***LA REDOUTE (48)***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Eu am fost la BRD azi si inca nu s-a solutionat in nici un fel cereea mea de refuz la plata. Cica mai dureaza.

La Atlassib o sa ma duc eu, au mai multe puncte de lucru in Bucuresti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

stiu ca sunt off topic dar vreau sa va zic ca mi-am comandat azi 2 perechi de pantofi de pe mopiel ioiii ce bine ma simt ca am reinceput terapia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns croco21 spune:

Tot off topic: nushu, ce pantofi ti-ai comandat? Am comandat si eu duminica 2 perechi (modelele 2464 si 2418, a doua pagina la colectia 2007) dar nu m-a sunat nimeni. Intelesesem din ce scria Aissa ca te suna cineva de la ei sa stabileasca masura. Pe tine te-au sunat?

Croco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Eu mi-am luat acum cateva luni, direct de la ei, 2410b si 2524bej. La 2464 ma tot uit si eu dar nu prea imi dau seama din poza. Astept sa-mi spui parerea ta, croco! Si niste mocasini d eblugi m-ar tenta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

croco nici pe mine nu m-au sunat dar eu am dat comanda azi pe la 2 abia si am specificat sa ma sune doar pana in ora 17 ca pe urma ma irita daca suna telefonul

am luat 2663 si 2561 tot colectia 2007 respectiv paginile 3 si 7 abia astept sa-i vad

in alta ordine de idei coletul meu de la strawberry tot n-a venit comanda e trimisa de pe 14 august dar numarul ala inca nu e intrat in tara,le-am trimis mail cica ei au trimis coletul si daca trec 14 zile lucratoare sa sun la posta sa vad poate imi retin ei coletul , am sunat si astia au zis ca nr asta de colet nu e intrat in tara si ca mai mult n-au ce-mi zice...la naiba sa-i ia ca daca dispare si coletul asta la care am numar chiar ca-s magari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns croco21 spune:

Aha, m-am linistit atunci. Totusi, site-ul astora e destul de nasol, prea putine detalii despre produs, nici macar cati cm are tocul nu scrie. Sper sa ma sune cat mai repede

Croco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Eu am dat comanda duminica dimineata. Pana marti seara nu a sunat nimeni asa ca am dat eu mail sa intreb daca s-a inreg comanda. Miercuri la prima ora m-au sunat sa imi spuna ca au fost in co si de aia nu au sunat imediat.... Au pus miercuri coletul, joi ii aveam deja.
Nici mie nu-mi place ca nu dau detalii, dar eu am comandat tot 2410b despre care imi spusese Clau ce si cum ca ii avea si ea deja. Oricum tocul e prea mare pt mine, azi am plecat cu ei spre serv si la Unirea am profitat de aglomeratie ca sa ma schimb (aveam la mine si pantofi josi) pt ca pur si simplu nu puteam sa conduc. Asa ca inca nu m-am aventurat sa stau cu ei in picioare. Sunt de groaza cu tocurile...tot incerc eu dar nu imi iese si pace. Tot cu aia "de baba" ma inteleg cel mai bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Nici io n-am primit coletul ala de la strawberry..., am primit unul si unul nu

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567608176/" target="_blank">Antalya 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hrisanta spune:

a rog sa-mi spuneti si mie care e situl de unde a comandati pantofi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

quote:
Originally posted by madau

Nici io n-am primit coletul ala de la strawberry..., am primit unul si unul nu

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567608176/" target="_blank">Antalya 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2





mada eu le-am scris iar aseara si azi am gasit raspuns de la ei si-mi zic ca sa mai astept pana pe 10 sept daca nu imi vor trimite iar coletul sau imi vor da banii inapoi...cum doresc eu mi-e ciuda ca eu vreau marfa si o astept demult

siteul cu pantofi da cautare pe google cu "mopiel" si-l gasesti

Mergi la inceput