Comori de nov-dec 04 (152)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Helau!

Am revenit si noi acasa! De maine la munca!

Avem si cateva poze din concediu!

Merg sa citesc noutatile!

Miha si Robert


Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Try, nu vreau sa o dau pe de-a intregul de gol, dar pot sa spun sigur ca este mai tanara decat Onitza, deci si mai pustoaica .

Am revenit cu o informatie utila, sper, se pare ca este o oferta la Miniblu doar azi, cumperi de 50 Ron si poti sa iti mai alegi ceva de 50 Ron http://www.miniblu.ro/ .

Otilia, Vlad si Ana Maria (18 Decembrie 2004)
www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

MIHA - Sunt tare dragute pozele! Iar tu esti o gravidutza tare...slabutza.

Imi amintesc cate kg luasem eu la varta ta de sarcina.

Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

Tare mi-a placut de pieptosul de Robert, mey e foarte simpatic!!! am vazut ca a facut parada modei cu slipi..cel mai mult mi-au placut cei cu galben, el fiind un pic creol, ii sta super! de mami ce sa mai zic??? are o burtica frumoasa foc! zici ca esti insarcianta cu primul MIha, nicidecum cu al doilea! arati foarte bine, bravo!

Oana si Paul Constantin (28.11.2004)

www.itmadesimple.ro

PUIUTUL MEU, PAUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochi_verzi spune:

Miha,si mie mi-au placut pozele...ai sclipirea aceea de graviduta.
Ioana,ma bucur...sa va distrati.
La voi e mai racoare...la noi e chiar frig, parca-i toamna.Asa ne-am plictisit in casa, incat luam umbrele si iesim putin, ca oricum Diana isi deschide toata ziua umbreluta prin casa si ma intreaba daca poate iesi cu ea afara...i place tare mult ca-si tine singura umbrela.

Diana...tot Diana
Mihaela si Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna fetelor,
andreap spor la treaba prin casutza mariutei
miha, am vazut pozele robertzelului parca "zice" in toate pozele "sunt barbat"
danette, ma bucur ca irisina s-a mai linistit...ai sa vezi ce mult o sa-i placa la gradi
onitza, bravo! spor la facut bagaje si distractie placuta ai grija de tine
miria, astea-s maruntisuri...le rezolvati voi...
noi suntem bine, rasfatz la maxim dar ne tratam
va pup pe toate


monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

Fetelor multam de grija ; sper sa ne distram, Paul ziele acestea e de nerecunoscut, parca tin mortis sa isi scoata parleala pt perioada cat suntem plecati fara el ; azi a fost galagie in bloc, deci nicio sansa sa doarma, nici n-avea chef, dar m-a terminat pe mine de cap!
Acum canta pu-pu-pu..daca ii cer eu sa il cante, nu vrea. Azi in sfarasit dupa mai multe zile de facut-foamea, a papat supa de galuste!

MIHAELA parca mi-o imaginez pe Diana, mergand mandra cu ei preferata!!!! asta imi place la varsta copilariei ca mititeii se bucura de cele mai banale lucruri si le apreciaza asa cum noi am uitat, ca deh, sunt grijile!

ROSERB cum mai esti? s-a intors Catalin? sau tot mama singura esti? ma gandesc cu groaza ca si eu o sa raman o perioada cu Paul si culmea cnad o sa am si serviciu..o sa fie "super" !!!

Oana si Paul Constantin (28.11.2004)

www.itmadesimple.ro

PUIUTUL MEU, PAUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

vecinii de sub noi verifica boxele cat de tare pot fi date!!! in ideea in care Paul nu a dormit azi!!! si acum se chinuie bineinteles!!!!!!!!!!!!! amar de bloc!!!

Oana si Paul Constantin (28.11.2004)

www.itmadesimple.ro

PUIUTUL MEU, PAUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

try 26 asta ca sa nu zic, inca 25

Alexa, Ana Delia(13.03.07) si Silviu Ionut( 27.11.04).......poze, poze2006, Poze printesica
http://www.totsites.com/tot/anadelia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danette spune:

Miha. ti-am vazut pozele de la mare, foarte dragutze si Robert e asa de frumusel!
Tu esti miss. este o mare enigma pt. mine cum reusesc unele fete sa ramana asa suple si zvelte cumva in timpul sarcinii. Eu eram ca un elefant cu picioarele super umflate si cu 22 de kg in plus in luna 9.
Retentie de apa... dar nu numai... fiindca am ramas cu 11 kg in plus dupa nastere. si faceam eforturi sa nu mananc tot ce-mi dorea inima.
Este unul din motivele pentru care mi-e si groaza de inca o sarcina.
Ma uram cand ma vedeam in oglinda. Pana si nasul si buzele m-i se umflasera. Am o poza din perioada aia pe care de multe ori am vrut s-o sterg... ca sa nu-mi mai amintesc.
Nici acum. Dupa 3 ani nu am reusit sa-mi revin cu toate curele mele de slabire.
Mai am vreo 4 kg de slabit. Si e al naibii de greu fiindca si asa aprope nu mananc. Am un metabolism de kko.
Poate daca as face sport... dar nu mai am timp. De cand am inceput serviciul, chiar si asa cu programul asta mai scurt... nu mai am timp mai deloc pentru mine..
Sunt frustrata din acest punct de vedere fiindca toata adolescentza si tineretea m-am chinuit sa slabesc si sa ma mentin la un anumit nr. de kg.

Alexa... esti foarte tinerica si deja ai 2 copiluti! O sa fie super fain cand vor creste si vor avea o mamica tanara si plina de chef de viatza. De buna seama mai ai vreme destula sa mai faci inca un
Eu o sa am 66 de ani cand fiica-mea o sa aiba varsta mea de-acum.

Mergi la inceput