Fulguleti de noiembrie decembrie 2006 (86)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

Scuzati disparitia...mai dureaza cateva zile...pana atunci am nevoie urgent de sfaturi: Ce-i dau daca e RAGUSIT? Nu tuseste, n-are febra, dar e pe cale sa-si piarda glasul...eu cred ca e de la prea mult urlat ieri, la medic...Doctorita de fam mi-a spus (telefonic) sa-i dau Sumetrolim si vit. C. Ce ziceti?

Oana cu Denis Cristian (19 decembrie 2006)
Slideshow Ingerasul nostru drag
www.youngnutrition.net/member/tickers/64637/ticker1.png" target="_blank">Varsta Denis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marani spune:

DIANARUS, ptiu...credeam ca nu mai zici! chiar ma gandeam "n-o vrea nimeni pe fata mea?" Gata, ne-nrudim!!!

BAMBO, imi pare rau ca a cazut, stiu ca te-ai speriat tare. Am mai auzit cazuri, nu-i mai poti lasa nicaieri, tre sa exploateze! dar o creasca! bine ca nu a patit nimic!

DAYANARA, citii care-i povestea ta. Nu ai nici un fel de informatie despre ei, nimic ajutator care sa te ajute sa-i gasesti?!

Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marani spune:

quote:
Originally posted by asiza

Scuzati disparitia...mai dureaza cateva zile...pana atunci am nevoie urgent de sfaturi: Ce-i dau daca e RAGUSIT? Nu tuseste, n-are febra, dar e pe cale sa-si piarda glasul...eu cred ca e de la prea mult urlat ieri, la medic...Doctorita de fam mi-a spus (telefonic) sa-i dau Sumetrolim si vit. C. Ce ziceti?

Oana cu Denis Cristian (19 decembrie 2006)
Slideshow Ingerasul nostru drag
www.youngnutrition.net/member/tickers/64637/ticker1.png" target="_blank">Varsta Denis





imi pare rau, te-as ajuta dar nu stiu
sa treaca

Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ktrinel spune:

chinico, dar cine a zis ca doarme in sac ...io nu, io nu...in viata ei nu a dormit in sac...si oricum, cred ca si in ala ar lua-o la picior...stii probele alea de concurs cand se pun in saci si sar ???? just figure it out....


raluca, dayanara, a_deju...nu stiu nimic de puertoricani , dobrogeni (doar placinta dobrogeana, se pune ?)...etc, asa ca nu ma bag...si sa stii dianocica, ca chiar daca nu m-am pus la coada, chibitez si eu de pe margine pt mihaila...demuuulllttt...da-s rusinoasa si nu am zis...

asiza, hi gagix! pt raguseala nu se dau medicamente, incearca lichidele caldutze, mancarea asemenea si nu il lasa sa isi forteze vocea, jucati-va in liniste si nu il atzatza cu ceva..ca sa tzipe...eu asa as face..



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

Marani, era cat pe ce sa ne bagam si noi ca tare frumoasa e Bubamara..... dar, totusi, sa nu se supere Antonia ... dar asa sint barbatii, mai trag cu ochiul si in alta parte...

Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006)

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">fulgi de nea
slide Luca
varsta Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

quote:
Originally posted by Ktrinel

si sa stii dianocica, ca chiar daca nu m-am pus la coada, chibitez si eu de pe margine pt mihaila...demuuulllttt...da-s rusinoasa si nu am zis...


Ktrinel si Ana Julia (24.11.2006)




huh???? ce-am pierdut??? am vazut ceva cu o coada, da' n-am fost pe fir... tre' sa derulez?? e vb de mihailul tata de motan, sau si-aci is pe langa???

Deea, mami de Eric (15.12.2006)

www.helpsonia.com/" target="_blank">pentru sosonica

"outside of a dog, a book is man's best friend (..'coz inside of a dog it's too damn dark to read..)"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

valeu... jap jap la greu, printre bice pe spate... auzi, sa ratez io diatamai postarea de dianocica... ma duc sa sterg bine ochelarii, ca ceva e sigur in neregula :)))

Deea, mami de Eric (15.12.2006)

www.helpsonia.com/" target="_blank">pentru sosonica


"outside of a dog, a book is man's best friend (..'coz inside of a dog it's too damn dark to read..)"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

asiza, si motanu' asijderea.. raguseala la greu.. ceea ce nu-l impiedica sa tipe si mai de-al dracu'... si nici eu nu stiu ce sa-i mai fac. ca noi avem o buba mare cu lichidele calde.. dar ce zic eu.. ca nici caldute nu le suportam.. merge un maxim 10 secunde la microunde, daca depasesc si cu o sutime, adio si la gara, nu mai pune gura... eu ii dau ambroxol (ca si tuseste) si fluimucil 100 (un plic pe zi, ma mir ca-l bea fara sa comenteze, banuiesc ca si bun la gust...) - dar asta mai mult pt liliecii care nu vor sa se duca in pestera lor de unde venira... daca gasesti vreo solutie, sa ma anunti si pe mine :)

si ca tot veni vorba despre ce-i mai bag cu forta pe gat, cam de ieri pe seara, avem probleme cu mancatu'... sa-mi fac griji?? nu de alta, dar el a mancat destul de bine chiar si cand era mai mucos decat acum, si cand a avut febra... si la vaca aia de doctorita n-am niciun chef sa ma duc... offfffffff. in rest e bine, se joaca, tipa, danseaza, topaie, tropaie si toate alea...

aaaa.. si mai e ceva... ai vostri isi baga mainile pana-n gat si se scarpina pe limba, pe sub limba, pe la omusor si alte zone de-astea periculoase????

Deea, mami de Eric (15.12.2006)

www.helpsonia.com/" target="_blank">pentru sosonica


"outside of a dog, a book is man's best friend (..'coz inside of a dog it's too damn dark to read..)"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ktrinel spune:

a_deju, dadadada, asta vroiam sa va intreb si eu zilele trecute...Julia isi baga mana in gura pana la cot...adanc pe gat ...uneori vomita un pic datorita acestui gest...si eu ma intrebam daca o deranja-o ceva...sau ce e? o fi normal? ca bine nu e ,clar....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

ktrinel, sper din tot sufletul ca ii mananca gingiile, in zona maselelor probabil... adica nu in ideea ca le ies, dar ca se misca si dansele pe dedesubt, si-si fac loc catre mai sus.... sper... :))

raportez natiunii ca am vazut si eu una bucata mark andrei in mami, la pagina cu horoscopu' :)) il pupam cu mult drag, ca tare scumpel mai era (zic "era" ca e de ceva timp poza, se vede ca-i mai ... bebe... :)) )

Deea, mami de Eric (15.12.2006)

www.helpsonia.com/" target="_blank">pentru sosonica


"outside of a dog, a book is man's best friend (..'coz inside of a dog it's too damn dark to read..)"

Mergi la inceput