Mamici de iulie-august 2007 (59)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Ile ce sa fie cu tobele, bat si eu toba ca am schimbat saptamana si prefixul si mai am putin dar nu ma aude nimeni. Dar cand vad ca tu bati si toba si ce AMR ai mi se zburleste pielea.

Ce leganutz?

Witchy s-a discutat de botezuri dar nu stiu ce capitol. Eu nu pto sa te ajut ca n-am hotarat nimic.

Luna 30 sapt+
www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=2623" target="_blank">Adelise Raluca
www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=1036" target="_blank">Cosmin

Is the final countdown!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

uite ca am prins laptop-ul lui sotul si ma bag la citit la greu.habar nu am la ce capitol eram la ultimul mesaj.va multumesc oricum din suflet de sprijinul acordat,stiu ca l-am avut din plin.m-am gandit mult la voi si mi-ati lipsit enorm.
gabi felicitari pt iedul 3,voi citi din urma de ce esti ingrijorata dar ne ajuta DD sa trecem cu bine peste tot.eu de multe ori cand stateam singura acolo ma rugam cum nu m-am rugat de mult in viata mea...
va pup pe toate din toata inima si ma duc la citit...

alina 30+ cu bb Elisa
asa crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brazuca25 spune:

Eu una m-am gandit la botez, dar pt ca stam destul de prost cu finantele, o sa fie o petrecere in familie si cu apropiatii, probabil acasa, sau la socri la curte.

32+ Denisa Maria

poze cu noi + poze cununie
hainute bebe Denisa Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Alina

Luna 30 sapt+
www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=2623" target="_blank">Adelise Raluca
www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=1036" target="_blank">Cosmin

Is the final countdown!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otim spune:

brazuca25 - de mancarimi am vorbit cu o mamica care a nascut si zicea ca si ea a trecut prin astfel de faze , "motivul " zicea ea e de la piele cum se intinde .

Bun venit in nostru Timi07 si monikuta .Pentru ca primele 10 mesaje sunt moderate ( ceea ce inseamna ca nu le vedem imediat ) va rugam sa nu va suparati si sa ne scrieti des ca se treceti de moderare . Va pe amandoua si va doresc o sarcina usoara in continuare si bebelusi sanatosi si mancaciosi ...

karligutza - felicitari pentru AMR , si ai dreptate cu intrebarile dupa ce vor venii bebeii ... ori doboram recorduri de scris mesaje ori ... nu stiu

Alina.a - bine ai revenit



Otiliainceput 31+Laurentiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mioara2004 spune:

Alina bine ai revenit! Ma bucur ca esti bine.
Noi la botez inca nu ne-am gandit.
Vom face o masa la un restaurant, tot gasim noi unul liber chiar daca va fi sezon de nunti...Dar prea multe inca nu am stabilit.
Eu imediat dupa botezul lui Doru voi fi nasica la copilul lui sora-mea deci voi stii ce trebuie sa faca nanasa.

Mioara 35+ Doru Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ashera spune:

Alina, bine ai revenit !! . Sa iti fie bine si bb Elisa sa mai astepte in burtika cateva saptamani !

30+

Christian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

Alina bine ai revenit 2 in 1!

Uitati www.ziuaiasi.ro/articol.php?id=9886" target="_blank">aici ca se mai intampla si lucruri bune in tara asta!

Ps: Bun venit in Timi si monikuta

Simona 31+ Matei Hisham

Nu e suficient sa apartii speciei umane ca sa fii om.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Antoanela23 spune:

Alina.a, bine ai revenit. Cum te mai simti?

Andicu, toate gafaim si suntem obosite in perioada asta, eu stau in pat si tot ma simt obosita si respir greu. Curaj, ca nu mai e asa de mult. Cat despre mersul la plaja, cu precautiile de rigoare (ore, ecran solar) cred ca vei putea merge si cu bb mic, macar la plimbarica daca nu sa stai efectiv pe plaja.

Luna, si eu ar trebui sa iau fier si nu iau tocmai ca sa nu ma constip. Fructele care ajuta cel mai bine impotriva constipatiei sunt prunele (uscate), perele si kiwi. Iar la medicam, vezi daca gasesti Duphalac, e pe baza de lactoza, safe in sarcina.

Gabi, e f frumos numele, sa va traiasca Bogdanelul. O sa inceapa sa ia in greutate, nu-ti face griji. Plus ca ar trebui cantarit pe acelasi cantar si la acelsi moment al zilei. Nasol cu accidentul, bine ca nu a fost nimeni ranit. Multi ani fericiti de casnicie si multa sanatate intregii familii.

Luna, nu te-am laudat pt ca ai trisat .
Hai, mai, ca glumesc, felicitari pt schimbarea de prefix. Iar cu somnul...poate erai obosita, ai lucrat in we si ti-ai incarcat bateriile.

Bun venit Timi si Monikuta, scrieti-ne mai mult si mai des.

Oana, e cu numele baietelul tau.
Pt cine intreba, era Queen Amidala in Razb Stelelor.

Carmen, ti-am admirat nazdravanul la petrecerea de 1 iunie, ce frumos s-au organizat, bravo pt educatoare. Iar el e un scump.




Anto 34 cu siVictor (8 octombrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Timi07 spune:

Multumesc frumos pt urari si primire!
UM 22.10.06 (Jadi mai trebuie si altceva?)

Nu stiu daca comoara mea e fetita sau baietel...oricum va fi o surpriza deosebit de placuta. Singura problema e numele in caz ca e baietel.

V-am pupat!



Timi

Mergi la inceput