Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (227)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Deseara cred ca vine soacra-mea sa ma vopseasca, adica sper ca deja mi se vad firele albe....doamne cate am
Moni ti-ai schimbat lokk-ul sa te potrivesti cu culoarea mea la par? . E urata culoarea , cauta un mov mai deschis...nici nu ti se vede numele bine
DanaEne oare ce face? A intrat cateva zile...si apoi

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Alte poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Nu mai mergem sapt asta la Sebes,mergem la ziua de nastere a prietenului nostru, poate mergem cealalta sa vedem...
Oficial anuntz ca sambata (sau poate de vineri)pana duminica imi voi "debarca" cu siguranta copii la socrii. Asta pt cine era curiosa sa stie programul "debarcarilor" poate scrie intr-o agenda de cate ori i-am dus.

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Alte poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Aia si voiam sa ma deghizez,ghici de ce
Am vrut intai sa ma fac maro,e singura pe care nu am incercat-o ,ca nu imi place culoarea,dar m-am oprit brusc ... pai iar maro??? Cine stie ce imi mai auzeam ,ca fac aluzii,io stiu ...

MONI SI DIANA (01.01.2006)
www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> VACANTA 2007
www.dropshots.com/moni1" target="_blank"> FILME

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

hai ca am intrat inainte de a pleca spre plaja, caci diseara dam laptopul nasului. asa ca ne auzim direct din Timisoara.
Toanca bine ati revenit. poze vad de acasa. la noi toata plaja e numai cu nisip. stiam ca asa e in lara, parca Alina nu a fost multumita ca a fost pietris.
Bianca pai i-au shop-urile la rand, sa vedem cu ce ma aleg, daca tot nu am stricat un euro.
Clau isi tot face curaj sa faca parasailing. eu nu vreau defel. parca vad ca plecam si nu va face.

Marco a dormit 4 ore, a papat putin piure cu carnita si o banana. acum alearga pe holul hotelului si Clau dupa el.

gata, am plecat.
ne auzim joi din Timisoara.
la .

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Pai nu te deghizezi cu culoarea asta, cand am deschis pagina mi-a sarit direct in ochi culoarea ta
Pe un fond deschis trebuie o culoare deschisa sa te camuflezi. Cu inchis iesi in evidenta

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Alte poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

IOOOI ... Da' io voiam sa camuflez numele
Merg in pat

MONI SI DIANA (01.01.2006)
www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> VACANTA 2007
www.dropshots.com/moni1" target="_blank"> FILME

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Stiti ce ma gandeam intr-o zi?. Sa imi cumpar bilet de avion pana in Antalya sa stau vreo 3-4 ore prin aeroprt la cumparaturi si sa vin inapoi acasa cu urmatorul avion

Giova, cumparaturi placute si drum bun
Anasol a fost la nunta sambata si de atunci pauza. Poate a furat-o careva pe acolo in locul miresei de nu a mai aparut pe aici.

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Alte poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Gata...plec afara cu copii si la cumparaturi normal.
M-am luat cu povesti ca mi-e lene sa ma ridic si sa ma imbrac iar...numai de m-am dezbracat. Eu cand ajung acasa primul lucru ma dezbrac, urasc sa stau in casa cu hainele de strada.

A..prima oara am de verificat teme

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Alte poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toanca spune:

Da stiu....nici mie nu mi-a placut deloc plaja pentru ca era plina cu pietris; din cauza asta nici nu prea am stat la plaja la mare, ci numai la piscina;
In Lara am auzit si eu ca e nisip; asta e motivul pentru care la anul vom merge in Lara.
Voi sunteti la Delphin?
Pe noi au venit si ne-au luat de la hotel la ora 3.45 noaptea in conditiile in care avionul decola la 7.40 dimineata; dar am avut ce face in aeroport

Toanca si Matei Alexandru 06.01.2006

poze

http://www.dropshots.com/toanca
http://www.dropshots.com/toanca1
http://www.dropshots.com/toanca2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Nici mie nu-mi place cu pietris dar...care e problema din moment ce stai pe sezlong? Inca nu am intrat sa vad pozele de la Toanca, ma apuc de vizionare acum.


Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3

Mergi la inceput