LMA * Piticlonti de iulie-august 2004 (228)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maaria spune:

Ioanaaaa, ce-ati facut bre cu fata? Ie mortalaaaaaaaaa!!! o taie pe cleo! pe bune...parerea mea

oliviaaa, pe unde esti?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Maria aici sint...am venit tirziu la job, am avut evaluare lui Uka..Merci de urari Ioana! Pentru dublele urari! El este si Alexandru si tati la fel
Alice abia astept!...asta cu Dc++...Ma bucur ca v-a placut ideea cu dvd-ul portabil....este f bun si -n deplasare nu numai in masina..
Adela..o sa fie bine..o sa vezi!Tv in masina...noua ni s-a parut motiv de a atrage hotii...mai ales in Ro...
Daria ma tot gindeam sa te mai sfatuiesc sa va despartiti o vreme..dar dupa ce-am citit faza "cu nu stiu daca vrea sa-si vada fata"....eu zic asa...FUGIIII...cit poti de departe de el...eu cred ca Ioana a punctat cel mai bine...poate ca el asta vroia..asta astepta...usa inchisa..
Gabi nu metoclopramid! Nu este cazul...are clar virus luat de la gradi...Trece cu rabdare...nu glumesc...in 3-4 zile..dar lasa-l sa vomite si sa elimine ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

IOana..dar tu esti tot in concediu ! Unde plecati la munte? Relaxare placuta!

Am uitat...Anca am vazut-o pe Bianca,a crescut....si la fel am gindit si eu ...ca Ioana....mey..ce-i cu atitia "ochi mici"!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maaria spune:

Si fiindca e trecut de 12, se cuvine sa ne tratam sarbatoritii cum trebuie. Deci:

LUCA (nume de scena Uka)

Sa fie norocos
Si mintos si voios
Si dragastos si sanatos
Si-nvatat si bogat
Om de treaba
Si luat în seama.

(urare din folcloru' romanesc)


LA MULTI ANI! si pentru cei care serbeaza azi Sf. ALEXANDRU!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speel spune:

LA MULTI ANI scump frumos si mic,sa cresti mare si voinic!!!!!!!!!Olivia si Sorin,sa va traiasca baiatul si sa v-a bucurati de el neincetat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Ma coplesiti...m-ati facut sa lacrimez...da in Ro ..Luca are deja 3 ani...ce trec anii...am baiat mare..prea repede..prea mare...In plus regretul meu de a nu putea petrece mai mult timp cu el...mai ales cit a fost bebe...
Va multumesc..ca va ginditi la noi....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Niste poze din we..sper sa le puteti vedea...

http://www.flickr.com/photos/uca04/sets/72157601757094779/

edit..mult mai usor se vad pe slideshow

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:


LUCA


Sa-ti traiasca minunea, Kim, sa aiba parte de tooot binele din lume, sanatate, noroc si numai impliniri si bucurii !
Moama da` frumos mai e

Si in sfarsit am vazut-o si eu pe Bianca, AncaMaria, a crescut foarte mult, iar freza asta de domnisoara i se potriveste de minune, tare frumoasa e



Daria & www.webshots.com/user/giulia16" target="_blank">GIULIA_(2004_08_16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

la multi ani, uka!! sa fii sanatos, sa ai o viata frumoasa plina de impliniri! olivia, sa va traisca frumushata de baiet, sa va aduca multe bucurii!


...anii cei mai buni sunt cei care-or sa vina...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Multi ani traiasca, multi ani traiascaaaaa, LA MULTI ANI !!!!
LA MULTI ANI, Uka, sa cresti mare si sanatos si voios !!! Olivia, sa iti traiasca ambii baieti si sa aveti parte de tot ce este mai bun !
Si pupici multi si urari de bine pentru toti sarbatoritii cu numele de Alexandru/Alexandra !!
Am vazut poze multe si frumoase ... ieri am uitat sa amintesc ! Mey, Daria, are fata ta frumoasa neshte ochi verzi de m-a innebunit !! Si seamana taaare bine cu Liv Tyler, fata aluia de la Aerosmith ?!
Anca, mama ce a mai crescut Bianca !! Pupici si voua acolo !!
Si last but not least ... Vivia, pa cuvintu meu de utecista ca nu ma mai joc !! Ma scoateti din minti cu parcurile voastre !! Hehehe, te vad io aici la tarisoara natala cum o sa va jucati in parculetele pline de praful de la nisipul uscat !! Ce fairylandia ?? Ceva in genul twilight zondia o sa fie ! Da e bine si cald ... asa ca te ajteptam !
Mitz, cu mare placere iti trimit adresele cu pricina, o sa il intreb pe Florin cind ajung acasa si ti le dau pe PM, ca io-s pe dinafara la trebi dastea mai amanuntite de pisiu ! Pupici pentru comorile tale si bafta cu gradi !!
Maria, apoi fireste ca te cooptam in formatie ... ca textiera ! Iote asa ajungem celebri !!
Ioana, abia astept sa ajung acasa sa vad filmuletul !!
Noi aseara am avut companie, venii cumnata-mea cu fetitzul mic, mamaaa da scumpa mai este si cuminteeee, nu am mai vazut copil asa de cuminte, pe bune ! Mai exista si parinti fericiti din punctul asta de vedere, ma gindeam la Gizmo cit a fost asa de mic, apoi al meu nu a stat neam doo secunde intr-un loc !? De la ora 6 pm cind am ajuns in cora si pina la 10.30 noaptea cind au plecat de la noi de acasa spre Tirgoviste, daca a scos cinci-sase sunete si un singur moment de plins, ca ii era foame ... in rest s-a jucat frumos cu andrei, a luat-o d-a busilea pe jos si a inspectat toate jucariile care sunau si aveau luminite !! O scumpete de nepoata am, am facut si citeva poze, o sa le scoatem din aparat si o sa le pun cit de repede ! Nici nu stiu cind au trecut deja opt luni de zile, ca asa de mare este deja !
Sint si eu pe aici ... am ceva de lucru ... sa nu zica astia ca ma platesc degeaba !
O zi minunata va doresc !

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete

Mergi la inceput