Gravidute&mamici de Timisoara (2)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexi22 spune:

bine ai venit pe lume sa cresti mare si papacios alaturi de mamica ta.
ashera cate saptamani avea otim?

35+giulia rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:


otim!!! felicitari mamicoooooooooo!! sa-ti creasca feciorul sanatos!! destept!!! si frumos!!!




PUSSI 18+ MARA ELENA & ANA NICOLETA

Cum creste Burtica Roz

Poze Cu Titutile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

alexi mersi frumso!! tu urmezi la mamici
dia imi dai datele tale sa trec pe listuta de

cu TT s-a dovedit a fi defapt un DT ..estradiolul nu l-au calculat(asta tine de Franta)... + ca si formularul de TT dat in franceza de cei din Ro era grasitera pt. sarcina unica nu gemelara ... nu exista spatiu pt. trecerea dimensuinilor fiecarui fat in parte.. asa ca tanslucenta nucala nu au lut-o in calcul ..pe acest motiv ! Sincer va spun ... sunt foarte dezamagita de BIOCLINICA! Dupa studiiiii si pareri.. eu m-am linistit, dar ..mare atentie unde va faceti analizele!



PUSSI 18+ MARA ELENA & ANA NICOLETA

Cum creste Burtica Roz

Poze Cu Titutile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

quote:
Originally posted by Ashera

Fetele, cum a fost intalnirea ? Haideti sa pove

36+

Christian



a fost super, 4 burticoase pe metru patrat, ce densitate a populatie Romaniei viitoare era acolo. Ne-am intalnit: Alexi 22, Ank 83, Happyclau si eu ... am pove, am ras, am baut sucuri si apa si am papat inghetata buna-buna! Ce mi-a a placut ff mult.. ca am fost foarte deschise.. povesteam ca niste babute care se cunosc de-o viata. Bebicii nu stim daca au comunicat intre ei..ca nu ne-au raportat, cel putin mie. Mie mi-a facut placere sa intalnesc si sa cunosc astfel de fete si sper sa repetam intalneala ...s-o tinem asa pana depasim faza cu plimbatul caruciorelor, evental peste vreo 18 ani sa schimbam impresii despre subiectele de la bacul. juniorilor!



PUSSI 18+ MARA ELENA & ANA NICOLETA

Cum creste Burtica Roz

Poze Cu Titutile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ashera spune:

Alexi, Otim avea 37 saptamani pline si era in saptamana 38.

36+

Christian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

OTIM FELICITARI!!!!! SA AI UN BEBE SANATOS SI MANCACIOS!!!!

_
Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

viitoare mami 24+ de bubulina Iasmina Alissa

poza eco bb si burtik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happyclau spune:

Otim felicitari din suflet!
Laurentiu, bine ai venit pe lume! Dumnezeu sa vegheze asupra ta si a familiei tale!
Va doresc sanatate maxima la amandoi si sa iesiti cu bine si cat mai repede din spital!
Un milion de pusi!

32+ Patrick

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happyclau spune:

Cat despre intalnire, eu am fost foarte incantata, ma bucur mult ca v-am cunoscut, mi-as fi dorit sa fim mai multe, dar poate ne intalnim mai des si mai multe impingand carucioarele!
Mi-a placut si mie foarte mult ca parca ne cunosteam de-o viata si am putut discuta orice! E mult mult mai fain decat pe forum si abia astept urmatoarea intalnire!
Pussi ma bucur ca te-ai linistit cu TT-ul ala!

32+ Patrick

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dia1609 spune:

quote:
Originally posted by pussi

alexi mersi frumso!! tu urmezi la mamici
dia imi dai datele tale sa trec pe listuta de

cu TT s-a dovedit a fi defapt un DT ..estradiolul nu l-au calculat(asta tine de Franta)... + ca si formularul de TT dat in franceza de cei din Ro era grasitera pt. sarcina unica nu gemelara ... nu exista spatiu pt. trecerea dimensuinilor fiecarui fat in parte.. asa ca tanslucenta nucala nu au lut-o in calcul ..pe acest motiv ! Sincer va spun ... sunt foarte dezamagita de BIOCLINICA! Dupa studiiiii si pareri.. eu m-am linistit, dar ..mare atentie unde va faceti analizele!



PUSSI 18+ MARA ELENA & ANA NICOLETA

Cum creste Burtica Roz

Poze Cu Titutile



pussi, ma bucur ca te-ai linistit si ca e totul ok... multa lume s-a speriat cu bioclinica
nu stiu exact ce date, dar uite aici: Oana s-a nascut la 29.11.2006 cu 3300 g, cezariana, apgar 10... mai spui tu ce date mai tb sa-ti dau

Otim,
felicitari, sa ai un bebe sanatos, frumos si papacios!

Dia de Oana (29.11.2006)



poze OANA
luna a-7-a

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorinatim spune:



FELICITARI OTIM pentru LAURENTIU SA FIE SANATOS SI INTELIGENT SA-I FIE USOR IN VIATA.


inceput 36 + BEATRICE ANNE-MARIE

Mergi la inceput