Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (219)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Ana ce ai mancat? Nasol cu stomacul...La sotul tau ce sa zic..urat moment sa stai in ghips...Sandra a stat 3 sapt ca si- a fracturat mana cand s-a urcat pe un scaun, apoi pe bufet si vroia ceva de la frigider si a picat pe mana Avea vreo 5 ani...

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Alte poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Anasol..daca ai flegme galbene ..e cam semn de bronsita si asta trebuie tratata cu medicamnte sau macar naturiste nu cu galbenus sau ceaiuri ca nu prea merge. Mergi la un medic ca e nasol sa tot tusesti.
Iti dai seama daca ai bronsita sau nu cand te intinzi in pat te apuca tusea seaca sau expectoranta..e bronsita. Cu sirop de muguri de pin trece tusea (se gaseste la Plafar)... Eu dinala luam cand nu eram asha grav bolnava.

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Alte poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

I-am facut ficatei de pui si nu vrea sa manance. ii arunca din gura. si el manca dintr-astia. treaba lui ca si asa m-a enervat azi...arunca cu toate in mobila, pe parchet...il doare undeva de tot. nu mai merg la nici un mall, prea ma doare burta si nu am chef de hamalit copil pe acolo.
Anasol eu stiu ca ou crud= salmonella, carne cruda sau mputin prajita/pisici= toxoplazmoza. eu am mancat oua crude si nu am patit nimic. acum nu poti sa te feresti chiar de toate, decat sa poftesti...vb. lui bee.
Bianca la care faza te referi? atat am scris azi ca nu mai stiu...
Nu mai ajung la metro sapt. asta, merg cand venim din Alba sa vad ce si cum mai e la cap. incaltaminte.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Ana pai ce ai mancat de te-ai deranjat in halul asta? sper sa-ti treaca cat mai repede, iar mana sotului sa se refaca rapid.
Bianca la noi nu e Agapia. eu nu mai schimb nimic la toaleta, asta ramane, mai pun un sal si gata. ce sa las sa inghete numai mireasa? o sustin si eu cum pot.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Giova..faza cu Spiridusul care n e spiridus de-al nostru.

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Alte poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Pana ma obisnuiesc sa scriu la tastatura asta mai dureaza un pic si trebuie sa imi suportati greselile daca mananc litere. Nu vreau sa imi tai unghiile inca.
Giova mi-ai dat ignore pe mess? iti scriu si nu zici nimic..

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Alte poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

mie nu mi-a aparut nimic Bianca. mi-a cam facut figuri azi mess-ul. eu sunt on-line.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana_m spune:

sincer nu stiu ce am mancat ca nu am facut abuz de nimic asa ca nu am idee . O fii schimbarea de apa , de aer , ca de cand am venit aici sunt asa . Poate nu imi prieste Spania . Lasa ca si in Ro tot asa am patit cand am ajuns , dar nu mi-era chiar asa de rau . Am trecut de 30 de ani si m-am catranit rau ca eu nu aveam treaba din asta inainte. Varsta ce draci sa faci

Ana si Clara Francesca (16.01.2006)
http://www.dropshots.com/ana_m

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasol spune:

beyyyy si am bagat vreo 4 galbenusuri, valeiii poate nu patesc nik, na ca acu mai stau si cu emotzii pana imi fac analizele....
bee-dar si tu ai mancat oua crude in sarcina? si denisa parca imi dadea sfatul asta, poate ca si ea a papat si vad ca a fost k.........offfffffffffffalte griji.

http://www.dropshots.com/davidsolo1
http://www.dropshots.com/davidsolo2
http://www.dropshots.com/davidsolo3
http://www.dropshots.com/davidsolo4

ana-maria 5+ si david-andrei(06.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Anasol...e prea mult 4 pe zi mai...
Maxim 2 pe zi sunt suficiente. ouale sunt grele la ficat...

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Alte poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput