*** LA REDOUTE (33)***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Ella , nu stiu de ce, dar asa credeam....mai bine ca oricum nu aveam nevoie de nimic. Multumesc mult inca odata

Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Viairo spune:

quote:
Originally posted by catutza

Ce produs sa bag si eu ca sa-mi trimita geanta izoterma?


EDIT: ceva mai ieftin....

Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil





61441, 61476 attention slt avec un article solutions maison, kdo = sac et son porte-bouteille isotherme

Produsul Solutions maison trebuie pentru FDP=0, geanta o primesti si fara produse Solutions maison.
http://www.laredoute.fr/vente-lot-de-2-cuit-oeufs-solutions-maison.aspx?productid=324078520&documentid=473407&categoryid=22965595&single=&hasnext=1&hasprev=1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Viairo , multumesc pentru cod, chiar l-am folosit.
Am mai dat acum o comanda, gata pentru moment ma opresc, sa ajunga astea si apoi mai vedem. Perioada de reduceri e destul de mare,mai am timp

Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Eu sunt incantata de geanta izoterma, chiar acum ma gandeam ca o sa iau in ea lapte pt la mare, il tin acolo in camera si bag doar cutia desfacuta in minibarul din camera. Mi-am luat de grija schimbarii laptelui cu ocazia asta.
Ma uitam in suivi la ultima comanda facuta si am vazut ca la adidasii aia Dunk apare scris doar TENNIS, sper sa nu primesc alt rahat... Acum oricum o sa vad cand primesc coletul...ma uitam insa in lista si nu intelegeam ce tennis e acolo, doar dupa culori m-am dumirit ca aia sunt.

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

cine ma scoate si pe mine din ceata?
incerc sa bag un cod de la Taillissime care in mod normal da reducere 15 euro,FDP=0 si cadou,pt produse nereduse.Acum daca pun in cos un produs Taillissime redus vad ca imi da doar cadoul.Pai nu cadoul il vreau,ci FDP=0.Nu era normal sa-mi dea si FDP=0?Parca inainte de soldurile astea asa era!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Neatza! Am zis eu de ieri ca nu am reusit cu cod pt. Taillisime sa primesc FDP 0. La mine a mers doar cu cadou.

cristina d.
Edit> aveam in cos o pereche de mocasini Taillisime

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Ia uitati-va, DC cauta "scriitoare de articole" pt. frumusete, trenduri etc. Eheee, daca nu se supara trendsettera de la DTS ce ne mai "invata" ea pe noi cum sa ne imbracam. Da' s-a suparat si a plecat de pe forum si noi continuam sa fim "demodate", sa ne imbracam de la solduri . Vai de noi ! Ce-am avut si ce-am pierdut.

cristina d.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

quote:
Originally posted by miki68

Neatza! Am zis eu de ieri ca nu am reusit cu cod pt. Taillisime sa primesc FDP 0. La mine a mers doar cu cadou.

cristina d.
Edit> aveam in cos o pereche de mocasini Taillisime



Aha!Deci ma strofoc degeaba.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addya spune:

ho mey, nu dati cu rosii!!!
ce, s-au ieftinit shi mi le iau in capatzana?
eu am zis sa scoatem codurile care nu mai sunt de actualitate, (eventual sa le trecem pe cele care sunt de actualitate!!!! )suna mai bine, nu????

Adina si Razvan

Razvan-Nazdravan
www.dropshots.com/day.php?userid=235207&cdate=20070122&ctime=123718" target="_blank"> Razvan tine o conferinta - filmulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

quote:
Originally posted by Jasmine
Aha!Deci ma strofoc degeaba.


Jas, tu incearca. Ieri m-au contracarat Mada si Nushu cum ca la ele au mers codurile cu FDP 0. Am si zis: oi fi eu ghinionista.

cristina d.

Mergi la inceput