* Bucurii de sept-oct 2006 (81) - La multi ani! *

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

LA MULTI ANI VICTOR SI MAYA MARIA!!!

Mami 10+ si Vladic (17.10.2006)
Poze
www.totsites.com/tot/vladic" target="_blank">Paginuta mea
aproape major
barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bisous spune:

Doamne fereste , nu stiu cand e nascut copilul meu,sunt batuta in cap rau de tot , ce mai.Si eu care ma minuneam de ce toate imi spuneti la multi ani , in loc de multe luni.E nascut pe 20 octombrie,ananghel lexi e singura care a sezizat iar eu de vreo luna cu semnatura in fata si nu imi pica fitza,e clar am probleme.Chiar ca trebuie sa imi rascumpar greseala si se dau de baut luna viitoare, sunteti invitate , cele care ajung la malul marii

mami de cristina 21/03/2005 si victor 20/10/2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

MamiLili, cat e gluma e panarama, dar bine ca ai scapat tot cu bine. Din aceeasi tematica, incercate de 2 ori de mine, se poate incerca stersul lustrei cu o carpa uda si fara sa aiba toate becurile puse. Acum e mai usor, ca le-am schimbat cu aplice.

GETY, MAMICA DE MARIA DIANA- 9 octombrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

O constanteanca printre noi! Bisous, am si eu o matusa acolo, in cartieul Palas. E moldoveanca de origine, dar e naturalizata acolo de vreo douazeci si ceva de ani.

GETY, MAMICA DE MARIA DIANA- 9 octombrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Lexi, greu cu papuceii astia. Eu la ultimii pantofiori pe care i-am cumparat Mariei, oscilam intre 19 si 20, cu greu m-am hotarat. Cel mai bine este sa-i incerci, asa zic si eu.

GETY, MAMICA DE MARIA DIANA- 9 octombrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liduta spune:

Bisous si eu sunt tot din Cta, iar baietelul meu David este nascut in 17.10.2006 si ne-ar face mare placere sa va cunoastem. din pacate eu intru destul de rar pe net si postez si mai rar dar cred ca am putea gasi in vreun fel o posibilitate sa ne intalnim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiLili spune:

Constantzencelor, anul asta ati scapat, dar la anu' sa vad eu pe unde scoateti camasa, ca venim sa va vedem la mare si fara o bere sub umbreluta nu scapati. Nu-i asa, fetelor?

**************************************************
Lili, mami fericita a lui Mathias (17.10.2006)
LA MULTI ANI, BUCURII DE SEPT-OCT!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiLili spune:

Bisous, te-am trecut in listuta pe 20 octombrie . Nu mai stiu unde ai scris datele lui Victor (greutatea si cm), daca vrei, te rog repeta-le.

Poze pui in felul urmator: mergi la profil personal in stanga paginii si acolo, in casuta pentru semnatura, copiezi linkul cu poze, la care adaugi: [url =" linkul cu poze " ] Victor [ /url]. Fara spatii. Sau da un reply + quote la postarea uneia dintre noi care are link cu poze ca sa te lamuresti


**************************************************
Lili, mami fericita a lui Mathias (17.10.2006)
LA MULTI ANI, BUCURII DE SEPT-OCT!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanima_i2002 spune:

Salutare. Mai aparem si noi pe aici. Din ce in ce mai rar in ultima vreme. Noi am reinceput fizioterapia dar cred ca va fi ultima tura de sedinte, cel putin deocamdata, ptr ca nu mai pot sa fug zi de zi in brate cu un grasan care nu are nici stare si in plus si marait ca ii dau programul peste cap. O sa astept sa mearga bine in picioare sa vedem dupa aceea ce ne mai spune. Momentan mi-a spus ca nu isi tine echilibrul bine cand sta pe loc din cauza ca nu aseaza talpa bine, desi el merge foarte bine daca ii dai drumul, dar nu sta pe loc decat cateva secunde dupa care isi pierde echilibrul. Deja este mare acum si cum intru pe usa cabinetului incepe sa planga. Este foarte greu si simt ca nu mai ma tin nervii sa il aud o ora cum urla si cum se chinuie, desi exercitiile nu sunt grele si nici solicitante, dar faptul ca il obliga sa faca ceva este peste principiile lui. El este tare incapatanat de fel, asa ca nu poate sa il oblige cineva sa faca ceva ca este durere.
Am ramas si noi tare in urma cu urarile, asa ca urez si eu un sincer LA MULTI ANI! puiutilor care au facut un anisor:
15 Septembrie:
Albert Iustin - Giuliella
Avram Tudor - Iancuta

16 Septembrie
Yagi Alesio Tsubasa - Eli26
Rebecca-Riana - Lakioana

17 Septembrie
Ada - Cecilia C
Erik - Cata14
Nicolas Mihai - pufymic

18 Septembrie
Sarah-Rebecca - Roxanae
Luciana-Maria - AncaMT (Pitesteanca de-a mea care insa nu a mai trecut de mult pe aici)

19 Septembrie
Victor - Crisnemes
Maya-Maria - Gonghy

Si ptr maine ca sigur nu apuc sa intru:
20 Septembrie
Maria-Cornelia - Anangel_lexi
Rares-Nicolas -Princess

Rares azi a plan tare cand l-am luat dintr-o masinuta a unui vecin, este innebunit dupa volane, asa ca nu o sa am incotro decat sa ii cumpar masinuta. Este innebunit dupa tot ce inseamna masina, volan, bicicleta. Asa ca dupa 3 carucioare trebuie sa investesc iarasi in mijloace de transport ptr bebel.
In rest este sanatos, nevoe mare, face numai boacane, umbla peste tot prin casa, deschide toate sertarele si dulapurile, deja nu mai stiu pe unde sa pun lucrurile, imi imprastie prin toata bucataria oalele si capacele, piteste lucrurile dupa pat sau in te miri ce dulapuri (telecomanda am gasit-o intr-o oala si pusese si capacul peste asa ac a trebuit sa caut vreo jumatate de ora, desi stiam ca ultima oara a umblat cu ea in bucatarie dar era de negasit), pe scurt este un mic terorist.



Mamica lui Rares (15 oct 2006)
poze diverse
Botez Rares 7-8 luni Litoral 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

quote:
Originally posted by mami_so06

For the good old times...care par sa revina



*****************************************Mirabela, mamik de pitic www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">DAVID STEFAN (21.09.2006)

Mergi la inceput