Piticodromul Festiv de Sept-Oct 2005 (187)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns medica spune:

La multi ani Ancuta !!!!! Sa fi fericita si iubita

Cge, Codruta multumesc pentru incurajari.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Antoanela23 spune:

Andreea, Jadi, multa sanatate Mariei si lui Vladut.

Anto, mamica de Sonia ( 22iunie 2007) siVictor (8 octombrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns innaa spune:

Am venit si noi de la tara- am fost la socri de ieri pana azi...Noleia a fost in elementul ei...inca doua persoane care ii fac toate voile...la aer curat si animale la discretie...a alergat dupa gaini, gaste, dupa pisici, iepurasi, s-a pupat cu capra si a vazut cum se mulge vaca...azi nu mai voia sa mai plece de acolo a plans vreo 10 km.

Ii zicem si noi Ancutei sa fie sanatoasa si iubita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Antoanela23 spune:

Am sapat un pic in urma si am observat ca am ramas datoare cu niste urari pt cativa puiuti care s-au sarbatorit zilele astea, nu-i frumos.

La Multi Ani pentru:
David, Krisztian, Matei, Marina Theodora, Karola Anita, Calin Florian, Teodora Sara si Adela!
Numai bucurii si fericire alaturi de parintii vostri.

Anto, mamica de Sonia ( 22iunie 2007) siVictor (8 octombrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cge spune:

Dana din Franta si Dana din Olanda, Marinela, Gabi (Valen), Antoanela, Kristinutza, Innaa,Medica, Jadi - multumim mult ptr. felicitari.
Nu imi vine sa cred cum a fost serbata Anca la Piticodrom, chiar si cu Melba.

Recunoaste Jadi, ca nu gatesti Melba decat la ocazii speciale.

Si sotul tot asta si-a adus aminte, cum am nascut-o eu pe Anca acum 2 ani, citez:"in sfarsit, ai nascut si tu!".


Cristina,
mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

'neata!
Nu mai nominalizati cui multumiti, ca ma simt prost, ca si eu am zis la multi Ani si nu am fost "nominalizata" , oare pentru ca nu am nominalizat nici eu pe cine felicitam?




Codruta & Petra Alexandra

asa crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns innaa spune:

Da da cristina cge....sa sti ca si eu in drum spre soacra-mea am cumparat niste prajituri de casa su-per bune! si asa am serbat o si pe Noelia care nu va mai fi cu bunicii de ziua ei, dar si pe Ancuta.

Va multumesc pentru raspunsurile despre taxi...o sa ne descurcam noi...cred ca cel mai bine este sa luam taxi din militari...dar cand ma gandesc cate bagaje o sa am + carucior+ copil neastamparat...o sa am o zi ca hotii de cai.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid2003 spune:

LA MULTI ANI, ANCA!!!
Sa fii sanatoasa, voioasa, fericita, cuminte!!!
Sa ii bucuri pe parinti si pe fratiorul tau! Moama ce petrecere in cartierul canadian! As veni si eu!

Mie mi-a iesit negativ testul de sarcina, asa ca praful de copt a fost in zadar Nu-i nimic, mai incercam si luna viitoare, sau...poate o fi fost testul de vina (Surecheck-ul asta la moda nu s-a pozitivat in ziua 26, oricum nu zic nimic pana nu vin uratii). Pana una alta, cred ca vecina Ruxi e cu bebe la purtator, asa ca tin inca galeria deschisa. Tre sa ma intalnesc cu ea sa beau si eu dupa ea poate-poate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

Cristina, fac asa de rar prajituri desi recunosc ca am indemanare! La fel si cu gatitul si daca ma apuc ori de una ori de alta inseamna ca am o stare de spirit buna!

Kid mama, cum am zis si capitolul trecut, lasati spalatul daca vreti copiii Iti urez sa iti iasa luna asta, nu te supara! Pana la urma chiar daca nu credem, eu zic ca toate sunt aranjate nu dupa cum vrei noi sau atunci cand vrem noi. Zic din propria experienta, il doream pe Dodo dar parca nu asa de repede si din 4 sexuri aiurea nicidecum pe ovulatie si super spalate (cred ca nici daca puneam irigatorul nu ma spalam asa bine) a iesit asa frumusete de copil! Ca e al meu, deh ! Unde ai fost in luna de miere, pe la mari cu valuri? Ca eu dau vina pe sarcina a doua dupa concediul la turci cand am tot intrat in apa , s-a desfundat ceva pe acolo

Deni & Vlad & Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

La Multi Ani celor care implinesc 2 ani, Petra Yarina si Andreea Ana Maria!

Codruta, eu una nu tin cont de cine felicita, daca apuc sa felicit eu inseamna ca e bine! Tu te considera pe dinafara, nu o facem cu intentie .

Deni & Vlad & Tudor

Mergi la inceput