"bratara clona" pe care si-o doreste MATILDASEP

"bratara clona" pe care si-o doreste MATILDASEP | Autor: pityc

Link direct la acest mesaj

daca vrei sa ai bratara "clona", asa ii zice ...cea care e legata cu 2-3 lanturi de inel ...sa stii k e foarte simplu... si eu am avut "boala" asta ... si ieri mi-am implinit in sf visul... tb sa mergi la un bijutier sa iti alegi o bratara un inel si lanturile cu care vrei sa se lege inelul de bratara... in 15- 20 min ai bratara "clona"... eu acuma o am si sunt tare mandra ...arata extraordinar pe mana....succes.. eu acuma vreai inelul acela mai lat care ii acopera aproape tot degetul inelar ... si ala iii mai greu de facut ...dar mi-a zis bijutierul k o sa incerce sa mi-l faca si pe acela...

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lalilu spune:

Ai putea pune o poza, te roog!...

Lalilu-mama Mariei si a lui Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Se gasesc si prin magazine

http://www.flickr.com/photos/13005458@N00/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matildasep spune:

In primul rand bine ai venit pe forum, pityc, si mersi pt. idee. Imi trecuse si mie prin cap, dar as vrea totusi sa fie ceva original, adica acelasi model si la bratara si la inel.
In ro, nu am vazut si nici nu prea am cautat. Xio , tu unde ai vazut?
Am vazut la un butic de accesorii in Turcia, dar erau prea colorate, parca pt. copii, eu vreau din ag sau aur, si inelul dublu e super, dar mai greu , cred, de gasit. Sper sa-ti iasa tie, si sa ne arati si noua.


Through a childs eyes:" Dear God, Thank u for the baby brother, but what i prayed for, was a puppy."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andriushca spune:

si eu am vazut prin magazine, varianta din argint. dar mai demult, nu stiu acum. dar...se mai poarta?

ZOZOLINA

andreea

...daca viata ti-a dat lamai... fa limonada!...

COUNTING THE DAYS

Mergi la inceput