Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (209)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Eu am de gand ca la mare sa cumpar un colac de WC si sa incerc sa vad daca vrea sa faca asa.Si sa o las ,nu in fundul gol ci in chiloti sa simta ca e uda si sa se invete ca nu e ok asa.Precis nu o sa se suporte,ca face cu nervii cand e uda Poate o sa se ceara atunci! Ma bazez ca e cald afara,plus sunt cu ea toata ziua si poate am mai multa rabdare,fara conta pe cap ca de inteles intelege,mai trebuie disciplinata intai persoana si pe urma vezica ...

MONI SI DIANA (01.01.2006)www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> FILMULETZE 4
www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> FILMULETZE 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Moni..deci deseara se lasa cu ..
Giova am inteles cu cresa. Cu cantaritul nu stiu ce sa zic si cum sa scad. Cand am venit de la Bran l-am cantarit pe la 18 si era pe nemancate cat de cat dar cu hainele subtiri pe el si cantarul imi arata 11.200 si am scazut 200 g haine. Azi cantarul imi arata 11.600 dar era dupa 1 ora dupa ce a mancat 230 ml lapte si era cu hainele el si cu sandale si pampers gol. Am scazut 300 g.
Eu nu pot sa il cantaresc dimineata pe nemnacate pt ca el doarme cu sacul si cand se trezeste eu il iau in brate, il pun pe perna mea din dormitor , ii dau laptele si apoi il pun inapoi in pat inca vreo ora. Deobicei dupa ce il schimb il cantaresc.
Poate cantarul meu face figuri ca am vazut diferentze de cateva sute de grame uneori.
Un lucru e cert cu concediul asta Dani nu mai mananca supa. In Turcia nu a mancat pt ca mie nu mi-a placut ciorba lor si plus ca el manca foarte rau si am zis ca decat sa manance putina supa si nimic alceva mai bine mancare ceva si dupa aia mai manca fructe. La Bran a mancat de 2 ori supa dar nu multa. Acasa am schimbat 3 ciorbe sapt asta si mai mult de 3-4 linguritze nu mananca Asteapta felul doi si se tot intinde sa vada unde l-am ascuns si de unde il scot.
Merg sa fac si eu nani daca tot doarme Dani...

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

BIANCA cu Diana e invers,daca vrem sa ii dam si felul doi trebuie sa ascundem supa,ca altfel numai d-aia baga o tona,nu se mai satura.De cate ori ne cere supa si nici n-avem Si seara mai cere cand vine de-afara

MONI SI DIANA (01.01.2006)www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> FILMULETZE 4
www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> FILMULETZE 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Moni eu am colac de wc dar nu m-am gandit sa il folosesc inca. Tin minte ca pe Sandra greu am dezvatzat-o de olitza, a trebuit sa ii arat ca o arunc pe balcon sa faca pe wc cu capac special. Si a tinut figura, am ascuns-o pe balcon in caz ca chiar nu vroia dar ea a stiut ca olitza e jos. Oricum asta cred ca era in jurul 2.5-3 ani poate nu mai retin exact.
A..daca vrei sa scapi de biberon cu plecarea asta si mai ales ca pricepe ii spui ca l-ai uitat acasa. O sa se jeleasca o noapte doua dar o sa il uite. Daca vrei cu adevarat poti.
Giova, si tu poti la fel cu plecarile astea, daca vrei bineneteles. Mie mi s-a parut in poze ca dintii lui marco sunt strambi in fatza. Mi se pare sau asha si e? E chiar pacat...
Si iar mi-am dat cu parerea


Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Moni..daca nu il caram si pe el in concediu nu aveam problema asta cu nemancatul de supa. Asha imi trebuie daca am scos copilul din mediul lui. Pana la concediu a mancat intotdeuna 2 feluri la amiaza fara sa faca figuri. Chiar daca stiam ca mananca putin ca nu avea pofta dar ii placea supa. Acum...se stramba de zici ca ii dau otrava
Intotdeuna cand l-am scos din mediul lui normal i s-a schimbat ceva. Ba se trezea noaptea dupa ce dormea la socrii, ba nu bea atata lapte, ba se trezea la 7 dimineata, ba nu facea kk zilnic...
Asta e regula la el: Cum il scot din mediul lui se intampla ceva.
Toata sapt a dormit pana dupa ora 9 si fac pariu pe orice ca daca l-as lasa la socrii o zi sa doarma, cand vine acasa la maxim 8 e sus.
La Bran a fost singura data cand nu a facut kk decat dupa 3 zile. Asha ceva nu s-a mai intamplat. Zilnic sau cel mult la 2 zile el facea kk.
Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

BIANCA as putea si acum acasa sa scapam de bibe,dar mi-e mie mila de ea si e tare dragutza cand isi ia trusoul de noapte:bibele si pe Bau Bau Si nu sta toata noaptea cu el in guritza,doar cat adoarme,il ia.Si daca se mai trezeste uneori noaptea,uneori i-l dau,alteori nu.Si chiar cand i-l dau nu il ia intotdeauna.Eventual bea cateva guri de apa din bibe si adoarme la loc.Noaptea nu mai cere bibele asta,interesant,nu?

MONI SI DIANA (01.01.2006)www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> FILMULETZE 4
www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> FILMULETZE 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

MONI vezi diseara poate pui de un fratior
GIOVA nu i mult cat dai la cresa ...zau
BIANCOOOOOOOO de asta nu esti balanta....ca nu esri diplomataauzi....dinti strambi

stef 12 02 2006si bia 12 12 1997 poze stefanhttp://www.dropshots.com/cosmi1975

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Bianca cred ca ai nevoie de ochelari, zau asa. Unde naiba vezi tu dinti strambi sunt inca foarte frumosi, fara strunga, mititei si foarte albi.
Moni eu degeaba il las fara pampers ca nu se sinchiseste, chiar ii place sa se uite la putzulica cum face pipi. mi-a zis cineva ca in concediu se scapa cel mai bine de pampersi. cica copii se obisnuiesc foarte repede. astea de la gradi mi-au zis ca sa le anunt daca vrem sa scapam de pampers ca ma ajuta si ele. il lasa fara si-l pun des la olita, caci acolo sta. poate isi pune si pe-acolo semnatura, nu doar acasa.
aha ti-ai cumparat camasutza sexy si halatel!!! le inaugurezi aici sau in concediu?
Cosmi din sept. platesc 750 roni pe cresa. acum e 570, dar de luna urmatoare gata cu domnia.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Bianca in ce priveste cantaritul....eu il cantaresc dezbracat. la dr. mi-au zis ca pampersul gol cantareste 50 gr, restul nu stiu.incearca seara inainte de baita sa-l cantaresti. banuiesc ca nu e mancat, asa ca e cat mai aproape de adevar.
lasa ca-ti pun o poza cu dintii strambi ai lui fiu-mio, caci zau, de stiu in ce poza ai vazut asa ceva.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toanca spune:

Salutare...
Si eu tot seara dezbracat il cantaresc pe Matei....
Bianca, o bona nu e mai ieftina decat o cresa sau o gradinita.
Cel putin nu in Bucuresti.
Eu ii dau bonei 8.500.000 lei/luna....

Toanca si Matei Alexandru 06.01.2006

poze

http://www.dropshots.com/toanca
http://www.dropshots.com/toanca1
http://www.dropshots.com/toanca2

Mergi la inceput