratorul...mama ce dicstractie pe noi...mai arunc cate un ochi si pe aici sa-mi mai treaca de nervii capului!!!(am nervii cam nervosi azi!!!)

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Si noi raportam ca stem active de la 6 dimineata ... fi`mea s-a culcat la 11 pm si na, n-are soooomn ... am facut curat, am spalat haine, am facut piata, imediat mai iesim pe afara ... we normal adik :-)))
Si eu voi fi prin zona ...
Spor la treburi tuturor !!!


Daria & GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Eu si cu gagicile planificam o iesire la un club in seara asta


Elle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

quote:
Originally posted by Elle_seb

Eu si cu gagicile planificam o iesire la un club in seara asta


Elle

Mda...asta e corect?! unii cu munca si altii cu dicstractia!!

dana

Mergi la inceput