Mamici de Noiembrie-Decembrie (31)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

gata am vazut, e frumos dar mie nu imi plac cele cu 3 roti....

_
Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

viitoare mami 18+

poza eco bb si burtik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Buna fetele
Eu azi sunt acsa ptr ca dimineata am lesinat in metrou
Am intrat sa vad noutatile si ma bag la somn.
CATUS LA MULTI ANI!!!!!!!!!!!!!!!!!!

anca 17+

Maria
poze


www.protv.ro/stiri/social/doliu-la-clinceni-o-femeie-si-pruncul-ei-nenascut-au-fost-inmormantati.html" target="_blank">SA IL AJUTAM PE FLORIN!!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

vai ancutule ai grija!!!

_
Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

viitoare mami 18+

poza eco bb si burtik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIKUTA4 spune:

ANCA dar acum esti bine da?ai grija de tine si de bebelina si multa sanatate

Mirela 13 sapt si 6 zile
DARUL DE LA DUMNEZEU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

Hai ca eu am postat inca la subiectul vechi, deci fac un paste aici:


Buna dimineta! (la mine e inca 11 si pot sa zic )

Pussi, felicitari!!! Dar sunt tare mari! Se refera in toata lungimea sau de la cap la fundulet? Ca noua ne spune mereu a doua varianta, de aia intreb!

Am impresia ca pun tare repede apa, ca ieri am avut un pic grija cu mancarea si am mancat si mai multe fructe decat de obicei si am fost toata noaptea la toaleta (mai des decat de obicei, cred ca de vreo 5 ori!), iar dimineata am avut cu 1,5 kg mai putin!
Si in prima sarina am avut edeme (se cheama asa pe rom.?), deci trebie sa am grija! Stiu ca ajuta daca se baga o zi de fructe, dar eu nu rezist sa mananc numai fructe...

Va mai citesc si revin

Adina 11+

Sheri, imi pare rau, nu ma pricep nici eu

Si in general, ce se intampla? Roxana, ce ghinion! Ce s-a intamplat la firma?
Anca, masoara-ti si tensiunea, probabil de la ea! La voi e cald tare? Odihneste-te!

Macar ma bucur ca BB se simte asa bine... Eu la prima sarcina la fol am fost, ma simteam asa de bine, frumoasa, aveam o incredere in mine, enorma! Si umblam mereu cu rochite scurte, decoltate, mereu la plaja... Ce mai, ma simteam minunat! Cea mai frumoasa femeie...
Acuma-i altfel, nu stiu de ce. Dar am avut si eu niste probleme si incurcaturi private, care sunt inca in rezolvare, plus ca amandoi parintii mi-au fost operati, tata de atunci se simte f rau, ii merge mai rau ca inainte, are probleme pe care inainte nu le avea... In sfarsit! Cred ca si de asta nu ma simt eu asa minunat...

Va pup!
Adina 11+


Adina & Jasmina (24 iulie 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Acum sunt mai bine,iar ultima data aveam tens 11 cu 7.
Am pus poze noi.

anca 18+

Maria
poze


www.protv.ro/stiri/social/doliu-la-clinceni-o-femeie-si-pruncul-ei-nenascut-au-fost-inmormantati.html" target="_blank">SA IL AJUTAM PE FLORIN!!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darleena spune:

Anca imi pare bine ca acum esti ok
Si mie imi mai vine asa cateodata sa lesin, mai ales cand e foarte cald, sau cand nu mananc. Tensiunea o am si eu vbuna, si mi-am luat de curand si glicemia, care e in limite normale.
Cred ca e o chestie normala in sarcina...

18+ ???

Pana vine bubu

poze bubu mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

am intrat pe mailul comun si mi-am printat despre prelevarea sangelui ombilical. in wk am de studiat!! multumescde informatii!!!

_
Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

viitoare mami 18+

poza eco bb si burtik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufulet74 spune:

CATUS LA MULTI ANI !!!
Ancule, imi pare rau ca nu ti-a fost bine, ma gindesc ca de la caldura si lipsa de ventilatie din metro ti s-a tras ... uff, bine ca ti-ai mai revenit
Sheri, sper ca iti e mai bine acum si ca ai gasit o solutie, unde sa te duci sa vezi care e problema


------------------------
Flory 17+
Is it really true ... ?

Homepage: www.almarl.tk

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufulet74 spune:

Stiti cumva ce semnificatie are la un rezultat la test de urina, ce semnificatie are o densitate prea mica?


------------------------
Flory 17+
Is it really true ... ?

Homepage: www.almarl.tk

Mergi la inceput