Comori de nov-dec 04 (152)

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns try spune:

mai, fetelor, alex al meu si-a dat drumul mai bine la vorba si acum povesteste. E atat de scump cand reproduce pasaje din povesti sau desene animate si cum le amesteca unele cu altele. A devenit lupul moralist si spune ce e frumos si ce nu, ce e bine sa facem si ce nu (mai ales cand e vorba de frate-su ).
Si pt ca si-a dat drumul mai bine la vorba am avut si surpiza de a-i observa inteligenta (ca de asta n-a dus lipsa niciodata... hmmmm .... ma infoi precum curcanu-n pene) si altfel decat din gesturi si actiuni.
Vrea poveste dupa poveste sa-i spunem la culcare. Vrea sa se utie la desene cu mine ca sa-i povestesc ce se intampla acolo bine sau rau. Ca eu ma folosesc de orice ocazie sa-i spun ca n-a fost frumos din partea lui ca l-a impins sau e foarte urat sa dai cu piatra etc.
E tare scump de la o vreme copilasu' asta. Iar faptul ca se joaca frumos cu adrian e cea mai rosie bulina pe care poate s-o ia din partea mea. Simt ca a crescut si ca a intrat intr-o noua etapa. Si am inceput sa ne intelegem si mult mai bine cu el. E mai receptiv la ce-i spunem.

"Tot ceea ce nu te doboara, te face mai puternic"
Alex - 5 Nov. 2004 si Adrian 24 Aug. 2006 ......... poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns try spune:

Carmen, ai doua motate super simpatice. Ce mutre fac ele cu ochelareii de soare. Par sa e inteleaga de minune minunile!

"Tot ceea ce nu te doboara, te face mai puternic"
Alex - 5 Nov. 2004 si Adrian 24 Aug. 2006 ......... poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen spune:

Poze cu niste gemenuti simpatici.
http://family.webshots.com/photo/1067009446045253504kkPOZB




carmen & ana (04.11.2002) & daria (22.12.2004)
Regretul zilei de ieri si grija zilei de maine ne fura bucuria zilei de azi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns try spune:

Doamne ce scumpi sunt! Initial am crezut ca sunt poze de Anne Giddes. Dar apoi mi-am dat seama ca sunt copiii unei mamici de aici.

"Tot ceea ce nu te doboara, te face mai puternic"
Alex - 5 Nov. 2004 si Adrian 24 Aug. 2006 ......... poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

Salutare! ne-am intors si noi de la Moreni, fara Paul deja mi-e dor de el..ne-a pupat azi si ne-a imbratisat, parca presimtea ceva
Am pus si cateva POZICI

Oana si Paul Constantin (28.11.2004)

www.itmadesimple.ro

PUIUTUL MEU, PAUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

OTILIA mi-au ajuns la suflet cuvintele tale, multumesc! sa dea Domnul sa fiu o invatatoare asa cum spui tu!!! cu ajutorul prietenei mele bune Mihaela (Ochi verzi), nici nu am cum sa fiu altfel; ea mi-a fost alaturi la fiecare impas, mi-a dat materiale, m-a sprijinit moral; O sa devin o invatatoare buna ca ea!

Oana si Paul Constantin (28.11.2004)

www.itmadesimple.ro

PUIUTUL MEU, PAUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochi_verzi spune:

Ioana, ma faci sa rosesc!Cand te-ai tuns? Cred ca am pierdut acea discutie.Adevarul ca am avut multe pe cap in ultima vreme si am cam frunzarit...
Noi suntem bine...Diana, a invatat de pe afara sa scoata limba cand nu-i convine ceva si asta ma enerveaza grozav...Ei, o dezvat eu si de asta, ca nu degeaba-i vb aceea "orice-nvat are si dezvat...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Ioano,unde ti-e pleata? E adevarat ca iti sta foarte bine si te face sa arati ca o pustoaica(de parca ai mai fi avut nevoie ) dar aveai un par asa frumos....

Miha si Robert


Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna fetelor,
onitza iti sta tare bine tunsa asa...parca esti sora mai amre a lui paulica pe amandoi


monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

Multam frumos fetelor de aprecieri ...ma simt si eu grozav cu parul tuns,am mai fost o singura data in viata tunsa scurt si nici atunci nu mi=a parut rau ..atunci ma vopsisem si blonda, in ideea in care fusesem roscata cu parul lung, cam pana la cot
Ne-am facut bagajul, ne-am dushuit, acum m-am mai linistit un pic, ca n-aveam stare, de cand am aflat ca e posibil sa ploua astea 4 zile cat suntem in concediu ...asta e, bine ca avem piscina interioara
Sper sa nu uit aparatul foto ca sa facem si ceva pozici. Imi doresc mult sa ajungem si pe la Aquapolis! e destul de aproape de hotel, la o aruncatura de bat!
MIHAELA sa stii ca asa e, o sa treaca de la sine acest obicei, si Paul scotea limba cand ti-era lumea mai draga si te intalneai cu cineva cunoscut prin oras, i-am atras atentia de cateva ori si nu s-a mai intamplat; acum scoate limbuta mai strengareste, cand e prea rasfatat de maica-sa stii..in rest..nu se intampla! pupici Dienutei
Ma bag in patut, ca la 3.30 ne trezim

Oana si Paul Constantin (28.11.2004)

www.itmadesimple.ro

PUIUTUL MEU, PAUL

Mergi la inceput