Carnea din America

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Eu cumpar lapte organic de obicei si nu am avut probleme. Ei ce fel de lapte organic au? De la vreo firma anume sau il vind in nume propriu? Eu cred ca iau Horizon de cele mai multe ori, dar am avut si de la alte firme si nu am avut probleme.
Mai, dar nici sa intru in magazin nu ma lasa fara card? Nu e frumos din partea lor...


The best thing you can do for your children is to love your wife.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siminaf spune:

Cred ca au marca lor, nu sint sigura.

La Sam's poti intra si fara card, dar nu poti cumpara. Noi am fost si am haladuit prin mai multe Costco si Sam's inainte sa ne hotarim. Cum vedeam unul in drum, cum opream si hai sa vedem!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

Horizon e OK, ala de la Costco s-a stricat in 2 zile (inteleg ca il aduce pe tot din Seattle, poate d-aia) noi n-am observat, cupilu n-a vrut sa se mai atinga de el si pace, chit ca noi eram ok.


miau-miau, tie oricum iti cam pute...ca sa zic asa,



a

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Andrada" target="_blank">Camera lui Marcu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Multumesc Simina. Imi incerc norocul, ar trebui sa fie intelegatori. Nu ma deranjeaza sa platesc membership, dar as prefera sa vad intii pe ce dau banii.

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

daca ai niste prieteni poate poti sa split membershipul cu ei, noi avem doua familii care share asa (sotul uneia cu soata celeilate familii) de ani de zile,
A


www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Andrada" target="_blank">Camera lui Marcu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siminaf spune:

Eu o inteleg. Cind am lucrat putina vreme la un spital din zona, unul mic si cam amarit (parerea mea), desi privat, putzea la aia de la cafeteria, de-ti venea sa-ti versi si matzele. Prima oara am zis: "Mmm, ce bine miroase, de abia astept sa merg la prinz acolo". Dupa ce m-am angajat si am inceput sa dau cu nasul de mirosul ala de gatit in fiecare zi, nu prea mi-a mai placut. Si era si exclusiv pentru angajati. Deci bietii vizitatori sufereau in liniste....

Alte spitale de pe aici nu putzeau in halul ala a mincare. Poate si din cauza marimii spitalului se simtea asa de tare. Fiind un spitalas mic, poate se extindea rapid mirosul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Sotul meu cu soata altei familii nu!

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CrisaS spune:

quote:
Originally posted by Ramona J

Eu cumpar lapte organic de obicei si nu am avut probleme. Ei ce fel de lapte organic au? De la vreo firma anume sau il vind in nume propriu? Eu cred ca iau Horizon de cele mai multe ori, dar am avut si de la alte firme si nu am avut probleme.
Mai, dar nici sa intru in magazin nu ma lasa fara card? Nu e frumos din partea lor...


Ba logic , le spui ca te duci sa-ti faci membership:))))))
Tragi si tu o fuga si vezi despre ce-i vorba , si daca-ti place iti faci card .
Numai bine,
Crisa

Cind nu ai ceea ce-ti place trebuie sa-ti placa ceea ce ai!!!
http://tt.lilypie.com/7nGZm4.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

quote:
Originally posted by Ramona J

Sotul meu cu soata altei familii nu!

The best thing you can do for your children is to love your wife.


numa membershipul mei...is oameni respectabili

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Andrada" target="_blank">Camera lui Marcu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siminaf spune:

Pe noi la Costco nu ne-a lasat sa intram fara sa ne facem membership. Adica ne-a dus direct la locul unde se faceau cardurile si nu ne-a lasat sa intram. Asta prima oara, ca eram de abia picati pe aici. Dupa primul an cu ei, ne-am mutat.

Mergi la inceput