*** LA REDOUTE (43)***

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

jasmine din pacate asta este si parerea measi mi-e ciuda ca asa se va intampla...macar niste lamuriri meritam si noi ce naiba?!

haideti sa cautam alt site unde sa comandam fetelorveniti cu idei bune...dar musai sa fie mokaca ne-am obisnuit cu preturi mici si sa nu avem soc la preturi mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Jasmine, Nushu si eu cred la fel. ne sfideaza pe fatza.
Acina gata concediul? cand doamne ai comandat atat? nici unu pachet nu a venit?

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brianna spune:

Nu ca as sti ce ar trebui sa fac, dar parca i-am amenintat toate in cor ca ii reclamam peste tot. Si cand ne ignora, ce facem? zicem sarumana ca ne-au trimis niste cecuri (asta daca...) Ce credibilitate mai avem? Nu am asa multi bani de recuperat, dar sunt ai mei! si parca nu imi vine sa ii las sa ma fure pe fata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Prietena mea a primit comanda din 28, data catre ro si trimisa in Germania...


Am pus poze din vacanta prin Europa:

http://community.webshots.com/user/c_mmb?vhost=community

Claudia, mamica de Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina-mihaela spune:

Buna
Eu sunt client la redoute de ceva timp...nu ffff mult ce-i drept...dar nu din Romania.
Nu ma asteptam in nici un caz sa procedeze astfel aceasta firma cu capital enorm.
In fine ideea este ca am sunat astazi la relatii clienti si pentru ca am numai un numar de client a unei prietene din Romania care a comandat si pentru ca nu am si numarul de comanda nu imi pot da frumoasele centraliste nici o informatie.
Ce mi se pare mie o adevarata obraznicie e ca au blocat conturile...puteau macar sa scrie mesaje de parere de rau...ideea e ca pana la urma este dreptul meu sa-mi pot accesa pagina personala de client.
ASTIA MERITA SA-SI PIERDA MARE PARTE DIN CLIENTI ...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns horel2003 spune:

banuiesc ca nu se poate,daca am comanda pe ceva adresa din ungaria sa zicem.. si sa ni le retrimita.nici nu cred ca exista astfel de serviciu..nu ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

quote:
Originally posted by claujro

Prietena mea a primit comanda din 28, data catre ro si trimisa in Germania...


Am pus poze din vacanta prin Europa:

http://community.webshots.com/user/c_mmb?vhost=community

Claudia, mamica de Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)




adik ea a specificat sa vina comanda in ro si a venit in germania??

alina-mihaela poate ne zici si noua ce vorbesti cu ei(daca mai suni) macar sa stim si noi de cand au anulat comenzile daca mai primim sau nu vreo comanda...macar sa stim

si daca nu ne mai trimit marfa macar sa stim cand ne dau banii si cum merci mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

quote:
Originally posted by alina-mihaela

Buna

ASTIA MERITA SA-SI PIERDA MARE PARTE DIN CLIENTI ...




categoric asa e,dar noi nu avem alternative.In alte tari din Europa nu iti produce mare impresie daca o firma te trateaza asa,ca ai de unde alege,slava Domnului.Te muti imediat si devii client la firma concurenta.Dar in RO fiind,ziceam si noi mersi ca astia binevoiesc sa livreze si la noi.
De asta suntem asa de ofticate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Am si eu 2 comenzi :

30 iulie 56,45E
01 august 45,73E

La Alpha Bank

Alina-mihaela , te rog frumos, vreau si eu nr de telefon unde ai sunat tu. Am si eu pe cineva care vb foarte bine franceza si sa il rog sa sune ca vad ca nu se mai poate asa. Sunt cei mai mari neseriosi din pacate, daca nu ne mai vroiau puteau foarte frumos sa nu ne mai ia comenzile si sa nu ne mai retraga banii.

Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

eu de pe site n-am primit niciun raspuns...i-am scris acum si sabinei sa vad poate binevoieste sa-mi raspunda...eu multa engleza nu stiu asa ca nu stiu daca am fost amabila cu ea am trecut peste politeturi si dulcegarii si am intrebat-o direct ce se intampla cu comenzile mele pe care le-am platit de mai bine de o luna

daca nu binevoieste sa-mi raspunda ma apuc de scris pe toate site-urile posibile si imposibile si va sfatuiesc si pe voi sa faceti la fel ca daca astia vad ca tacem si inghitim chiar ca zic ca le-a mers cu noi...nu e posibil

oare la opc in ro daca vorbim putem rezolva ceva??

eu o sa dau maine un tel sa vad macar asa ...poate avem noroc cu opc-ul nostru

Mergi la inceput