Deserturile Nataliei si nu numai ale ei (17)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Da, ai mare dreptate, se pare ca mi-a scapat detaliul asta. Sper sa aiba si pe plic instructiuni de folosire (in cazul in care gasesc).


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Adriana, multumesc de aprecieri
am sa incerc sa fac asa cum zici tu(insa eu nu prea ma pricep...abia reusesc sa le pun in album si-asa sunt amestecate mancarici cu prajituri...sunt varza)
eu ce sa zic ca ieri m-am delectat cu prajiturile tale si cand am vazut cate faci... (abia astept sa experimentez si eu cate ceva din prajituricile tale) la fel am patit si eu m-am dus sa mananc ceva dupa viozionare
nati mai esti prin zona?

monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)
http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Natalia,ai nascut?

Alina,nu mai fac tort mousse de cioc,am facut tortul meu de ciocolata,ala ptr graviduta,si n-a mai ajuns in Iasi,prin urmare il pastrez ptr nepotica.
Acusica incep sa ma joc cu el,daca tot l-am facut din timp,ma apuc de bibilit...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Imi revine deosebita placere sa va anunt ca a nascut Natalia.Sant bine amandoua,fetita are 3600 si 50 cm si se numeste Vanda-Sofia.

Natalia,sanatate multa ,laptic bun,refacere rapida !
Vanda-Sofia,iti doresc tot binele din lume,sa dea Dumnezeu sa fii sanatoasa,frumoasa,desteapta si norocoasa!
Felicitari Natalia,ma bucur ptr voi!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_77 spune:

Natalia, sa-ti traiasca mica printesa!!!!!!!!! Sa fie sanatoasa si mancacioasa!!
mami, refacere rapida si laptic mult!!

Maria(29.11.2005) si Ioana 33+

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ea9815662d7c2a948441b&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">1 an
August07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumfi2004 spune:

Felicitari, mamica frumoasa si grozava! Dumnezeu sa pogoare asupra ei frumusete, sanatate, cumintenie, inteligenta si noroc si tot ce-si mai doresc mami, tati si fratiorul!

Gratiela, Maria si Stefan

www.versuripenet.ro/versuri/voltaj/crede/" target="_blank">crede

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Felicitari scumpa Natalia! Sa fii sanatoasa si fericita alaturi de familia ta minunata.
Micuta Vanda Sofia,bine ai venit pe lume! Sa fii sanatoasa si viata sa-ti rezerve numai bucurii.


Miha si Robert


Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ortansa spune:

bun venit pe lume micuta Vanda-Sofia!refacere rapida mamica,sa te-ntorci repede la prajiturit.


ps-dar la evenimente nu s-a dat sfoara-n tara?

I've gt you under my skin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

felicitari Natalia(refacere rapida), sa-ti traiasca printesa, sa fie sanatoasa, sa creasca mare si sanatoasa, sa-i dea Bunul Dumnezeu tot ce-si doreste si sa-i implineasca toate dorintele.
va pup pe amandoua si va asteptam acasa


monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)
http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Nati, felicitari! Refacere rapida, puiuta sanatoasa si papacioasa si sa ai laptic mult! Abia astept sa va vad!
Doamne, m-am emotionat toata cand am aflat!
Inca o data felicitari, pupici si lui Vladut si sotului!

Oana 8+ si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Bubu mic
Iubirea mea
Poze cu noi

Mergi la inceput