***LA REDOUTE (53)***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

ella, claujro & co m-am intors din zborul cu myair-ul si clickair-ul si a fost super OK, n-au fost intarzieri serioase, doar myair la dus vreo 10 minute.

Multumesc de sfaturi si incutajari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Buna!

Am si eu o intrebare pentru fetele care au incasat cecurile : De la ce sucursala a-ti incasat cecurile?

Intreb pentru ca eu am fost azi la mai multe banci (mici ce-i drept, adica sucursale), cei de la BRD de ex mi-au spus sa merg la unirii ca cica doar de acolo se pot incasa cecurile.
Voi de unde le-ati incasat

Vreau sa inchei definitiv reletia ci LR, m-am saturat sa tot ma uit...uite avizul nu e avizul si sa vad daca mai am bani pe card si tot asa. Mai bine merg in oras, sunt mai scumpe dar macar vad cum i-mi sta.

Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soanso spune:

seara buna fetelor,
remember my,

eu nu am mai facut comenzi pe Lr pt simplul motiv ca nu-mi place modalitatea lor de a trata clientul si problemele aparute mi-au lasat un gust amar.

am o prietena care are un CEC de la LR de 21 euro ,cecul e pe numele ei ,contul e al meu .am fost la BT si mi-au zis ceva de un comision de 7 euro si in plus sa am eu in cont suma de 25 euro .

va rog sa-mi explicati cum se procedeaza in cazul in care doreste produse de la ei de contravaloarea cecului.

multumesc,si va urez shoping placut si fara probleme.

SOSO (20 dec 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Catutza sotul meu a fost la BRD Rahova (cred ca asa s-o numi) dar e adevarat ca nu la toate sucursalele primesc, mai exact cred ca se primesc la sucursale nu la agentii....dar sper ca nu spun balarii...
Soanso: pune produse in cos de cat are cecul, dar fax cu copie dupa cec si dupa cosul printat. Sau direct mail cu link-urile la Cristine, Sabine sau Beatrice...
Azi nici o comanda?? (nu stiu ce ati scris capit trecut). Eu astept (cu mare nerabdare) 18 si 20!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi22na spune:

mie mi-au dat afara din cos 2 produse de 11 euro.adica nu le-a pus in cos christine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

quote:
Originally posted by cristi22na

mie mi-au dat afara din cos 2 produse de 11 euro.adica nu le-a pus in cos christine.



poate nu socotise-i si taxele de transport si de asta ti-a scos din cos...dar putea sa te intrebe ce vrei tu sa scoata nu sa scoata ei asa

cand ai trimis comanda si cum??ca eu am dat faxul luni si nici azi n-am niciun raspuns

edit ca uitam: mi-a scris azi christine ca se rezolva cu tricoul ca-si cer scuze bla bla stiti voi...mi-a zis sa-l trimit inapoi pe cel care l-am primit aiurea si ei imi trimit pe cel pe care-l vroiam

i-am raspuns azi ca nu trimit nimic ca platesc taxele tot eu ca proasta si nu mi le da nici dracu inapoi(stiu ce a patit jasmine) si sa-mi trimita tricoul ca nu stau la discutie

iar daca il vor pe cel care l-au trimis aiurea care oricum e o carpa sa-mi trimita ei un cec sau un bon de comenzi din ala cu bani pe el si eu le trimit tricoul...le-am repetat nu e vina mea asa ca nu stau eu pe drumuri pe la posta sa ambalez si sa trimit colete...sa fie sanatosi la cate tepe ne-am luat noi de la ei tot noi sa stam acum la posta sa trimitem marfa pe care ei nu casca okii s-o trimita corect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Nushu, super raspuns le-ai dat, asa merita!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Petitia online:
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Nuschu,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andlina spune:

salut
multumesc pentru raspunsuri fetelor, sper sa fie bine, acum astept coletul, daca nu-mi fac cei de la posta vreo surpriza.
am citit ca ar fi postat cineva mai demult un site unde, pe baza numarului de client, se poate verifica stadiul comenzii.mai stie cineva care e acel site?

madalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns croco21 spune:

Bravo Nushu, foarte bine le-ai raspuns!
Eu am comandat azi un cub rubik, am vazut la un coleg si mi-am amintit ca pe vremuri eram mare mestera la rezolvarea lui. Am pus si codul 15059 pentru o lampa cadou.


http://community.webshots.com/user/croco21

Mergi la inceput