Fulguleti de noiembrie-decembrie 2006 (63)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

Teutz, multumim...Gata, ma pot duce la culcare linistita!...Pup toti fulguletii si pe mamicile lor, de asemenea...

Oana cu Denis Cristian (19 decembrie 2006)
Slideshow Ingerasul nostru drag
www.youngnutrition.net/member/tickers/64637/ticker1.png" target="_blank">Varsta Denis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teutz spune:

Asiza

Teutz de Alexia Iarina (10.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

quote:
Originally posted by Mirona


dandusa iar ma ocolesti? te-am intrebat cand vin rezultatele la analizele fetei - sa stim si noi ce are puiul cu maslinele cele dulci.
Pe noi ne primesti in trupa de soc zisa si "musca"? Noi la 8 luni jumate abia avem cateva grame peste 7 kg.




puiul cu masline dulci na-re nika...,99,9999%,asta pot sa-ti spun de acuma...,apoi ...,voi sintei pe drumul cu prioritate spre categoria "musca"...,poftiti,simtiti-va ca acasa...,da' sa nu va prind prea mult timp pe aici...,'nteles?!?...,sa va luati zborul repede la categoria "bufla cu ochi frumosi"...,asa...,am lamurit...nu ocolesc nimic...,din ce-mi aduc aminte...,ca de sint si io' om...si lecitina nu se mai gaseste pe la noi......,da' cum adica "iar ma ocolesti"?!?(as face o gluma,da mi-e ca te superi...,mai bine tac...)
io' te propun de diriginta...,profe' sint destule...,da' tu parca te-ai potrivi de mama lor...,ca prea ne certi citeodat'...

Mindrete de Crinuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

quote:
Originally posted by dandusa


puiul cu masline dulci na-re nika...




bai nene...,ca ati bagat liniuta intre na si re???...,nu v-ar fi rusine...,sa va fie...,poa' sa nu-l prind eu pe ala...sa vezi ce-i rup picioarele...,vede el...

Mindrete de Crinuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinazot spune:

FLORE,am vazut pozele,fff scumpa Alessia ta!!!
Fetele ,de ce distractie ati avut parte,si eu vreauuuu.faine filmuletele si pozele,si eu vreauuuu
KTRINEL,Iulia e mortala,si tu esti mortala,dulce,faina
ALEXANDRA,si Alessia zice ta ta tot timpul,ce-i mai place..
TEUTZ,faine pozele,super draguti copiii si mamicile!Alexia e o dulce!
Fetelor,gulia ar fii buna pt bebe?Habar nu am ,intreb asa sa stiu ce mai diversific,ce nu...


Adina si Alessia Maria(30.10.2006)
poze Alessia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianocica spune:

quote:
Originally posted by dandusa

l-as ......mai e vreuna?!?(gresala)...
bai nene, care ati mancat e-ul din greseala ?

diana si david 03.12.06
www.copaculdehartie.ro/ajuta%20.html" target="_blank">Copacul de hartie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinazot spune:

quote:
Originally posted by dianocica

quote:
Originally posted by dandusa

l-as ......mai e vreuna?!?(gresala)...
bai nene, care ati mancat e-ul din greseala ?

diana si david 03.12.06
www.copaculdehartie.ro/ajuta%20.html" target="_blank">Copacul de hartie




Adina si Alessia Maria(30.10.2006)
poze Alessia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ariadna30 spune:


Daca as folosi apelativul vita, as jigni bietul animal; pachiderm - nu prea merge pt. ca ala poseda si inteligenta....si lista e f. lunga, dar ma opresc aici pt. ca sunt sigura ca pt. fiecare exemplar in parte as gasi cel putin 2 calitati in plus. Nu stiu de ce nu-si pot vedea unii de...lungul nasului. In fine, cred ca un psiholog s-ar descurca mult mai bine la capitolul asta...in ce o priveste pe desteptaciunea intruchipata. Spun astea si in numele unei amice care inca nu e hotarata sa spuna lucrurilor pe nume...in mod public.
Asa-i ca v-ati topit de dorul meu? S-a vazut din plin de-a lungul celor 3-4 capitole...:)
Glumesc, abia daca am citit vreo 10 mesaje de cand m-am retras; si alea la sugestia cuiva, cu un anume scop.

Ar fi interesant daca s-ar face aici o "petrecere in pijamale"; si mai interesant ar fi ca toata lumea sa fie sincera si sa spuna ce gandeste (cu adevarat) cu privire la celelalte membre ale acestei sectiuni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ktrinel spune:

dadada, dandusa, sa o facem pe Miro diriginta !!! ...diriga....
vreo profa de chimie o fi?

asizasa iti fac rezumat: nascuta la Rm Valcea, crescuta la Sibiu , Fac la Bucuresti, in paralel pana la plecarea in canada, domiciliu de PLoiesti unde e mama mea ......normal ca m-am acomodat repede aici dupa atata pre-emigrare.
sorela ta cum se simte? daca s-au pus pe facut copii inseamna ca le-a trecut cosmarul Canada . Bafta!


dejule, deci sprechen Sie Deutsche??? ...aha, auzi , dar si pe tine si pe chris80 va intreb..ati avut timp sa profesati ...ca abia ati facut 18 ani ?

dianocica, mai sunt dimineti cu 16C...era una din ele....sa inteleg ca tu ti-ai pus hainele cu maneca lunga la naftalina ?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ktrinel spune:

dianocica, ma mai lasi odata ????????? [omuletz cu doua degete ridicate sa raspunda]

Mergi la inceput