Singuratatea in doi nu-i de noi

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

Elle_seb saru'mana!!!!aia cu salata de hemoroizi... merita ala sa-i plateasaca tipa facturile la cat de proasta este!!!aveti restaurante super la bucuresti!!! meniu diversificat .multumesc muuuult!

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

quote:
Originally posted by elyda

Elle_seb saru'mana!!!!aia cu salata de hemoroizi... merita ala sa-i plateasaca tipa facturile la cat de proasta este!!!aveti restaurante super la bucuresti!!! meniu diversificat .multumesc muuuult!

dana




Da mai, cate unele isi merita soarta

Da' de asta ce zici?

http://www.radio21.ro/farsele_lui_buzdugan/buzdugan_17_sept_farsa_implant_sani.html

Elle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Ooo, eu nu am boxe la pc-ul meu ... Am sa intru de acasa sa ma inveselesc, azi si`asa e seara de curatenie la noi

Si ca tot m-ati intrebat Da, dosarul e suspendat. Deocamdata. Noutatile ar fi ca ne-a dat bani, ne-a adus pc-ul. Atat.
Eu nu-l caut, el nu ne cauta deocamdata. Giulia nu-i duce dorul. Cel putin nu intreaba de el, ne mai uitam pe poze, il mai pomeneste in contextul de mami si tati si Giulia si baietelul. Cand ii dau ciukalata de la tata`so e toata un zambet si ma pupa pe mine cu foc
Eu sunt relativ bine, insa ink nu mi-am luat masina ... si tre` neaparat sa-mi gasesc pe cineva sa-mi bata vecinul de deasupra ce mi-a inundat incaperile, dar ultima a fost baia ce am renovat-o acu` 2 luni si m-a costat de m-a uscat ...


Daria & GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

???!!! Dumnezeule!!! unde l-a gasit femeia ai pe ...asta ???eu am termopane asa ca pot sa-mi fac implant de sani!!! ramane numai sa ma asigur sa nu-mi curga ceva pe gura de la ditamai sanii!!!bleachhhhhhhhh!!!daca nu auzeam cu urechile mele ...nu credeam in veci asa ceva!!!

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

Daria si de fapt tu acum la ce te astepti de la sot? tu ce ai vrea sa urmeze? dar el ce vrea?ati stat de vorba despre ce urmeaza?

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

quote:
Originally posted by elyda

???!!! Dumnezeule!!! unde l-a gasit femeia ai pe ...asta ???eu am termopane asa ca pot sa-mi fac implant de sani!!! ramane numai sa ma asigur sa nu-mi curga ceva pe gura de la ditamai sanii!!!bleachhhhhhhhh!!!daca nu auzeam cu urechile mele ...nu credeam in veci asa ceva!!!

dana




Dana, da' nu din gura ii curgea


Elle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

ops!m-am gandit ca a sarutat-o...si femeie batrana ce sunt ...e musai sa o sarute pe buze...pervers baiatu'! si atunci ...ce gust simtea baiatul asta frate ca doar nu-l alapteaza?iar am spus o prostie...dar azi e ziua mea libera si eu astazi refuz categoric sa gandesc!

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

quote:
Originally posted by elyda

ops!m-am gandit ca a sarutat-o...si femeie batrana ce sunt ...e musai sa o sarute pe buze...pervers baiatu'! si atunci ...ce gust simtea baiatul asta frate ca doar nu-l alapteaza?iar am spus o prostie...dar azi e ziua mea libera si eu astazi refuz categoric sa gandesc!

dana




M-ai facut sa rad !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

tare bune-s farsele astea!!!!
tipa cu salata de hemoroizi isi cam merita soarta... ba mai mult, ar merita si o portie de salata de hemoroizi proaspeti:)

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
poze


Totul despre alaptat!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

ce faceti fetelor si baietilor ca moare subiectul de plictiseala singurel!?credeam ca va gasesc la pagina...enspe si cand colo...nimic.toata lumea a intrat la hibernare?

dana

Mergi la inceput