Ajutati-ma cu cateva informatii, va rog!

Ajutati-ma cu cateva informatii, va rog! | Autor: tlaura

Link direct la acest mesaj

Peste doua saptamani plecam in tara; partea proasta e ca nu stam acolo decat o saptamana, saptamana in care eu vreau sa-mi fac cateva analize importante.
Nu stiu daca se poate, eu asa as vrea, sa trec peste medicul de familie, la care mi-ar lua o zi de stat la rand pentru trimiteri, asa ca as vrea daca stiti sa-mi spuneti si mie: un EKG, un papanicolau si o mamografie, unde as putea sa le fac, contra-cost desigur, dar sa nu pierd toata saptamana stand la cozi sau pe drumuri.
Cele care ati facut asa ceva, poate ma ajutati cu niste informatii, va rog frumos, eventual si de costuri.
In alta ordine de idei, intr-una din zile vreau sa merg la un spa; daca stie cineva unde, ce si cum, tot asa cateva informatii va rog!
Multumesc!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanal spune:

Laura,
papanicolau si mamografie se poate face si la spitalul/maternitatea Polizu, Bucuresti-n-ai specificat unde anume o sa mergi si costa in jur de 10 eur per analiza..ptr EKG, nu stiu insa banuiesc ca orice clinica care se respecta poate face asta(evident tb sa aiba un cabinet pe acel domeniu-ma refer aici la Medicover, Sanador, Euroclinic, Romar)
La Polizu nr de tel ptr programari este : 316.89.12/101, parerea mea easte sa faci si colposcopie si o ecografie, daca vrei, iti recomand acolo un dr bun
da-mi PM
pup si mai vb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

poti sa te uti aicide tarife:

http://www.medicover.com/ro/ro/ro/Default.aspx?TabId=225

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tlaura spune:

Multumesc fetelor! da, din Bucuresti sunt; am sa incerc la Polizu!
Preturile ma interesau mai putin, dar e bine de stiut!


Mergi la inceput