Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (236)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Irina, am vazut la Tv ca la voi e mare sarbatoare. Ai scris si ieri pe forum dar am uitat sa iti spun ca am vazut la TV. Distractie faina..mici, bere .

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Alte poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns d_melli spune:

Biensure ca am dreptate...si imi trebuie mai mult de 100 d epuncte iti trebuie 600 pt machiaj .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Mai voi radeti radeti,dar mi-a venit ideea sa ma uit si ... am zi critica la bioritmul fizic taman azi! E clar! Noroc ca-s la maxim emotional,deci acu' e momentul sa bagati la adresa mea, ca n-am cum sa ma supar sau enervez

MONI SI DIANA (01.01.2006)
www.dropshots.com/moni2" target="_blank"> NOUTATI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Evident,da' am o scuza bioritmul intelectual imi e in pivnitza
Ma gandeam ca steaua e la 500 puncte nu la 100 ...

MONI SI DIANA (01.01.2006)
www.dropshots.com/moni2" target="_blank"> NOUTATI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loren@ spune:

Ma pregatesc de sedinta..
Irina nu te-am uitat, sper sa aflu ceva maine..pe aici e nebunie azi..sora s-a dat la fund, dar vedem noi!
Daca nu mai pot, ne auzim maine!
Eu stele am, vreau titulatura... coc ceva!

Bia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

La mine iar s-a apucat unu de dat gauri in ora de liniste. Nu au un pic de respect.
Jos la parter vecinul si-a terminat de pus la punct garsoniera si o da in chirie, a facut-o spatiu comercial. Va veni un magazin cu haine de copii si o bijuterie . Ce fain...

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Alte poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Vad ca e fain sa lucrezi la camera deputatilor, ai net, timp berechet de discutii. Oare si deputatii stau pe net?. Da fain e sa lucrezi asha. Eu ioc net deocamdata.
Cata ia zi...esti platita bine?

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Alte poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Intrebare de baraj.Intra omu' negru la noi in birou si o intreaba pe colega-mea:CALDURA ASTA VINE DE LA SINE? Nuuu,eu o eman

MONI SI DIANA (01.01.2006)
www.dropshots.com/moni2" target="_blank"> NOUTATI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Moni, Irina...nu sunteti cu toate acasa.
cata bafta la sedinta.
Bianca or fi salariile mai mari, dar si multi cu bani sunt.
sunt 2 firme mari, care le deconteaza angajatiilor jumate din gradi, asa ca sunt multi care duc copii la privat.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Giova...pai sa faca si Clau asha , sa isi bage jumate de cheltuieli pe firma. Nu poate?
Am plecat la medic.
Ce noroc cu analizele astea gratuite ca mi le fac pe toate.


Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Alte poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput