Comori de nov-dec 04 (152)

Raspunsuri - Pagina 32

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmen spune:

Try ma bucur pentru vestile bune pe care ni le dai.
Andreeap succes cu treburile. Poate reusiti sa va invartiti de o pila sa va puneti gazul.
Sambata vin fetele acasa si chiar am emotii.
O zi buna sa aveti.



carmen & ana (04.11.2002) & daria (22.12.2004)
Regretul zilei de ieri si grija zilei de maine ne fura bucuria zilei de azi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by monica-elizabet

de bine cuscritza de bine (am si martori pe miha)



Eu as vrut sa spun dar n-am vrut sa mi-o iau de la tine...

Miha si Robert


Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roserb spune:

Monica, mortala Ruxita, am ras de m-am prapadit. Chiar ca fac o pereche astia doi, o sa fie teroare. Pe Mihnea l-a invatat bona, ca e rusine sa intri peste cineva la baie (ceea ce nu e rau in esenta) drept pt care a devenit f pudic, cand merge la baie isi inchide si el usa, iar eu fac 13-14 si pana la urma tot intru peste el (ma felicit ca nu avem incuietori) ca nu am curaj sa-l las solo printre atatea tentatii.
El are un mare apetit pentru tot ce inseamna cosmeticale (o fi de rau?) daca l-as lasa ar da iama in ele cum le-ar prinde, si la baie sunt o gramada. Tot pe tema asta am mai avut o disputa cu bona. Ea se rujeaza inainte sa iasa la plimbare, si el cerea insistent sa fie rujat, drept pt care , ca sa nu-l refuze , ii dadea cu rujul inchis, asa, in joaca. Moamaaa, cand am auzit, am facut scandal, cum ca ii inoculeaza obiceiuri incompatibile cu specia masculina sanatoasa.Sper ca nu a mai continuat.
Pe de alta parte, femeia chiar se straduieste cu el, se joaca stimulativ,l-a invatat sa deseneze diverse, sa modeleze, ba chiar saptamanile trecute si-a adus de acasa(desi aveam si noi dar nu le dibuise) poezii "clasice" , pe care domnul le asculta vrajit. Mai are ea hibe, discretia nefiind punctul e forte, drept pt care mai plimba vorba intre mama si soacra-mea, si toate mi se sparg mie in cap,of course, dar , na, nimeni nu-i perfect, in ansamblu e ok.

Try, ma bucur de vestile bune, sa o tineti tot asa! Cu anemia cum mai stati, ati mai facut analize? Ce progrese a mai facut Adrian? in curand o ia si el la trap si sa te tii atunci distractie!
Uite ca mai e putin si implineste si el un anisor, ce repede trece vremea!

Andreea mama, dar de ce nu aveti gaze, ca eu am pierdut faza? Hai ca mai e un pic si o sa aveti o gramada de spatiu la dispozitie!


Roxana&Co

POZE CU PITICII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreap spune:

Roserb,eu m-am "taiat" de la teava comuna de gaze,ca mi-am pus centrala.Si ca sa ma lege acum la teava mea,trasa din coloana principala,trebuie aprobare( de fapt 1000 de aprobari am tot luat)..si dureaza 1 luna.Asa ca, singura solutie de moment,o sa radeti de mine,dar asta e,este vechea si faimoasa BUTELIE ptr.aragaz.Asa cel putin voi avea aragaz,deci pot incalzi apa...etc.Mor de nervi,aseara am devenit isterica la auzul vestii..ce pot face?Aici nu mai pot sta,trebuie sa eliberez pana vineri..unde sa merg?O sa ma spal la copaie 1 luna.
Ca a venit vb de Mihnea,te rog sa-l inveti cu obiceiuri..sanatoase.El vrea cu ruj,Mariuca vrea numai cu baieti sa se joace,cu pistoale,surubelnite etc...se potrivesc

Poze 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=ed3f5a70513cbef37f41c&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> FILMULET
Andreea si MARIUCA-7.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna fetelor,
try, asa este...ai dreptate trebuie ascunsa de tot olitza altfel nu renunta la ea
ma bucur din suflet ca adrian este bine...Doamne ajuta!
andreap bafta sa reusiti mai repede cu gazul...
roserbina, da-i statea bine rujat?
miria, spor la gasit covoare si perdele
carmen, ce surprizele le-ai pregatit fetelor pentru sambata?
miha, eu te-am citat ca martor in " procesul" cu fulgu' de partea mea... zii si tu de bine
noua pasiune a ruxandrei este sa decupeze, orice hartie ii cade in mana o taie bucatele mici, mici, mici
va pup pe toate si pe copilashi



monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami nov-dec 04 spune:

capitol nou

Mergi la inceput