35-NEGAM inceputul declinului (7)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tlaura spune:

Eu asteptam ziua de 12 sa-i urez lui Lemoni! Altfel, mi-a fost lene sa mai caut subiectul, ca in ultimul timp numai eu il mai resuscitam!
Da' pe unde o umbla Brenda, ca ea era mai tot timpul prezenta pe aici; si n-am vazut-o nici pe la alte subiecte?
In rest, celelalte fete, Gabi, Arinna, pe unde or umbla si ele! Eram multe, dar de cand s-a deschis cap. actual, cam numai noi am scris! Uite, noroc cu Aprilca s-a gandit sa mai treaca pe aici! dam si tortul si sampania! Va asteptam!
pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arinna spune:

Lemon, Pisi e sambata care vine acum ! Iti spusesem eu la tel si data, legat de drumul la Toronto.
Noi am dat zapada aseara, unul in fata si altul in spate, dupa care am fost obositi si am dormit neintoarsa .De cand stau la casa si merg si la cursuri nu mai am treba cu somnul.Altadata aveam serviciu si tot pe la 3 ma culcam dar acum rar se mai intamnpla asa.E prima oara cand dorm si eu de la 11-12.Insemna ca-mi prieste


April imi pare rau de sotior, trebuie sa fie tare greu, sper sa nu fie hernie.Si-a mai revenit?

Laura, eu salvez subiectul la favorite si accesez de acolo-te duce direct pe pagina la care l-ai salvat.Cand se schimba pagina salvezi din nou(se inlocuieste automat pagina veche cu cea noua, te intreaba daca vrei asta)Daca as sta sa caut de fiecare data cred ca n-as mai intra deloc la niciun subiect, mai ales daca se scrie rar ajunge cine stie unde, pe la coada forumului!

Da chiar, ce o fi cu Brendutzy, s-o fi suparat de ceva sau are probleme, ca n-a anuntat nimic.....

Brendutzy............unde esti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

arinna, mersic, e mai bine putin, e pe injectii. Dar oricum o sa stim mai multe dupa RMN. Ai facut om de zapada daca tot aveti asa multa pe acolo???? Astept poze cu peisaje de iarna din Canada...


brenda....gata pauza....la scris...te-ai odihnit destul

Lemoni, cred ca ai treaba multa we asta....pregateli pt luni sau chefuiti dumnica?

off topic: si barbatelul meu e scorpion....asa ca musai sa mai trec pe la bucatarie

Andrada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

April, multa sanatate barbatelului!!!
Lemoni, vreau si eu un pic de tort!!!!:))))))))))

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
poze


Totul despre alaptat!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

mersic Gabi ...sper sa fie apt de ziua lui

...si ceva sampanie, ca tortu' ingrasa

Andrada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arinna spune:

April se topeste zapada, gata...a fost ceva temporar, ca sa ne obisnuim
Asa e, abia astept sa fac omul meu de zapada cu zapada mea
pana una alta a facut pisicul, care se juca in curte ca un catel, rostogolea zapada si prindea fulgii...abia reuseam sa-l aduc in casa, ieseam infofolita dupa el si ma alerga prin toata curtea.problema e ca a evadat de cateva ori, i-am blocat caile de acces-pe jos sau pe sus dar mereu trebuie sa vad daca nu i-a mai venit vreo idee sa iasa pe undeva sau au cazut baricadele.
E asa scump acum, e mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

petrecerea incepe sunteti invitatele mele .
cafelutza e servita sa puteti petrece.]









si va invit la dans.







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tlaura spune:

Pai tu dai petrecerea aici, si eu eram in partea cealalta :http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=110909
Oricum si aici e bine sa-ti urez tot binele din lume, multa sanatate si fericire, impreuna cu toti cei dragi ai tai!
LA MULTI ANI!

HAIDETI SA PETRECEEEEEEEEEEEEEEM!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

La multi ani fericiti Lemoni!
Azi sa fie cea mai fericita zi din viata ta!

Happy Birthday... si inca ceva....www.klast.net/pb/lamp.jpg" target="_blank"> pt tine

Andrada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

Va multumesc iubitele si voua la fel sa traiti 100 de ani fara reparati.Sa fiti fericite si iubite.

Mergi la inceput