*** LA REDOUTE (45)***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Hai sa traducem mesajul Monicai si sa-l dam pe mail la Cristine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

quote:
Originally posted by claujro

quote:
Originally posted by Bratu Monica

Vreau sa platesc in plus la livrare!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
VREAU CHILOTI ON LINE!!!!!!!!!!!!!!!!
Vrem livrari in Romania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Monikka







nu rade,Claudia,ca asa imi vine si mie sa strig!
desi e cat se poate de clar,eu tot nu pot sa cred ca s-a terminat joaca noastra pe LR.Pur si simplu nu accept ideea ca gata!
chestia asta cu LR m-a prins rau de tot,a fost principala mea jucarie din ianuarie incoace.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Sincer,acum,daca de-abia s-a renuntat la Romania,ce ar putea sa-i faca sa se razgandeasca?Eu zic ca n-are rost sa ne mai facem iluzii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unboticutz spune:

eu eram asa mandra de mine ca apelez la un site super testat si ca sigur n-o sa am nicio problema

da parca ma tot mananca destele; mancare&produse de curatenie ati comandat pe net? am gasit cateva cu preturi bunicele fata de bila unde ma duc eu.



---------------------------------------
common sense is not really so common

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

quote:
Originally posted by Lorenza

Sincer,acum,daca de-abia s-a renuntat la Romania,ce ar putea sa-i faca sa se razgandeasca?Eu zic ca n-are rost sa ne mai facem iluzii.



asa cred si eu,din pacate.
dupa tot tam-tam-ul asta ma indoiesc ca peste 2-3 luni se vor razgandi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi22na spune:

prima comanda online si am pierdut 100 euro, am facut comanda pe 23 iulie si pe 31 mi-au luat banii din cont.va rog sa ma treceti pe lista.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

quote:
Originally posted by saddie
Pentru urmatoarele fete nu am decat nr. client. Sa-mi spuneti va rog daca mai vreti sa va trec pe lista (in acest caz va voi ruga sa-mi dati si numele, daca cumva mi-ati trimis numele si l-am omis imi cer scuze:

gama
Pitulica
rall
ameera
Brianna
chiara.2005



Am trimis PM, mersi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

SADDIE, ai toata consideratia mea pentru efortul pe care il faci si pentru felul in care ai formulat mailurile.

Vreau si eu sa ma trec in lista comuna:
client 529 386 664

Ma commande du 13/07/2007 INTERNET 128,36 € CARTE BANCAIRE
Ma commande du 13/07/2007 INTERNET 16,68 € CARTE BANCAIRE
Ma commande du 11/07/2007 INTERNET 114,36 € CARTE BANCAIRE


Tania 33+ &
bebe Anna
& "Che" Stefan (17.12.2005) Nazdravan (site nou!!!)

Intuitia este o calitate a femeii care o ajuta sa-si contrazica barbatul inainte ca acesta sa apuce sa deschida gura

--------------------------------------------------------------------------------
Editat de - tania-z on 17/08/2007 21:37:58

asta-i ce-a postat tania-z, numai ca la sf sb anterior
c & andrei-ardei 14.11.2005 & cireshik anais 07.05.07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Corapino...m-am spart de ras..mi-a stat inima initial..am vazut ca tu postasei ultima, apoi mi-au cazut ochii pe semnatura, si cand am vaut sa mor aci langa PC

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567608176/" target="_blank">Antalya 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maimu spune:

Buna,
ce mi se pare mie ciudat e ca decizia asta s-a luat mai inainte de 6 iulie (evident -pt ca asta e ultima data in care au acceptat trimiterile coletelor) si noi la o luna si aflam de abia decizia lor
nu inteleg de ce au continuat sa ne ia banii din conturi din moment ce ei stiau clar ca nu se vor mai face livrari in romania- era suficient un mail de avertizare ca nu se mai livreaza in romania ce at fi venit automat in momentul in care incercai sa plasezi comanda (nu ma pricep f mult la it da nu cred ca ar fi fost o filozofie)
asta mi se pare mai urat din partea lor, ca o firma atat de mare, iti ia banii si te anunta in sictir dupa 1 luna ca de fapt nu mai primesti nimic....(evident ca ei in timpul asta se folosesc de banii nostrii)
mi se par niste nesimtiti si chit ca am pierdut doar 40E nu vreau sa ma las ca sunt bani munciti de mine...nu i-am primit de undeva .......
sunt suparata , de unde naiba mai cumparam la asa preturi (era si prima mea comanda ,normal ca mor de oftica) :))

Mergi la inceput