Singuratatea in doi. Un capitol incheiat.

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tonsis spune:

elyda...esti super tare....ma faci mereu sa rad
fetele hai sa hotaram cu cafeaua sa ne vedem sambata
sorin sonia ...toate muncim, sambata facem o mica pauza..eu va invit cu drag la mine,mie imi convine ca am croitoreasa care lucreaza la mine sambata si o mai si supraveghez..dar daca nu puteti veni in pantelimon,,,ne vedem undeva...cum vreti voi...
espiritu,n-ai mai scris,cred ca esti deja la babyexpo,dar nu ne=ai zis....ce faci acolo?
va pup pe toate
dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

vreu si eu cafea!!!prin curierat rapid se poate sa-mi trimiteti si mie????sambata ma duc la Bran la "RAVASITUL OILOR" sa mananc bulz si pastrama si sa beau must ,na!care mai doreste...este invitat!!!

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns espiritu spune:

quote:
Originally posted by tonsis

elyda...esti super tare....ma faci mereu sa rad
fetele hai sa hotaram cu cafeaua sa ne vedem sambata
sorin sonia ...toate muncim, sambata facem o mica pauza..eu va invit cu drag la mine,mie imi convine ca am croitoreasa care lucreaza la mine sambata si o mai si supraveghez..dar daca nu puteti veni in pantelimon,,,ne vedem undeva...cum vreti voi...
espiritu,n-ai mai scris,cred ca esti deja la babyexpo,dar nu ne=ai zis....ce faci acolo?
va pup pe toate
dana



nu am scris ca intr-adevar sunt foarte ocupat cu baby expo.ce fac acolo?simplu.baga un ochi la profilul meu si vei gasi un site.te vei lamurii extrem de repede

espiritu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

quote:
Originally posted by elyda

vreu si eu cafea!!!prin curierat rapid se poate sa-mi trimiteti si mie????sambata ma duc la Bran la "RAVASITUL OILOR" sa mananc bulz si pastrama si sa beau must ,na!care mai doreste...este invitat!!!

dana



Zi-ne mai multe, suna... al naibii de tentant



Elle_seb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns espiritu spune:

pai sarbatoarea se tine pe platoul Regina Maria unde se zice ca ar fi ingropata inima Reginei Maria.ravaseala asta este de fapt coborarea oilor de pe munte si inapoierea lor catre stapanii de drept.se lasa cu mancaruri,pastrama(yummy!!!!) etc etc.intr-un cuvant : frumos.

espiritu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tonsis spune:

noapte buna !
acum trag pe dreapta...azi m-am hotarat sa ma culc mai devreme!
va pup
dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

cum a spus si espiritu,se tine in poiana reginei MARIA,acolo unde este inima ei,este o serbare campeneasca legata de impartirea branzei catre oamenii care au avut oile la ciobani si acum isi vand produsele .se poate manca bulz ,pastrama,tot felul de branzeturi etc,contra cost normal! este o expozitie canina( cu caini ciobanesti) ,spectacole...etc.am deschis la "discutii generale"un subiect pe tema asta,va astept pe acolo.sunt fete care vin ,poate ne intalnim pe acolo ca eu a duc sambata,numai sa vedem cum ne recunoastem.

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns J G spune:

Eu tocmai fac un bulz... e la cuptor acum... vreti?

J si Carlita Carliontz (05.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tonsis spune:

JG vad ca mai e cineva ca mine pasare de noapte..sau la 12 juamte la pranz ai scris?
elyda.......buna........
fetele...ati zis ca veniti la mine la cafea ...ati disparut?
eu am muncit toata ziua si mai stau vreo ora sa termin ceva.
va pup
dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

deci, v-ati intalnit? Macar sa ne povestiti, daca tot suntem asa departe:(

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
poze


Totul despre alaptat!


Mergi la inceput