Ai nostri, mareti brazi! dec-ian-feb05 (50)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

Mona, ce-ai patit? Da link!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adita spune:

pt mine era bine miercuri, joi nu cred ca pot ajunge
Mona, ma speriasem, ma gandeam ca a patit ceva bebe. am citit subiectul cu pestele si nu cred ca e grav, nu cred ca avea tot pestele asa ceva, ca ati fi vazut si la ceilalti cand i-ati curatat.stiu ca mai era odata pe forum un subiect asemanator, l-ai gasit?cu opc-ul ati rezolvat ceva?

mamica de patru copilasi : Stefan (18 ian. 2007) , Nectarie Ioan (5 ian. 2005), Elena (21 mai 2003)si Antim (27 sept. 2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

ANDA,nu stiu sa dau link,insa vezi ca la //parintii intreaba//e un subiect care se numeste//viermi in peste//pe care l am scris eu.
ADITA,am scris acum la subiect ce am rezolvat cu O.P.C.adica,deocamdata,nimic.am dat cautare pe google si am gasit niste chestii scrise de oameni avizati,cica exista multe tipuri de paraziti la pesti,dar ca doar cativa sunt periculosi,iar descrierea facuta de ei parea exact ca ceea ce am vazut eu.of,pana iese proba de laborator,cred ca nu voi mai dormi noaptea.din pacate,dr mi a zis ca nu i pot duce acum coprocultura si coproparazitologic lui cris,pt ca ii dau ercefuryl,care e antibiotic si care viciaza proba.

Mami de Cris

Poze Cris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana maria spune:

Mona, cel mai bine trece-l pe un regium sever vreo 2 saptamani, bineintelkes nu de infometare ci doar pe alimente usoare: supa d elegume, mar copt, banana, eventual carne de vita fiarta, lapte HN, orez... dar poate ar fi bine sa elimini complet carnea. Am avut si noi cu Didi un episod similar, l-a tinut vreo 3 saptamani si credeam ca nu-i mai trece, cum introduceam ceva nou cum avea scaun prost..... I-am facut si copro sia fost negativ.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amo2004 spune:

Ramane pe azi instalnirea sau pe maine? Din cate am inteles, azi nu poate veni Patricia, iar maine nu poate Adita. Restul cum preferati? Eu voi merge oricum azi prin mall, la Promod. Voi fi in mall dupa ora 18:00. Eventual cine poate azi, sa imi dea pe PM nr. de tel sa ne putem contacta. Iar cine poate maine, mie mi-e ok si maine, ca eu doar traversez strada :) Important e sa stiu dupa cine ma uit si care ar fi locul/ora de intalnire. Asa ca, pentru a nu plictisi celelalte mamici, va rog sa imi scrieti pe PM sau yahoo (monicabologa@yahoo.com)

Mona si Mihai (13 ian. 2005)
The nicest thing about the future is that it comes one day at a time

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana maria spune:

Ziceti fetelor azi sau maine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns V. Erica spune:

quote:
Originally posted by ana maria

Ziceti fetelor azi sau maine?

Ana Maria si Didi (Victor Stefan) (15 12 2004)

Succes si s-auzim numai de bine!!!



Mie mi-e totuna, deoarece nu stiu dinainte cand ajunge sotul acasa.

Mona, am citit si eu. Nu cred sa fie probleme. De ce nu-i iei tu peste proaspat, stai si langa Dunare? Mie una mi-e teama sa le dau congelat, si p-ala proaspat il intorc pe toate partile, il miros... Cand a facut Ruxi alergie alimentara, printre alimentele despre care m-a intrebat dr daca le-a mancat a fost si pestele congelat.

Nihil sine Deo!
Dana, Eric (27ian02) si Ruxi (10ian05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns V. Erica spune:

Adita, Ruxi incepe gradi de saptamana viitoare !!! E la "Mica 2". Voi?


Nihil sine Deo!
Dana, Eric (27ian02) si Ruxi (10ian05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

E bine maine la 18:00.

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Patricia, a venit mobila? Pune si tu niste poze. Ce ai facut cu mobila veche?

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput