Miresele anului 2006 (77)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Neata! Azi va servesc un ceai cu gheata ca e prea cald pt cafea
Deci incet, incet, ne rarim pe aici, fiecare pleaca in concediu
Mai am si eu o saptamana pana la concediu, abia astept. Oricum in prima sapt de concediu ma mai vedeti pe aici, abia in a 2-a sapt plec si eu.
Va doresc o zi cat mai placuta!

Kitzy 4+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Neata Kitzy si merci de ceai...
aici nu e foarte cald 23-25 grade...si de saptamana viitoare se anunta ploi!
...si altfel cum te mai simti "mamico"?

Gio am reusit intr-un final
Poze Spania: http://www.flickr.com/photos/10138152@N02/sets/72157600874712259/


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Onutz ma simt foarte bine, parca nici n-as fi gravida. Sau sa rectific: inca ma simt bine. Peste o saptamana ma duc iar la eco, abia astept.
Super faine pozele, ce n-as da sa fiu si eu pe acolo
Aici atata e de cald, ca nici in casa nu poti sa stai si imediat trebuie sa plec pana la alimentara sa fac niste cumparaturi. Is molesita, mi-e somn, noaptea trecuta am dormit foarte rau ca am lasat geamurile deschise sa mai intre aer si bineinteles ca ciripitoarele s-au apucat de cantat cu noaptea in cap, ca sa nu mai punem la socoata si ciorile. Oare lor le-ar conveni daca seara m-as duce sa le trezesc?!

Kitzy 5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

E fain, daca nu ai greturi nimic, sa-ti dea Doamne Doamne sa fie tot asa pana la sfarsit!
Hai Kitzy...ca peste o saptamana cine ne spune din mers "salut voios de pionier"?!...ce face-ti in concediu?


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

In concediu mergem la munte ca la mare am auzit ca-s vreo 1000 de gradesi numa bine nu-mi face caldura acuma. Mergem sa respiram aer curat si sa facem drumetii. Si asa de greu trece timpul asta.

Kitzy 5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Stiu Kitzy ca trece atat de greu perioada de dinainte de concediu...dupa aia concediu trece ca si cand nu ar fi fost...si cand te intorci la munca e dezastru (adica asa cum e la mine acum)
...deja ma gandesc la urmatorul concediu...dar pana in septembrie mai e ceva!

cred ca acu la mare, sunt 1000 de garde asa cum zici tu


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


mersi de ceai Kitzy. eu sunt cu sticla de apa langa mine.
am fost si la niste cumparaturi, dupa amiaza plecam pe weekend la Moneasa. sper sa scapam de canicula din oras.
Oana superbe pozele, piesaje de peisaje. misto totul. parca s-a mia ingrasat Marius...comparaticv cu pozele din Turcia. cum a reusit? caci al meu e tot asa.
apropos...unde ati fost in Turcia? in Kemer?
sti ca fickr-ul astta se plateste din toamna?
eu am pus pozele pe photobuckets, dar nu ma lasa intr-un album decat cu 1 mb. asa ca m-am enervat si am pus din nou in webshots.

merg la facut bagaje...dar sunt prin zona.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Gio...credeam ca platesti pt sit-ul asta doar daca doresti un spatiu mai mare, sau viteza mai mare de upload
...oricum acu e bine ca mi-au transferat ei pozele de pe yahoo direct...pana la toamna ma intorc la weebshoots, doar ca merge atat de greu sa pui poze si trebuie sa ai atata rabdare!!!

Marius s-a mai ingrasat...cum? ii merge bine...glumesc, dar a mancat destul de mult in ultima vreme...acu se chinuie sa dea jos cateva kg sa vedem daca reuseste

Aici ploua cu galeata...nu stiu ce naiba ca vara asta nu a fost frumos decat in aprilie-mai...si saptamana asta cateva zile...abia astept sa vin acasa sa vad o vara adevarata...da parca vad ca o sa fiu lesinata de caldura


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

aici e cald rau de tot Oana.

fete va , weekend placut. mai am putin si plec dupa strumf, pe urma spre Moneasa.
pe luni

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by Giova

aici e cald rau de tot Oana.

fete va , weekend placut. mai am putin si plec dupa strumf, pe urma spre Moneasa.
pe luni

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">




Distractie placuta ...ne auzim luni!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput