Albinute & bondari de martie-aprilie '07 (18)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elpower spune:

Vreau poza cu suzeta haioasaaaaa! Unde e?

Voi vedeti ca pe zi ce trece copilasii nostri capata trasaturi de omuleti? Nu mai sunt bebelaci, au trasaturi conturate, nu-i asa? Si expresii proprii, nu numai oglindiri ale noastre, nu?

de la Thea-Ioana - 26 martie 2007 - si mami pentru intregul !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laina spune:

Daaa!...la inceput semana cu sotu', acu ieri au venit nasii pe la noi si-au zis ca s-a schimbat, ca acu seamana cu mine pe mine acu ma termina cum vorbeste cu mine, cum ma cauta cu ochii...

Elena si Antonia (3 mai 2007)

Varsta Antoniei
poze cu Antonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elpower spune:

!! Am ajuns la poza cu urma de suzeta pe fata de Vladut! Eu de la faza asta incerc sa-i schimb suzeta Theei cu una pt varsta ei, dar nu-i chip! Ca pe asta mai are putin si o inghite cu totul!

de la Thea-Ioana - 26 martie 2007 - si mami pentru intregul !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sherbi spune:

vreti sa vedeti ce nasha nebuna are david?

priviti aici

Violeta, mami fericita de david alexandru (23 martie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laina spune:

valeeeeu..... nu-i zdravana desi pe caldura asta as cam vrea si eu acolo sus...

Elena si Antonia (3 mai 2007)

Varsta Antoniei
poze cu Antonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elpower spune:

! Vreau si eu cu parasuta! Sau mai degraba cu coarda elastica, ca e mai la indemana! Dar astept sa mai pot evapora ceva kilograme sa nu crape aia cu mine .

de la Thea-Ioana - 26 martie 2007 - si mami pentru intregul !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radcarmen spune:

Vladut va multumeste la toti pentru urari. Toti copilasii din stup sunt absolut superbi si unici si, cel mai importanta, sanatosi.
Primiti cu drag un .

Elena.2006 ce caraghioasa pozitie are printisorul, mancal-ar mama.

Roxanici, nebuna zici? Da ce sa zic eu ca toata ziua zic ca abia astept sa stea in fund fecioru' meu ca eu m-am saturat de atata stat pe spate. Si cand vad cate un copilas mai mare ma apuca nostalgia si graba de a-l vedea pe Vladut crescand mai repede. Iar pa cand a fi mai marisor sa vezi tu numa' ce m-a zvantura de langa el. A zice ca is prea batrana ca sa imi bag nasul si atunci o sa plang ca tare repede a crescut si a fugit in lume.

Va rog sa nu va mai laudati ca mergeti la sala ca ma apuca ceva...Eu am vrut sa merg incepand cu 1 iulie si taman atunci s-au gasit sa faca astia o renovare. Si iata ca am inceput miscarea cu o binemeritata pauza. Ca doar is silueta rau, ce sa zic...

Pupici la mamici si bebei si abia astept sa ne "cunoastem in albumul dedicat noua pe forum.

Uite ce mandrete de fecior sunt

Carmen, mami lui Vlad Gabriel - 07.04.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karla32 spune:

heeeei, da' scrieti si voi mai incetisor! io nu pot sa recuperez in ritmul asta!nici mucea nu ma lasa deloc! m-au trecut toate apele!nu'sh ce sa fac! pfuuuuuuuuui! da cald mai e!

Raluca si Luca(8 aprilie 2007)


Luca, dragostea mea

Poze Luca
http://photos.yahoo.com/ralucamoise2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laina spune:

mooor.... tocmai acu si-a gasit un vecin sa dea gauri in pereti....lui nu i-o fi cald??...mi-a speriat copilu...

Elena si Antonia (3 mai 2007)

Varsta Antoniei
poze cu Antonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanici spune:

Sherbi, nu ai pus nume la pozele tale....adica au ramas cu IMG_6016 si lumea asa o sa te strige de-acu

despre nasa ce sa zic...am vazut-o ca e mai nebuna de la botez...da ce ziceti de mama nebuna

roxana & Rares Teodor (23 martie 2007)

Mergi la inceput